.

.

Со попуст
Нибаби Силиконски Заби Играчки За Бебиња Чекан Клуч Клешти Видов Алатки Облик Заби Играчки Со Цуцла Клипови Бпа Слободен Замрзнување

Нибаби Силиконски Заби Играчки За Бебиња Чекан Клуч Клешти Видов Алатки Облик Заби Играчки Со Цуцла Клипови Бпа Слободен Замрзнување

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Атом Тек е професионален производител на производи за домаќинство, имаме професионален тим за истражување и развој Нашата мисија е да им обезбедиме на нашите клиенти разновиден асортиман на производи кои се сигурни и практични, што го прави вашиот секојдневен живот поудобен. Со нашата посветеност на квалитетот, Атом Технологијата е посветена на тоа да биде извор за основните работи во домаќинството. ?●5 ПАРЧИЊА Комплет Играчки За Заби Вклучува пет различни играчки за заби во форма на алатка за вашето бебе : директно клуч за цевки, корисен нож што може да се повлече, клуч со двоен прстен и рачна пила. Различни живописни бои лесно можат да го привлечат вниманието на децата и да помогнат во нивниот сетилен развој. Вклучениот лесен за употреба јаже може да се исече на облеката на вашето бебе, а силиконската играчка за заби ќе го држи вашето бебе окупирано додека е во вашите раце. ?●Симулиран Дизајн Со текстура ● силиконската моларна играчка за заби обезбедува добро избалансирана мека и груба текстура што му овозможува на вашето бебе да ужива во позабавно џвакање. Големите испакнатини од различни форми можат да помогнат во ублажување на гужвата и болката во забите со смирување и масирање на отечените непца на бебето. Нема груби или остри рабови или боцки, така што не треба да се грижите дали вашето бебе ќе се повреди. ?●Функционален Заби. Играчката за заби ја ублажува болката во забите и ги масира непцата додека ги спречува бебињата да џвакаат прсти или други предмети. Здравите активности за заби можат да му помогнат на вашето дете да ја подобри способноста за џвакање, да ги обучи мускулите што ја отвораат и затвораат вилицата и да го промовираат развојот на силни, здрави заби и непца. Тоа ќе го поттикне растот, а исто така ќе го одржува вашето дете активно и среќно. ?●Безбеден Материјал За Бебиња ● играчката за заби е направена со врвен силикон за храна, кој е БПА, пвц, латекс, метали, фталат, токсичен и без ' рѓа, безбеден за грицкање и џвакање на бебињата. Совршеното држење со големина на моларниот заби го олеснува ракувањето со малите раце, а исто така е погодно за устата на бебињата без да претставува опасност од гушење. Нашите безбедни играчки за заби се дизајнирани имајќи ја предвид безбедноста и здравјето на вашето дете, давајќи ви на вас и на вашето семејство мир на умот. ?●Замрзлив и Лесен За Чистење ● сигурната и безбедна играчка за заби се одликува со едноделна конструкција со добра издржливост. Едноставно за чистење со рачно перење со само вода пред и по секоја употреба. Машина за миење садови безбедно, стерилизатор и вода што врие пријателски. Играчката за заби може да се замрзне и можете да ја ставите во замрзнувач за брзо ладење за да помогне во смирување на болните непца. Тоа е омилен подарок за тушеви за бебиња, Божиќ, Денот на Благодарноста и други специјални прилики. ?●5 ПАРЧИЊА Комплет Играчки За Заби Вклучува пет различни играчки за заби во форма на алатка за вашето бебе : директно клуч за цевки, корисен нож што може да се повлече, клуч со двоен прстен и рачна пила. Различни живописни бои лесно можат да го привлечат вниманието на децата и да помогнат во нивниот сетилен развој. Вклучениот лесен за употреба јаже може да се исече на облеката на вашето бебе, а силиконската играчка за заби ќе го држи вашето бебе окупирано додека е во вашите раце.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 319.84

6 Лев на вшмукување : Може да се прилагоди аспиратор за бебиња со 6 режими на вшмукување, вредноста на вшм�

DEN 143.84

МЕКИ ТОЧКИ НА ДОПИР : меките силиконски точки на допир се дизајнирани да помогнат во смирување на отечен

DEN 2.00

1>100% ОДДЕЛЕНИЕ ЗА ХРАНА И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕбез БПА, ПВЦ, Фталати, Кадмиум, Олово и други тешки метали за кра

DEN 990.40

крпа Главниот материјал е крпа, мека и убава Еластична лента за глава големина на круната 2,6 (Ж)x2, 4 (W) инчи

DEN 2.67

Бебе Бебе Момчиња Девојки Сјајна Прва Роденденска Забава Круна Лента За Глава Напред со симпатична све�

DEN 3.00

Висококвалитетен Материјал : Дијамантската лента за глава е изработена од сјајни кристали, сјајни крис�

DEN 2.33

Подолу информациите се само за пакување Прилагодливо повторување : Со три позиции, летото Делукс Бебе Б�

DEN 132.64

Ленти За Глава За новороденчиња : прекрасните ленти за глава работат совршено без да се лизгаат од глава

DEN 143.84

еластична Ширината на опсегот е 5 инчи .Овој прекрасен издуван лак лесно ќе застане на главата на вашето

DEN 1.33

Нешто ЗА ЏВАКАЊЕ : Направено Со мек силикон од медицинско одделение Сите наши производи се дизајнирани �

DEN 3.33

Бебе Ноќта На Вештерките Коса Клипови со Капчиња бенд Материјал : Гросгрин Лента 2 Начини САМ : Капчиња Б�

DEN 0.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 0.33

Памук Миење Раце Само Материјал : Памук + Еластична лента Дијаметар на цвет : 2.1" лента За глава И нога Цве�

DEN 1161.60

Предвремено затворање Материјал : крпа ,Гросгрин Вклучен пакет : 1 еез бебешки Алигаторски Шноли покажув

DEN 1.67

Бебешката Хартија е одлична замена на хартиените салфетки Хартијата за бебиња не се кине и има звук на к

DEN 111.20

Силикон ●Прилагодете Го Името На Вашето Бебе ● Кликнете на" Прилагоди Сега " Напишете Го Името На Вашет�

DEN 105.44

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 3.33

100% Најлон ①Материјалот е изработен од мек најлон, тие се многу растегливи.најлонската лента за глава од

DEN 79.84

Секој клуч користи мешавина од текстури што им помага на децата да го развијат чувството за допир Овие р

DEN 2.67

БЕЗБЕДЕН СИЛИКОН : забите со Далечински управувач се направени од силикон за храна, кој не содржи никакв

DEN 159.84

Првите Божиќни Подароцибожиќните заби мора да бидат првата играчка за бебиња за мали деца божиќни игра�

DEN 2.00

Едноставен и практичен дизајн и лесен за употреба Како прстен за бебешката цуцла, одличен за прицврстув

DEN 79.84

Материјал : изработен од мек памук, 100% полиестер Со флексибилноста, бебешките глави се многу еластични, �

DEN 1.67

100% Полиестер Широк 1,5 инчи (4 см) Боја како што покажува сликата 5 Јарди / 4,5 метри Должина по Ролна...

DEN 1.67

памук Спа Ленти За Глава за одржување на косата надвор од лицето при нанесување шминка козметика или ми

DEN 2.67

Бебе Девојки Ленти Со Чипка Роза Лакови 1*Црвена+1*Розова+1*Розова Црвена Материјал : Ткаенина,чипка...

DEN 796.80

Гросгрин Лента За Коса Лакови Клипови За Коса и Капчиња Ленти за Глава за Мали Деца,Девојчиња,Девојчиња,

DEN 95.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.67

ЗОШТО СИЛИТЕ ЏВАКААТ : додадете малку "прасе" нес на никнувањето на забите Силите за Џвакање заби се рачн

DEN 159.84

Бебе Девојка Божиќ Роза Цвет Ленти Пакет : 2 Парчиња / Во Собата боја : зелена, црвена, бела Материјал : тка�

DEN 0.67

АМЕРИКАНСКИ Продавач Бесплатен превозот за сите дополнителни предмети Големина на цвет( прибл) : 4" (10см)

DEN 1588.80

Крпа, Дијамант СОВРШЕНО КОРИСТЕТЕОвие ленти за глава се навистина меки и еластични, лентите за коса се с

DEN 1.33

Девојка Круна Лента За Глава За Свадба Роденден Издржлив и долготраен, не избледен и недеформација...

DEN 139.84

Во согласност со АСТМ 963 Фда во согласност Патологија на говорот Доо Кноби П охрабрете ги искуствата со �

DEN 0.67

На секое девојче му треба лак! Особено еднобоен, разноврсен лак, кој е совршен за одење со секоја облека!

DEN 107.04

Дизајн на круна Оваа дијадема со лента за глава со дизајн на круна ќе го направи вашето бебе помодерн�

DEN 3.00

Миење Раце Само Стилска капа за круна за бебе, одлична за родендени, фотографии, време за играње и изглед

DEN 191.84

еластична Големина : 9 месеци8 години (14" 16,25" обем на главата) *имајте на ум дека секое дете е различно и об

DEN 1.33

Бебе 1Ви Роденден Круна Ленти За Глава,симпатична светкаво блескаво што останува вклучено Шапката надв�

DEN 3.33

€Дизајн} Топол Трендовски Дизајн и Удобно Вклопување На Прекрасен проѕирен држач за Лента За Глава За С

DEN 1.00

Класичен стил и разноврсна, погодна за разни прилики, декорација на подароци, декорација на пакување по�

DEN 2.33

најлон Материјал : лаковите за коса се изработени од најлонска ткаенина, меки, мазни и издржливи, широка�

DEN 111.84

●Силиконски Одделение за храна ● играчките За бебешки заби се направени од 100% силикон за храна и приро�

DEN 137.44

Ноќта На вештерките Чипка Роб Нараквица Нараквица Прстен Готски Чипка Нараквици За Ноќта На Вештерките