.

.

Со попуст
ЛЕОНЛИТ Нисконапонски Висечки Светла На Отворено, LED Пејзажни Светла За Приврзоци, UL Наведени, 12v Висечко Дрво Светло ЗА Белведер, Пергола, Градина, Алуминиум, IP65, 2700k

ЛЕОНЛИТ Нисконапонски Висечки Светла На Отворено, LED Пејзажни Светла За Приврзоци, UL Наведени, 12v Висечко Дрво Светло ЗА Белведер,

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

?Ова сосема ново светло за приврзоци на отворено работи на низок напон, обезбедувајќи безбедно и стабилно осветлување за вашата градина и двор Со хидроизолација ИП65, може да издржи сурово време со работен температурен опсег од -13 а -113е. ?Одликувајќи се со интегриран дизајн НА ЛЕР, оваа пергола светлина ја елиминира потребата за замена на светилки. Алуминиумското куќиште спречува корозија, додека процесот на цртање на ретро бакарна жица додава текстура на дизајнот. ?Ова надворешно кујнско светло за приврзоци обезбедува излез од 320 литри и агол од 45° зрак што може да се прилагоди врз основа на претпочитаната висина на инсталацијата. Со својата оптичка леќа, обезбедува еднообразно осветлување без да предизвика досаден отсјај. ?Инсталирањето е олеснето со вклучените додатоци (синџир, завртки и водоотпорни конектори). Секое светло за приврзок доаѓа со жици од 4,92 стапки, но за да ја завршите инсталацијата, ќе треба да купите трансформатор со низок напон од 12-36 V, конектори и дополнителен кабел. ?Нашата пријателска услуга ви обезбедува мир на умот, со 5-годишна гаранција за заштита на вашите права и придобивки. ?Ова сосема ново светло за приврзоци на отворено работи на низок напон, обезбедувајќи безбедно и стабилно осветлување за вашата градина и двор. Со хидроизолација ИП65, може да издржи сурово време со работен температурен опсег од -13 а -113е. ?Одликувајќи се со интегриран дизајн НА ЛЕР, оваа пергола светлина ја елиминира потребата за замена на светилки.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Нашиот производител На Аранчини е погоден и за Ќофтиња,Мусуби,Онигир,Јапонски оризови

DEN 0.33

●ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ јасниот оддел ви овозможува лесно да го пронајдете она што ви треба, а водоотпорниот џ

DEN 119.84

2 Контакти Страници 20232025 Празници Брза Референтна Страница 20232024 Годишен Преглед Печатени Месечни Јазич

DEN 250.72

5 МултиМрежниот Дизајн Ви Овозможува Да Складирате Различна Козметика, Заслужувате Да ја Имате...

DEN 191.84

Дпст со позитивно исклучување Механичкото предвремено дејство е моментално, позитивно и неуморно Реаг�

DEN 1071.84

Компатибилен со i Phone 13 Pro (САМО) Водоотпорен и потопен на 2 метри за 1 час Направено со 60% рециклирана пласт

DEN 392.80

Комплет од 2 канти за складирање, 12 литри и 6 литри можат да ги задоволат вашите различни потреби за склад

DEN 1283.20

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

DEN 873.76

♛ ПИЈАЛОЦИ СО ПОДОБАР ВКУСЗамислете да го вкусите целосниот, богат вкус на вашиот омилен пијалок додек�

DEN 191.84

16 Инчи Висина Светло Сина ПОД Морето Фолија Балони Банер што ќе се истакне и ќе ја направи вашата Роденд�

DEN 284.80

Одговара индикатор за бирање мерач на висина мерач на длабочина итн заменлива алатка Погоден за испиту�

DEN 2.67

Сетот вклучува чајник и две чаши чај Чајник : држи 16 мл Чаша : држи 8 мл Изработени од керамика Сетот вклуч

DEN 2.67

Големина : стандардна големина на сад 6 "х 12" Инкрустиран Дизајн Официјален Лиценциран Производ : Корпора

DEN 119.68

легура на цинк Едноставниот дизајн го прави лесен и лесен за употреба, а лесно можете да го декорирате н�

DEN 3.00

●Освежувачки Летен Декор Со својата боја на лимон и дизајн на овошје, овој дрвен послужавник е совршен �

DEN 1060.80

●Опсег на чистење+ : се користи за чистење на ѕидови, чистење на ѕидови од стакло на прозорци, чистење на

DEN 1571.20

Дизајнот на изолираната рачка е побезбеден и удобен за употреба Донесете ново и поинакво чувство корис�

DEN 2.33

ЕМД Милипор корпорација бренд производ Произведено Од Милипор сигма Произведено Во Германија.0001 Спект�

DEN 5019.84

Име На Ставка : Решетка За Складирање Карактеристики : Кујнски Материјали, 5 Слотови, Шуплив Дизајн...

DEN 3.00

Компатибилен : Специјално дизајниран за samsung galaxy s9 Ве молиме обрнете внимание на втората споредбена сли

DEN 1.33

[ДЕКОРАТИВНА ТОРБА за ШМИНКА] Нашата козметичка торба има секакви теми на обрасци отпечатени на површин

DEN 463.84

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон БпаБесплатно (посигурен

DEN 422.40

Флејта Плеер Владее Светскиот Дизајн Печатење на Двете Страни со Живописни Бои и Дизајн Со Висока Резол

DEN 3.33

Претходно измиени Високо апсорбирачки и практично без влакненца Не е направен со природен гумен латекс

DEN 2.00

Заштеда на енергија и Висока Ефикасност : Вграден Висок Извор На Светлина Во Боја, Осветлување Со Постој

DEN 2.00

Супер HD Про Задна Камера Резервна Копија Паркинг Камера За Мерцедес Бенц C Класа W205 CLA C117 20152017 w / NTG5 CCD СТА�

DEN 2.67

Направете го просторот како целина, визуелниот ефект е богат и интересен Линиите се во право, а боите це�

DEN 664.00

Вистинскиот стаклен капак ги чува вашите часовници од прашина и лесно ги гледате сите часовници во кути

DEN 1.00

Полиестер Земја Како Што Е Означено Голем капацитет : Овој џеб на градите ви овозможува правилно да ги о�

DEN 1.33

Големина на маска за лице : 20см Х15см Печатење со целосна рамка, еднострано печатење Погоден За Повеќето �

DEN 5601.60

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

DEN 0.67

Користете со јаже до 5 / 8" во дијаметар (се продава одделно) Активирано активирање на палецот со вртливо о

DEN 495.84

Стп Кожа + Платно Висококвалитетна ткаенина, цврста конструкција и издржлива За чистење, се препорачува

DEN 79.84

1981Д Кенеди Половина Долар Брилијантен Нециркулирани Сликите на производите се од точната колекционерс