.

.

Со попуст
Деја 2 пакувања Работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска црна плама дрвја дрвја

Деја 2 пакувања Работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска црна плама дрвја дрвја

DEN 239.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% полиестер Затворање на влечење. Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см/7in. Еластичната вратоврска на задниот дел од капачето може да се прилагоди по своја волја. Погоден е за мажи и жени со која било големина на главата. Материјал : Полиестер за дишење, памук за џемпери и пластични копчиња. Работно капаче со копчиња од двете страни и памучна повлекување од внатрешната страна. Копчињата од обете страни можат да се користат за ленти за да се ослободи притисокот врз ушите, а исто така може да избегне притисок на ушите и да ја намали генерирањето на брчки. Памукот за џемпери е надградена со влага за влага, што може брзо да ја апсорбира потта без да дозволи пот да се капе во очите и да влијае на работата. Дури и ако работи долго време, може да го задржи челото суво и чисто и да ја подобри ефикасноста на работата. За жените со долга коса, буфантната капа може да ја завитка целата форма на главата, а прилагодливата еластична лента на задниот дел може да ја поправи конска опашката за да ја задржи косата од лабава. Изгледа професионално и способно и може да се фокусира повеќе на работата. Нашата капа за работа може да ја апсорбира потта во текот на летото, да одржува топло и ветерно во зима. Тоа е неопходен додаток за секојдневниот живот. Истото важи и за убавината, бањата, гимназијата, медицинските сестри, лекарите, готвачите, пекарите, работниците во работилницата, итн. Здраво, добредојде во продавницата Јанџинбин! Дали барате соодветна работна капа што ви овозможува да се фокусирате на работата? Мислам дека можеби ќе можеме да го обезбедиме за вас. Новите капи за надградби со две копчиња од двете страни се користат за да го обесат јажето за да го ослободат притисокот на ушите што се задави од јажето долго време. Вашето чело, држете го челото суво и удобно и одржувајте ја косата свежа.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.00

Оваа ставка не е играчка и е наменета за употреба на моделирање Оваа ставка не е играчка и е наменета за �

DEN 0.33

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 80% најлон, 20% спандекс Повлечете го

DEN 0.33

Она што можете да го добиете : getе добиете 24 пакувања смешни лепливи ноти на медицинска сестра во 12 стило�

DEN 3.00

Ние се стремиме да обезбедиме производ со највисок квалитет и најдобро искуство на клиентите, доколку н

DEN 1119.84

Jerseyерси, полиестер Повлечете го затворањето Со лого на брендот и гтаемала Федерација сртот на горните г

DEN 159.84

Салфетки со хартија со 3 хартии : Пакет од 16 премија за квалитет на хартија за хартија За табели и табели �

DEN 537.92

Сигурна јачина Оценето на затегнување од 5.000 фунти бруто тежина на приколката и 500 фунти тежина на јазик�

DEN 3.33

Кора ОДРЖЛИВА МЕНСТРУАЛНА ЧАША И Пакет СО ДОЛГИ ОБЛОГИ ОД ОРГАНСКИ ПАМУК вклучува алтернатива за нега н

DEN 2.33

Апликација (и) : Индустриски четки Производител на мотори : Потпирање Четки по пакет : 2...

DEN 2.67

ДИЗАЈН СО ДВА ПРСТА : штитникот За стрелаштво е дизајниран за два прста за да спречи стрели да ви ја греб�

DEN 521.92

Предниот капак безбедно го штити екранот од прашина и можни гребнатини Покривот може да се користи како

DEN 2.00

100 %полиестер Направени во САД или увезени Почитуван гдин, ве молиме, погледнете ја табелата со големина

DEN 892.64

Нашата оригинална големина се тркала до 4 инчи во дијаметар и тежи едвај повеќе од една фунта! Нашиот Power

DEN 2.33

5мм дифузен рамен со рамен широк агол сина LED широк агол (бродови од нас) Големина : 5мм рамен врвот се шир�

DEN 302.40

СЈАЕН ГЕЛЛАК : Нанесете гелгорниот слој за стилска сјајна завршница; или нанесете мат горниот слој за зи

DEN 0.67

Одговара На Секоја Големина Нок Сет Или Позиционирање Прстен Правилно Инсталирајте Ги НокТочките Со Вр

DEN 1.67

Висококвалитетен материјал : мрежест најлонски материјал, фина изработка, меки шевови, издржлив Тоа не �

DEN 303.84

Замена на дел број : 089041054704, 524820001, 305784005, 306784001, 305784001 Компатибилен Со Ryobi 7" Плочка Видов Модел R4030 ,R4030 S, R4031,

DEN 894.40

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна кутија за складирање на далечински управу�

DEN 2.00

Инсталираниот сензор автоматски ја следи секоја снимка на кој било клуб и одржува резултат Парови со ко

DEN 2.00

9 x долги рамни четки 1 x Пластичен сад за складирање Ги исполнува сите цели на сликарството : Сет од 6 четк�

DEN 2.33

Полесно е да се одделат магнетите што се залепени заедно со лизгање Ве молиме чувајте ги силните магнет�

DEN 232.00

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 891.20

10 парчиња 5мм F5 Piranha LED бела супер светла светлина што емитува диода тркалезна глава 10 парчиња 5мм F5 Piranha LED

DEN 2.00

Индустриско маскирање на бои : Погодно за употреба со високи цврсти бои и чисти палта на уретан што се ко

DEN 120.00

5 парчиња дигитални цевки сегмент Заедничка анода црвена 1 бит дигитална цевка 0,56 инчен црвен LED дисплеј

DEN 177.60

Наклон на леќи со три позиции на леќи се прилагодува за да се заврши системот за фитинг и обезбедува нен�

DEN 2.67

Подебелиот нов материјал може да трае подолго : алатките не се лесни за паѓање, отпорни на абење и отпорн

DEN 0.33

Аналитички, Големина На Честички од 5 €m Должина од 50 мм НУКЛЕОДУР е целосно синтетички тип Б силика (сил�

DEN 2.67

Обидете се со автентични ламби за ламби, ламинат торбички Beе ви биде драго што направивте Највисок квал�

DEN 1046.40

6 чаши 8 чинии за вечера 8 десертни плочи 1 чаршав и 1 виси декорација на тиква 40 парчиња за еднократна упот

DEN 2671.20

Овие битови за вежбање доаѓаат во големини изразени во милиметри Овие битови за вежбање доаѓаат во голе