.

.

Со попуст
Јосу Мускулна Масажа Шокбран Машина, Ед Шокбран Машина Шок Бран ЕД Мускулно Тело Олеснување Масажер Електромагнетни Екстракорпорални Тело Олеснување Масажа Уред

Јосу Мускулна Масажа Шокбран Машина, Ед Шокбран Машина Шок Бран ЕД Мускулно Тело Олеснување Масажер Електромагнетни Екстракорпорални Тело

DEN 4507.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Добар Ефект : ударниот бран има јасна локација и има минимално влијание врз околните ткива Може да се користи безбедно. Со 7 глави за масажа, погодни за различни делови од телото и ги задоволуваат вашите потреби. Го имаме прирачникот за тоа и ви помагаме да го користите. Професионална Машина За Шок-Бранови За Мускулна Масажа : уред за масажа Со Ударни Бранови, хуманизиран дизајн обезбедува поставки, лесен за ракување. Увезеното напојување обезбедува непосреден ефект на излез на удар. Професионални алатки за масажа на грбот за секојдневниот живот и БАЊАТА што и да е дома или салон. Како Да Се користи : 1. Ставете го додатокот и поврзете го со домаќинот. (1) Вметнете го приклучокот на работната рачка на ударниот бран во излезната приклучок. (2) Вметнете го приклучокот за прекинувач за услуги во излезната приклучок. Вметнете го приклучокот за напојување во штекерот. Како Да Се Користи : 3. Контрола : О : "Фреквенција 1 HZ" значи дека стандардната работна фреквенција на системот е 1 HZ, кликнете На "F+" и "F‑" за прилагодување. Вредност опсег : 1hz ~ 16hz. Б : "Моќност 1" значи дека стандардната функција на системот е 10mj, кликнете На "P+ "и" P‑ " за прилагодување. Опсегот е : 10‑120mj излезна фреквенција опрема детални параметри : 16 брзини. Мултифункционална Алатка За Масажа : Долгогодишно работење и толку брз секојдневен живот. Потребен ви е пренослив уред за масажа за да уживате во животот. Родителите стареат и нивните тела понекогаш се непријатни. Потребна им е пренослива машина за масажа со ударни бранови за масажа. Исклучителна алатка за масажа за дизајн, можете да му ја подарите на вашиот пријател како подарок За Време На Божиќ, Нова година, Роденден. Прави одличен подарок за вашите пријатели и семејство. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Машина За Масажа Со Ударни Бранови : алуминиумска легура, пластичен Номинален Напон : 100-240 V Номинална Фреквенција : 50hz-60 Hz Номинална Моќност : 180w Максимална Енергија : 120mj Енергетска Опрема : 12 Фреквентна Опрема : 16 Големина На Домаќинот : Прибл.

Главните својства

Item Type:
Shockwave Massage Machine
Material:
Aluminum alloy, plastic
Rated Voltage:
100-240V
Rated Frequency:
50Hz-60Hz
Rated Power:
180W
Maximum Energy:
120MJ
Energy Gear:
12
Frequency Gear:
16
Host Size:
Approx. 16 x 9.5 x 5cm / 6.3 x 3.7 x 2in
Magnetic Power Wave Handle Size (5# functional head is installed on the handle by default):
Approx. 22.5 x 5 x 5cm / 8.9 x 2 x 2i
How to Use:
1. Put the accessory away and connect it to the host. :
(1) Insert the plug of the shock wave working handle into the output plughole. :
(2) Insert the service switch plug into the output plughole. :
2. Insert the power plug into the socket :
3. Control:
A:
Frequency 1HZ means that the default operating frequency of the system is 1HZ, click F+ and F‑ to adjust. Value range
B:
Power 1 means that the system default function is 10mj, click P+ and P‑ to adjust. The range is
Output frequency gear detailed parameters:
16 gears, continuously adjustable
Package List:
1 x Magnetic Dynamic Wave Handle :
6 x Function Head :
3 x Functional Head Rubber Cover :
1 x Plug :
1 x Host :
1 x English Manual :
3 x Accessories :
Избор на купувачот
DEN 217.60

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 3.33

727401 За Нисан Мурано 20032017, Армада 20042015, Коцка 20092015, Граница 20112019, Џук 20112019, Максима 20042019, Мурано 20032019, Патфи

DEN 2.67

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 3.00

Дизајниравме стотици производи и имаме многу професионален тим за дизајн и производство Ние сме длабок

DEN 191.84

Изобилство Владееше Пишување Блокови Референтни Календари Џулијан Датира минатото и следниот месец ка

DEN 2.67

Sundresses / забава / плажа / матурска фустан и така натаму Направено во САД или увезена ✈✈ Брза испорака ✈✈ �

DEN 510.40

Универзална Торбичка За Количка : Изолирана торба за родителите да ги чуваат шишињата, храната, овошјет�

DEN 1100.80

ИЗДРЖЛИВ Направено со лесен водоотпорен и отпорен на кинење материјал од полиестерски влакна.Голема из

DEN 371.04

Користи статички наместо традиционално лепило Станува нетранспарентно кога се печати; изработен Од Пр�

DEN 1529.60

18 Во еден комплет за додатоци за акциони фотоапарати Лента за глава, лента за зглоб, лента за градите, кл�

DEN 1.33

Трајни Гумени ОПрстен За Плута 12 мл Вино Тамблери Три нови гумени заптивки за замена на старите, валкани

DEN 143.84

Статичката Адхезија Не Остава Лепливи Остатоци 0,25 мм УлтраТенок Калено Стакло Повеќе Слоеви На Заштите

DEN 159.84

Постелнина Квалитетна Ткаенина : тркачот За Божиќна трпезариска маса е изработен од мешан Памучен Лен, �

DEN 2.33

Печатени ВО САД Официјално Лиценцирани Војна На Ѕвездите : Мандалориски Садови За Пиење...

DEN 1.67

Автентичен Производ На Дизни Автентичен Производ На Дизни Ова прекрасно тенџере за чај Алиса Во Земјат�

DEN 1.67

Полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна Дизајн : Дизајн�

DEN 319.84

Овој држач за мобилен телефон е составен од пластична фиока и акрилна лепенка што не се лизга на дното, ш

DEN 0.67

Дизајниран Да Одговара : LG Stylo 5 X / LG Stylo 5 / LG Stylo 5+ Плус / LG Stylo 5 V Поддржува Чи Безжично Полнење Лесен Прис

DEN 968.00

Дизајниран за носење широк спектар на Рачни алатки и додатоци За тестирање Врвот се отвора странично за

DEN 223.84

Увезени ? ДИЗАЈН СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Повисок, побрз, посилен! Младинските спортски поларизирани очил

DEN 137.44

Совршен Дизајн : дизајнот на Конус го прави овој држач за држач за прстен попривлечен и поубав Пакетот В�

DEN 485.60

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

DEN 1547.20

Земја На Производство : КИНА; Материјал : СУНЃЕР, ЕВА Нето Тежина : 24гр; Содржина На Пакетот : 1 х Сунѓерска

DEN 2.00

Совршена решетка за складирање за да го одржувате вашиот мобилен телефон, далечински управувач со ДВД Т

DEN 664.00

: Лажицата е изработена од силика гел за храна, кој гарантирано ќе биде без БПА Користете издржливо јадр�

DEN 282.56

Рефлексивност : Над 97% Големина : 58х34х3мм.Материјал : Оптичко Стакло Ако ви треба друга големина, ве молим�

DEN 1.33

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

DEN 3.33

Големинаприближно 3 инчи х 4,1 инчи Професионално печатени персоналните RSVP Картички & коверти Печатени е�

DEN 3.00

16" х 20 Изработени од издржлива црна текстура абс пластика Одлично за програми за кафе и сендвичи Лесно з�

DEN 271.84

Одржувајте рамнотежа : направете го вашиот паметен телефон совршено избалансиран на Гимбалот со помош �

DEN 95.84

Големина : Стандард Темно зелена може кулер Спанаќ логото на едната страна Чувајте ја вашата течна храб�

DEN 2.00

Компатибилен со i Phone 8 плус / i Phone 7 плус ФРР : Вградениот заштитник за гребење е практично невидлив за ок�

DEN 1.33

ПАКЕТ ЗВУЧНИЦИ : Пакетот вклучува (2) 3насочни звучници од 6,5 Инчи; Широк опсег на номинална моќност 300 ВАТ�