.

.

Со попуст
Vadiforest 7 PCS 1,2 -1,5 Природно мини заздравување кристално стапче постави Reiki Chakra Stone Quartz Crystal Tower Hexagonal Facecated Prism Crystal Wands за енергетска рамнотежа, медитација, декор, подарок

Vadiforest 7 PCS 1,2 -1,5 Природно мини заздравување кристално стапче постави Reiki Chakra Stone Quartz Crystal Tower Hexagonal

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

7 парчиња Кристално стапче за стапчиња : Во собата се вклучени 7 парчиња 1,2 - 1,5 инчи 6 фацетирани мини -лековити кристални стапчиња : аметист, чист кварц, опсидијан, зелен авентурин, тигар око, сулит, црвен авентурин Дното на кристалните стапчиња се срамнети со земја, а површините се измазнети и полирани. Кристални брадавици за заздравување : Секој духовен лечен камен има специфична боја и психичка вибрација, испуштајќи позитивна енергија за да се прилагоди и да ја исчисти вашата аура. Секое од кристалното стапче е смирувачки за око, нуди необјаснива радост на гледачот. Идеално за употреба од страна на колекционерите на кристали и ентузијасти, вибрациони исцелители, терапевти во Реики и други енергетски работници. Генератор на енергија : Поставувањето на овој заздравувачки генератор на енергија во вашиот дом или канцеларија промовира позитивен проток на енергија во вашиот свет простор. Користете ги за расчистување на чакра, заздравување на Реики, медитација, духовно закрепнување, декорација на биро, домашен украс, магии, Вика, кристални мрежи. Идеален подарок : Овие прекрасни кристали камени брадави прават исклучителен партнер на Реики, медитација и вештерки. Тие природно уништуваат и пренесуваат негативни енергии кои нудат благослови во животната средина во која било просторија во вашиот дом, вашата канцеларија, вашиот духовен простор за работа. Погодно за декорација на домови и канцеларии, собирање на кристали, одлична идеја за подароци за оние кои штотуку почнуваат да експериментираат со лековити кристали. Спецификација : 1,4 инчи * 0,6 инчи (L * W) (14,5 mm * 35 mm). Нето тежина : 14g/компјутери, вкупно 98g. Пакет Вклучи : 7 * Кристални стапчиња +1 * кутија за подароци. Совршен избор за подароци! Најдобар избор за емоционално заздравување и духовен развој. 7 парчиња Кристално стапче за стапчиња : Во собата се вклучени 7 парчиња 1,2 - 1,5 инчи 6 фацетирани мини -лековити кристални стапчиња : аметист, чист кварц, опсидијан, зелен авентурин, тигар око, сулит, црвен авентурин. Дното на кристалните стапчиња се срамнети со земја, а површините се измазнети и полирани. Кристални брадавици за заздравување : Секој духовен лечен камен има специфична боја и психичка вибрација, испуштајќи позитивна енергија за да се прилагоди и да ја исчисти вашата аура. Секое од кристалното стапче е смирувачки за око, нуди необјаснива радост на гледачот. Идеално за употреба од страна на колекционерите на кристали и ентузијасти, вибрациони исцелители, терапевти во Реики и други енергетски работници. Генератор на енергија : Поставувањето на овој заздравувачки генератор на енергија во вашиот дом или канцеларија промовира позитивен проток на енергија во вашиот свет простор. Користете ги за расчистување на чакра, заздравување на Реики, медитација, духовно закрепнување, декорација на биро, домашен украс, магии, Вика, кристални мрежи. Идеален подарок : Овие прекрасни кристали камени брадави прават исклучителен партнер на Реики, медитација и вештерки. Тие природно уништуваат и пренесуваат негативни енергии кои нудат благослови во животната средина во која било просторија во вашиот дом, вашата канцеларија, вашиот духовен простор за работа. Погодно за декорација на домови и канцеларии, собирање на кристали, одлична идеја за подароци за оние кои штотуку почнуваат да експериментираат со лековити кристали. Спецификација : 1,4 инчи * 0,6 инчи (L * W) (14,5 mm * 35 mm). Нето тежина : 14g/компјутери, вкупно 98g.

Главните својства

1.4 inches * 0.6 inches (L*W) (14.5 mm * 35 mm). Net weight:
14g/pcs, 98g in total. Package include
Избор на купувачот
DEN 220.32

5 Различни големини на четки за да ги задоволат вашите потреби Може да се користи за отстранување прашин

DEN 3.00

Прекрасен комплет, рачно избран за квалитет и привлечност на очите 5 монети убави доказ монети Од амери�

DEN 2.00

Супер HD Про Задна Камера Резервна Копија Паркинг Камера За Мерцедес Бенц C Класа W205 CLA C117 20152017 w / NTG5 CCD СТА�

DEN 479.20

Убави монети, рачно избрани за квалитет и привлечност на очите Одлични удари со убави површини Атрактив

DEN 1.00

€Супериорен Квалитет На Звукот Qbear Storm во мониторот за уши опремен со магнетен динамичен двигател со ја�

DEN 2.00

МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки Челик,високо отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување, Цврст И Издржлив,Големина Н�

DEN 1519.52

Создава остри, чисти линии за боја Брзо и лесно отстранување Остава зад остатоци од стап Брзо и лесно се

DEN 1.67

Претходно Нанижан : банерот е нанижан однапред и може да се закачи директно ,без потреба од амсемблинг Т�

DEN 559.84

Безбедност Поминаа строги тестови за безбедност за да се обезбеди безбедност на вас и вашите уреди ✔ К�

DEN 3.33

Заштедете 20 до 70% попуст од OEM цените секогаш! Истиот ден испорака пред 17 часот EST Една година фабричка га�

DEN 206.40

Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат Кога е изложен на црни светла / Партиски УВ светла,

DEN 2.33

ЕМД Милипор корпорација бренд производ Произведено Од Милипор сигма Произведено Во Германија.0001 Спект�

DEN 2.33

Поништи Подесување отпорни 8 мл када за овошје, зеленчук, ореви, бонбони, коцки сирење БЕЗБЕДНОТГАРД Сол�

DEN 1.67

ОВОШЈЕ кадифен Одличен избор за гушкање креветперница за двете и деца, софа назад, автомобил перница, д�

DEN 1.67

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 3 / 8 инчи Спојување на носење 2 дијаметар : 24мм Должина на спојувањ�

DEN 194.72

Оксфорд Затворање на патент Прилагодениот случај со моливи го олеснува носењето кога патувате, можете �

DEN 3.33

Претходно измиени Високо апсорбирачки и практично без влакненца Не е направен со природен гумен латекс

DEN 1.00

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Нашиот производител На Аранчини е погоден и за Ќофтиња,Мусуби,Онигир,Јапонски оризови

DEN 1296.00

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

DEN 479.84

СТП+платно Произведено во САД Или Увезено Големина : големината на кутијата за коцки за складирање е 10,6 "

DEN 303.84

2 Копчиња, само случајот не се вклучени електроника или коло одбор, Слободен Значка Лесна инсталација ко

DEN 119.68

легура на цинк Едноставниот дизајн го прави лесен и лесен за употреба, а лесно можете да го декорирате н�

DEN 545.60

●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН● : тегла За складирање Ѓумбир, исто така како вазна за цвет, цветни дисплеи, исто та�

DEN 0.33

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 9 Спојување Создаден 2 Дијаметар : 5 / 8 инчи Должина На Спојување : 35 Спојувањ�

DEN 944.00

Дигитален Волтметар Од Втората Генерација Опсег на напон : 20В500В Боја : Црвена Сина Жолта Зелена...

DEN 223.84

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да

DEN 3.00

Висината На Пакетот На Производот Е 9,74 Инчи Земја На Потекло : Кина Должината На Пакетот На Производот Е

DEN 0.33

●ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ јасниот оддел ви овозможува лесно да го пронајдете она што ви треба, а водоотпорниот џ

DEN 3.00

●Освежувачки Летен Декор Со својата боја на лимон и дизајн на овошје, овој дрвен послужавник е совршен �

DEN 79.84

1981Д Кенеди Половина Долар Брилијантен Нециркулирани Сликите на производите се од точната колекционерс

DEN 319.84

12 налепници за велосипедисти со топла спуст за Фрида Стилски налепници за велосипедисти со спуст со име

DEN 1227.20

РДС тјунер покажува станица / песна / уметник на ЛЦДдисплеј Директна Контрола НА ЦД1 USB Порта За Флеш Ди

DEN 422.40

Флејта Плеер Владее Светскиот Дизајн Печатење на Двете Страни со Живописни Бои и Дизајн Со Висока Резол

DEN 5601.60

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

DEN 135.20

Материјал со висок квалитетОваа сечило на пила од 100мм дијамант од висококвалитетни честички на дијама�

DEN 222.40

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

DEN 2.67

Памук СИВ ДВОСТРАН КРЕВЕТ : Мал двостран памучен кревет за кучиња со дизајн со сиви пруги и шипки во коор