.

.

Со попуст
Мешав лист M.2 2280 SSD Heatsink Cover Thermal Heart Shield замена за Dell Alienware X17 R1 Gaming Laptop C99km 0c99km

Мешав лист M.2 2280 SSD Heatsink Cover Thermal Heart Shield замена за Dell Alienware X17 R1 Gaming Laptop C99km 0c99km

DEN 223.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со Dell Alienware X17 R1 Gaming Laptop Series Поддржува само со 2280 дискови со цврста состојба : да ви помогнеме да додадете 2280 NVME SSD на вашите лаптопи со слот 2 или слот 1. Број на делот за греење : C99 KM, 0 C99 KM, CN-0 C99 KM. Receiveе добиете : 1x M.2 2280 SSD Heatsink Thermal, 1 x завртки. Фото : Проверете подолу со број на фотографија и PN пред понудата, што гледате ќе го добиете !!!. Компатибилен со Dell Alienware X17 R1 Gaming Laptop Series. Поддржува само со 2280 дискови со цврста состојба : да ви помогнеме да додадете 2280 NVME SSD на вашите лаптопи со слот 2 или слот 1. Број на делот за греење : C99 KM, 0 C99 KM, CN-0 C99 KM. Receiveе добиете : 1x M.2 2280 SSD Heatsink Thermal, 1 x завртки. Фото : Проверете подолу со број на фотографија и PN пред понудата, што гледате ќе го добиете !!!. Компатибилен со Dell Alienware X17 R1 Gaming Laptop Series. Поддржува само со 2280 дискови со цврста состојба : да ви помогнеме да додадете 2280 NVME SSD на вашите лаптопи со слот 2 или слот 1. Број на делот за греење : C99 KM, 0 C99 KM, CN-0 C99 KM ќе добиете : 1x M.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Линија на производи : инструментација Семејство на производи : IS / NIS притисок SW за FRL Класа на производи :

DEN 0.33

МИКРОФИБЕР ПОД АПАРАТОТ ПРАШИНАПрашина е дизајниран да ја зароби и држи прашината без производи за чис�

DEN 2.33

Црвена Лента За Новогодишна Елка : божиќните самостојни приврзоци можат да направат Вашата Елка да изгл

DEN 1.33

Опфаќа штити големи предмети од нечистотија и прашина Поставете големи картони со овие торби за да ги з�

DEN 212.64

Загарантирано е да останете запечатени* (* Ако вашата кутија не остане запечатена, 3М ќе ја врати куповна�

DEN 127.20

Име на производот : Пасивен електронски аларм; влезен напон (максимум) : 30 V; Отпорност : 16ohm Број на звучен

DEN 3.00

Сјајно порцелан бебе Исус фигурина, Свети Јосиф со дрвен стап и Дева Марија Лажени муле и волци фигурини

DEN 1123.20

Не само што може да чува облека, туку и врски, торби, ремени, шорцеви, итн Може да се свитка и постави, и не

DEN 3.00

Материјал мек удобен памук и полиестер Големина 20,5 см должина x 7,7 см ширина x 7,7 см висина...

DEN 377.60

Разумен дизајн на просторот, без разлика колку работи се инсталирани, тоа нема да биде лесно деформиран�

DEN 0.33

Истегнат материјал : Направено од 80% полиестер + 20% спандекс Мека и пријателска за кожата е за бебиња, тка�

DEN 1.00

Големината е : 12 x 6 x 0,12 инчи; (30 x 15 x 0,3 см) Материјал : Направено од висококвалитетен MDF со висока густина, м�

DEN 2.00

Материјал ABS : Алатката Pimple Popper е изработена од ABS материјал, отпорен на абење, нема да биде лесно оштетен

DEN 1113.76

? Бродови од Кореја, Република ? Датум на објавување : 2020 ? Сет на фото картички (подарок за продавница за п

DEN 2.33

Заокружени агли со дупки за монтирање 3 / 16 ”за лесна инсталација Добра отпорност на влијание и површинс

DEN 0.33

Вкупна димензија( во инчи) : 12 х 18; големина на слика (во инчи) : 10 х 10 Изработен од 100% еднослоен полунепроѕи

DEN 111.84

Термостат 700506 гас вентил 1751012 Делови за поправка на копчињата Замена на Робертшау и други вентили на бре

DEN 2.00

Увезени ✔ 【Папучи жени во затворен простор на отворено】 женски флип апостолки со големина 9 крзнени вл

DEN 1.33

Стандардни вежби за геометрија цврст карбид DC150 Изведете цврста вежба со карбид со внатрешна течност з�

DEN 1.33

Вклучување на типот на акција UE AC 440 V / 240 V Број на терминал 4 Завршување на типот на акција UE AC 440 V / 240 V Тер�

DEN 610.24

Број на единици : 1 Димензии на пакетот : 1.016 H x 15,24 L x 2.032 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,022 фунти Земја на п�

DEN 1.33

Црниот и белиот контраст обезбедува оптимална видливост : оваа табла со црна позадина и смели бели обое�

DEN 93.92

1 Модерен бренд "време за готвење насмевка" е дизајнерски концепт на кој митуер секогаш се придржува Наш

DEN 367.84

【Материјал, големина, форма】 Материјалот : најлон абразивен; дијаметар : 24 / 5 ”(120мм); решетката : 4 / 5” (20м

DEN 2.67

Бакар Москва Мазга Кригла Боја : Кафеава, Материјал : бакар , Рачно Изработен предмет Садови За Пиење Бак�

DEN 61.92

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.33

Коска Кина Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна чинија за украсување на коска во кина �

DEN 828.80

полиестер Направени во САД или увезени Големина : Големината на оваа маска за очи е 8,1 x 4,1 x 0,59 инчи, со при

DEN 0.67

1 Додажниот материјал ги спречува ефектите од прашина, отпечатоци од прсти, вода, судири и гребнатини Са�

DEN 283.68

Година : 2022 Ширина : 148мм Висина : 210мм Боја : Памучен Крем Стил : Вертикална Ширина : 148мм Висина : 210мм Боја :

DEN 0.67

·СВАДБА ВИНО КЕСИ : Ангажман Подарок Вино Торба, парови и Со Ангажмани, Ангажман Подарок За Парови, Подар

DEN 2.67

Сите наши напори треба да датираат, нè направија еден од најголемите меѓународно оперативни производит

DEN 2.67

Табла за автомобили / шофершајбна Ротирајќи го држачот за монтирање на 360 степени за држач за GPS CAM DVR GPS Гл

DEN 3.00

Пакет : Вклучува 4 блокови од алуминиум Jкука, завртки од не'рѓосувачки челик од 4 одделение 304 и 4 рамни ми�

DEN 8175.84

¼ хексадецимален мажженски ¼ хексадецимален мажженски Хексисклучување (машки / женски), 1 / 4 "ОД хексаде

DEN 320.00

Новиот дизајн на Божиќни теми го прави совршен како Божиќ, свадби, украси за забави, а исто така и одличн�

DEN 3.00

Апликации : За (трајни во употреба) дупки за сечење на алуминиумска легура, (најнова технологија) бакар п�

DEN 1.00

Материјал : Абс Големина : 8,5 * 9 * 4cm Содржина на пакетот, 1 пластичен авион A380 Air Model играчка...

DEN 672.00

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

DEN 2.00

Списанието Rack (2пакет) ги одржува списанијата што стојат уредно исправени за складирање на заштеда на пр

DEN 4320.00

Направено од метални материјали и природни мермерни материјали, технологија за електропланирање, може