.

.

Со попуст
Озборн 36062SP Helituf искривена челична четка за цевка од спирална жица, дијаметар од 7/8

Озборн 36062SP Helituf искривена челична четка за цевка од спирална жица, дијаметар од 7/8

DEN 116.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Четка за цевка за жица : Оваа силно исполнета, солидна алатка за четкање е погодна за употреба со рака или во електрични алатки Затегната четка за жица : Обезбедува вредно дејство на четка за брзо, темелно чистење и завршување на местата што се доживеани, како дупки со мал дијаметар, внатрешно навојни површини и многу инаку недостапни области. Четка четка : Оваа силно исполнета, солидна алатка за четкање е погодна за употреба со рака или во алатки за напојување. Апликации : Чистење на целосниот внатрешен обем на дупка, чистење на навојни области, четкање на рабовите на клучеви и други вдлабнатини. Големина : 7/8 "Дијаметар, 0,221" СТЕМ дијаметар, 0,125 "Дијаметар на шанк, дијаметар од жица од 0,005", 6000 максимални вртежи во минута. Затегната четка за жица : Обезбедува вредно дејство на четка за брзо, темелно чистење и завршување на местата што се дополнети со дупки, како дупки со мал дијаметар, внатрешно навојни површини и многу инаку недостапни области. Четка четка : Оваа силно исполнета, солидна алатка за четкање е соодветна За употреба со рака или во алатки за напојување. Апликации : Чистење на целосниот внатрешен обем на дупка, чистење на навојни области, четкање на рабовите на клучеви и други вдлабнатини. Големина : 7/8 "дијаметар, 0,221" СТЕМ ДИЈАМЕР, 0,125 "дијаметар на дијаметар од шанк , 0,005 ”дијаметар на жица, 6000 максимум вртежи во минута.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3958.24

Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и стабилен за употреба ЛЦДдисплејот ви го олеснува ч

DEN 1.00

Рачно тркало на диск во алуминиум Рачка за затегнување во црна дуропластична PF 31DIN 7708...

DEN 799.20

100% полиестер Затворање на чипка Машки гаметиме Аризона кардинали Фудбалски перформанси пулвер худи со

DEN 2.00

Вештачкиот украс на растенијата е специјално дизајниран за резервоар за риби и декорација на аквариум �

DEN 180.96

Земја на производство : Кина; Материјал : сунѓер Нето тежина : 89g; Содржина на пакет : 2 x лента за сунѓер Гла

DEN 1076.80

Вистинска 12 "се роди со живо злато Платинумобложен трим 6" кристална вазна w / мал цвет од платина Вистинс

DEN 217.60

100% памук црни спандекс шорцеви пливаат тркачки шорцеви свила pj шорцеви за мажи за перформанси шорцеви ш

DEN 672.48

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и диз

DEN 910.40

Димензии на пакетот : 8,7 Л х 1,9 Ч х 6,5 В (инчи) Тежина на пакетот : 1,32 фунти Земја на Потекло : Јапонија...

DEN 415.84

Големина : 3,5 см x 6,6 см (1,4 инчи x 2,6 инчи) Класификација : клипери за нокти, отворач, синџир на клучеви Функц�

DEN 263.84

【Брзо ладење】 Овој радијатор на мобилен телефон користи силика нано материјал, со 3 слоја полита за лад

DEN 799.20

Совршен подарок Оваа уникатна и внимателна нараквица е врвен квалитетен подарок за очув што е совршен н

DEN 1043.20

Гума ѓон Мидилото за враќање на енергијата со целосна должина за супермеко амортизирање Наречена синте

DEN 1400.00

Официјално лиценциран Внатрешна употреба Активиран движење / звук Тип на батерија : 4 АА (не е вклучен)...

DEN 2.67

Внимание : Не работи за далечински управувачи со прекинувачи за натопи! Работи за G3 TBX G3 TR Intelli Code 315 / 390 MHz �

DEN 2.33

Овој голем пепелник е лесен за чистење и е одличен подарок за оние кои сакаат да пушат Направено од не'рѓ

DEN 1.67

Големина (прибл) : 8,9 х 0,3 х 0,3 инчи (22,5 х 0,9 х 0,9 см) Материјал : Полибутилен терефталат Земја На Производство

DEN 1.67

4 + 4 + 7 пин Компатибилен модел : За HP Prodesk 800 G3 SFF 600 G3 SFF HP Prodesk 480 HP 285 Pro G3 Mt HP 400 HP Prodesk 600 G4 HP 280 Pro G3 Mt HP 800 G3 Компат�

DEN 223.20

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Полиестер + мрежа Повлечете го зат�

DEN 798.40

200 дена гаранција и 30 дена 100% гаранција за враќање на парите 100% нова ламба за проектор за замена со куќиш�

DEN 0.33

Стакло Направени во САД или увезени Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркал�

DEN 2.00

Полиестер, памук Повлечете го затворањето Само миење на рацете Врвот на културата е изработен од полиес

DEN 861.76

【Спецификација】 : Повторливост : ± 0,2%; Максимален работен притисок : 70 BAR; Работен напон : 2 * 15 V; Време на м

DEN 1.00

Дрво 【Информации за производот】 : Овој рустикален дрвен риба сет доаѓа со висечки јаже, дрво, издржливо

DEN 1.33

Димензии на пакетот : 15,24 cms (l) x 10 Тип на производ : Прецизно мерење Количина на пакет : 1 Земја на потекло : �

DEN 2.33

Содржина на пакетот : 10 пакувања на компатибилни замени за касети со мастило Вклучени : 4 црни, 2 цијан, 2 м�

DEN 607.68

Jerseyерси Повлечете го затворањето Со нашата популарна класична вклопување која не е ниту лизгање на тел�

DEN 2552.00

Рамен заден дел, овален преден дел од овален лек шише 4 унца капацитет Силна, чиста килибарна боја компле

DEN 799.20

? Гумен прстен на прстенот ви помага полесно да го поправите столбот ? Флексибилна помошна рака за 2делот

DEN 1.67

Мултиџебови и голем капацитет нашата торба за алати има голем, цврст џеб внатре, три надворешни мрежест

DEN 0.33

【Голем капацитет】 Овој штанд за чадори има 21 дупки и 12 куки со двојна глава, може да се чуваат најмалку 4

DEN 0.67

Material Материјал за кутија : Оваа велигденска идеја што виси декор е изработена од квалитетно дрво, близу �

DEN 408.00

Моќ малку 1 / 4инчен шестоаголник Вкупна должина од 115 / 16 инчи Произведено во САД 1 / 4инчен шестоаголник...

DEN 2.00

Лен Материјал за женски панталони : 85% постелнина + 15% памук Кога одите на улица, шетате по кампусот, может

DEN 0.67

Ви благодариме за вашата понуда Предметот ќе се испорачува во зависност од времето за ракување по приме

DEN 3.00

Двојна еднострана леплива лента Оваа лепило со двојна еднострана лента има многу намени Користете леп�

DEN 288.00

【Голема вредност】 РТ замена за тонер за HP CE411 A Цената за печатење е дури 0,9 центи на страница, до 50% помал

DEN 3.00

Органски состојки : 100% чисто органско есенцијално масло од пченка Ботаничко име : Мента Арвензис Метод н

DEN 3.00

Погоден за сите видови кабинети за мебел,трпезариски маси,кревет за креветчиња,штандови за цвеќиња итн

DEN 1278.40

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Нерѓосувачки Челик Нето Тежина : 4g; Содржина На Пакетот : 1pcs x Син

DEN 364.64

100% полиестер Направени во САД и увезени Рамно затворање на цврста тока 715 дена испорака Slim Fit Dress for Women Forma

DEN 0.67

Полиестер Направени во САД или увезени ❀ Ова е полиестерска материјална маска за очи што може да се в�

DEN 396.00

Овие капечи за спреј за капка по капка се цврсти и издржливи, не се лесни за деформирање и кршење, имаат а