.

.

Со попуст
Нов Лон0167 2.6 Метар Изолирани Температура Сонда Тестер Термоспој Жица Бела (2.6 Метар Изолиертер Температуратурфулер Термоелемент Нацрт Вајс

Нов Лон0167 2.6 Метар Изолирани Температура Сонда Тестер Термоспој Жица Бела (2.6 Метар Изолиертер Температуратурфулер Термоелемент Нацрт

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 12гр; Содржина На Пакетот : 1 х Термоспој жица. Главна Боја : Бела; Ширина На Жица : 2мм/0,08". Вкупна Должина : 2,6 Метар/8,5 Стапки( Gesamtlénge : 2,6 Метар / 8,5 стапки. Дијаметар Жица Јадро : 0.01"(Drahtkerndurchmesser : 0,3 мм / 0,01. Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал. Нето Тежина : 12гр; Содржина На Пакетот : 1 х Термоспој жица. Главна Боја : Бела; Ширина На Жица : 2мм/0,08". Вкупна Должина : 2,6 Метар/8,5 Стапки( Gesamtlénge : 2,6 Метар / 8,5 стапки. Дијаметар Жица Јадро : 0.01"(Drahtkerndurchmesser : 0,3 мм / 0,01.6 Метар Изолирани Температура Сонда Тестер Термоспој Жица Белоопис : Широко се користи во воздухопловството, металургијата, нафтата, домаќинството, електрични апарати, опрема за осветлување , електроника, инструменти, мотор, индустриска опрема итн.Особено дизајниран за дигитален термометар, тука не е вклучен.Обично погоден за мерење или мерење на температурата на воздухот, не е погоден за мерење на течноста.Опис На Германски 2.6 Метар Изолиертер Температуратурфулер Термоелемент Нацрт Вајшерстелунгсланд : КИНА; Материјал : Кунстоф, Металнетогевичт : 12 г; Пакунгсинхалт : 1 х Термоелементдрахтхауптфарбе : Вајс; Драхтбрајт : 2 мм / 0,08 "Гесамтланге : 2,6 Метар / 8,5 Ftdrahtkerndurchmesser : 0,3 Мм / 0,01.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 13584.00

Производител на сув мраз Машина за сув мраз Како да направите сув мраз Производител на сув мраз Машина з

DEN 2.00

Прилагодено Предизвик Монета Прилагодено Предизвик Монета Американската Команда За Специјални Операц

DEN 2.67

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д Оксфордска Ткаенина Материјалот е Сигурен ❥ Карактеристики На Торба

DEN 822.40

хартија ЈАСНА КУТИЈА ЗА ОРГАНИЗАТОР чевлите од , нула и други оштетувања ОРГАНИЗАТОР НА ФИОКИ за ЧЕВЛИ К

DEN 0.33

Стапка на податоци (максимум) : 10,5 GB / s Растојание (максимум) : 10 км Тип на влакна : SMF Бранова должина : 1310nm Д

DEN 215.84

FXClear Protector Film : Ултрачист и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен со тандем дијабетес Tslim x2 Ово

DEN 10578.56

Специјално дизајниран под лицето за миење на главата и заоблена точка За апликации кои бараат висока ја

DEN 351.20

Производ Мат Розова Боја МултиУпотреба Кутија за организирање, складирање и Пакување на подарок, накит

DEN 102.40

Одлична декорација за правење селфи и фотографии со семејства и пријатели Прекрасна игра за жени и дево

DEN 2.33

Тип : прекинувач за рокер со брод Напон и струја £ º16a / 250 V 20 A / 125 V AC.terminals : 4 игла Отпорност на контакт : Пом

DEN 303.84

Стандардна Големина : Приближно 8,5 х 5 х 8 инчи (22 х 13 х 20 см ) Отпорна торба за ладилник за ручек лесно може �

DEN 1.00

Влез : 100 до 240 V AC, 16 A, 50 до 60 Hz (светска употреба).8 A 230 W специјални пинови Пакетот вклучува : 1x AC адаптер со а

DEN 2.67

Едноставен вклучен рокерски прекинувач Овој тип може да се користи за префрлување на напојувањето на к�

DEN 1.67

? [20 W ИСПОРАКА на ЕНЕРГИЈА] Полнач Компатибилен Со Тресок Приклучок во кој било ѕиден штекер, а Вашиот По�

DEN 145.12

Име на производот : Терминал за конектор за кабел за лагер; модел : JG168 Fit Bolt Doad Големина : 8mm / 0,31 "; Поврзет�

DEN 2.33

Направено од метал, силен и издржлив, антирист, доказ за дожд Голем капацитет, голем влез, може да склади�

DEN 3.33

Случај За Полнење Со Двојни LED Дисплеи : Безжичните слушалки со LED дисплеј го прават очигледно прикажува�

DEN 127.84

ВЕРАТИЛЕ : Безбедносниот стругалка за боја е разноврсна алатка што може да се користи за различни задач�

DEN 287.52

Арбор на тапанот е нишка од 5 / 8 "11 (А) 1 парче од 2" / 50 мм со дијаметар на нулта толеранција на тапанот (5 / 8 "11

DEN 1.33

【Модели】 i Pad Pro 129 Case 2022 Наменет за нов i Pad Pro 12.9 инчи објавен во 2022 година Забелешка : нема да биде компати

DEN 0.33

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 35мм Спојување со 2 дијаметар : 1 1 / 2 инч Должина на спојување : 90...

DEN 400.00

Индустриски И Научни, Хидраулика, Пневматика и Водовод, Цевки, Цевки и Црева, Црева Димензии на пакетот :

DEN 1888.00

Безжичен, моќен Sander Sander Sander Sander 12 V : комбинира компактен зафат на дланката со моќ што е дизајнирана за пр�

DEN 0.67

ДИЗНИ МИНИ МАУС ПАРТИЈА ПАКЕТ овие комплетни декоративни роденден партија плочи салфетки чаши и маса п

DEN 1.33

Професионален Квалитет Контура Рака Брусење Блок Комплет Професионален квалитет, Направен во САД КОМП�

DEN 415.84

Големина : 6 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,4 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, шминка, алатки за убавина...

DEN 2.00

КАЛАЈ КУТИИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ : Вклучени во ова пакување се 10 сребрени кутии за складирање Кутиите се правоа

DEN 403.52

стакло Сет за шишиња со стаклени вода : Католичко шише со водаделикатна шема го прави изгледајќи луксуз�

DEN 192.16

100% Полиестер Машинско Перење ①Материјал Е Направен Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Т�

DEN 287.84

БПАбез : нашиот производ е БПА бесплатен и е во согласност со FDA Standard Земете ги нашите шишиња со вода заед

DEN 159.84

Одлично за секојдневна употреба : рачката со рачка со рачка го олеснува прилагодувањето на водата; Водо�

DEN 1.33

100% полиестер Затворање на класичното затворање на прстенот Спортска облека со висока половината на дно

DEN 0.67

3 компјутери Комплетен Куран Куран Кураан Коран Куран Мушаф Ал Куран ал Карем (само арапски) Светиот Ку�

DEN 0.33

Лесно да се чува Ве молиме, месете го неколку пати Ве молиме, ставете го лигите назад во садот кога не се �

DEN 255.84

Големина на тркалото : 40 х 9мм / 1,6 "х 0,35" (Д*Т); Вкупна Големина (Прибл) : 45 х 35 х 60мм / 1 Навој Матични Диа...

DEN 175.84

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : оваа канта го држи нередот во кујната под контрола со складирање на сите ваши нај