.

.

Со попуст
Yfwjd најлонска плоча четка четка четка за четка за скара за сликање лак лак дрва рачка четка уметност четка четка

Yfwjd најлонска плоча четка четка четка за четка за скара за сликање лак лак дрва рачка четка уметност четка четка

DEN 2144.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Барелот е изработен од бреза Косата е добра и мазна за употреба, а нацртаните линии се рамномерни и стилски. Пенкало е пријатно за допир и има силна адхезија. Погодно за сликарство на масло од гуаче. Отпорни на абење и тешко. Барелот е изработен од бреза. Косата е добра и мазна за употреба, а нацртаните линии се рамномерни и стилски. Пенкало е удобно за допир и има силна адхезија. Исклучена за сликање на масло од гуаче. Дрвена категорија : Четки : Сликање на масло за сликање на масло : 1. Мора да се стави во вода брзо по употребата, во спротивно ќе стане тешко. Бидете сигурни дека никогаш нема да ги оставите во вода и да ги исушите. Чистење : Бои засновани на вода - топла вода со сапуница, масло базирана/растворувач засновани на 3. Сушење/складирање : лежејте рамно или глава нагоре. Пакуван вклучен : 1 *Материјал за сликање Имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор. Ве молиме, дозволете им на разликите во големината на големината Поради рачни разлики во мерењето.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 557.12

Тежина : 0,04 фунти (0,1 кг); Димензии (L X W X H) : 13,2 x 5,7 x 2,0 инчи (335 x 145 x 50 mm) Тежина : 0,04 фунти (0,1 кг); Димензии (L X W X H

DEN 0.67

Поради различни серии на производи, пакетот ќе биде малку поинаков Еден ред радијална топка Димензии : 20

DEN 2.00

Овој тип на стегач се користи за стегање На Алуминиумска Пластична Цевка Ако сакате да стегнете За Чели�

DEN 3.00

Материјал : Силикон Забележете дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива заради светлината и

DEN 2.67

Traxxas 7185 A LED комплет за светло и напојување, 1 / 16 E Revo Карактеристики : Вклучува : (1) Напојување на електрич�

DEN 159.52

28 клинови Без латекс и хипоалергичен Апликација и отстранување на шминка Без латекс и хипоалергичен...

DEN 616.00

Погодност што се носи со мраз на глуждот на глуждот Едно парче пета мраз пакет значи дека нема потреба д

DEN 159.84

Направено од Асошиејтед; Асошиејтед е компанија со седиште во САД; Делови се извори од глобални произво�

DEN 571.52

Мал 20мм x 200мм единечна шипка двојно дејство не'рѓосувачки челик пневматски цилиндар на воздухот Развие�

DEN 3.00

Оригинален дел за замена на OEM Од 1906 година, Хусман обезбеди иновативни производи, услуги и решенија за з

DEN 1592.00

Ножици за коса на веѓите изработени од квалитетен материјал, кој се карактеризира со здрав, издржлив и о

DEN 111.84

Американско знаме / 4 јули / Ден на независност Направено во САД или увезена ✈✈ Брза испорака ✈✈ Стан�

DEN 1.33

Функција за ресетирање : Релето ќе се врати во почетната состојба при обработка на терминалот за ресети�

DEN 223.84

Квалитетни материјали : Златните акрилни потпирачи на табели се направени од квалитетен акрилик, а не о�

DEN 854.40

? Ажурирањето на тековниот хардвер на кабинетот е најразумниот и најбрзиот начин за реновирање на изгле

DEN 2.00

Надвор од так нема да се меша во содржината Предните јазичиња за заклучување обезбедуваат безбедно зат�

DEN 788.64

Паметно скенирање : Усвојување на скенирање на оптичко сликање, лесно може да го скенира QR кодот и барко�

DEN 1.33

[Алатка за сечење хартија] : Транспарентен водич за водач ве прави лесен за ефикасно намалување по права

DEN 2.00

Комплет за смола за кој се потребни лепила за склопување и сликање, алатки, бои, итн, Се продава одделно...

DEN 4482.24

Цврст и издржлив животен век Со различни совети и ги задоволувате вашите различни потреби за сликање...

DEN 0.33

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 2.33

Заменете ги оригиналните 107874 и 107875 Ве молиме проверете го оригиналниот број за да детерминирате ако одг

DEN 1.33

Материјал : Издржлива и еко пријателска микрофибер кожа, која е мека и удобна Големина : 9 "(л) × 5,5" (w) / ×22,8

DEN 1759.84

(2x) 55 Вати 4100 K Ксенонски Халогени Светилки со Вградени 10000 K Дневни Светла Светилки Употреба; Лесно Замен�

DEN 2.67

Материјал за џемпери : Памук и полиестер Мека и удобна со фер истегнување Карактеристики : Худ, кариран, �

DEN 463.20

Организација на биро Степлер на работната површина Колекција на штрајк злато Описот на производот земе

DEN 1.67

Тема : Груба / делумна нишка / метричка класа 12 Препорачан клуч за клуч на хексадецимален приклучок Але

DEN 1.00

Кабел направен со ласерскооптимизиран мултимод OM3 50 / 125 влакна и UL овластен оган ретардант пленум на CABLE

DEN 3.33

Ротирачки чист капак со посветено складирање на лажички се вклопува Интегриран лизгачки капак за еден �