.

.

Со попуст
Компактен Flash CF Картичка Читач, WEme АЛУМИНИУМ USB 3.0 Микро SD Картичка Конвертор СО OTG Адаптер За Екстремни Про Професионални Sandisk, Lexar Sdhc Мемориска Картичка И Samsung Galaxy, Mac

Компактен Flash CF Картичка Читач, WEme АЛУМИНИУМ USB 3.0 Микро SD Картичка Конвертор СО OTG Адаптер За Екстремни Про Професионални

DEN 176.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мултифункционален ОТГ Микро б до 3 слотови USB 30 Читач На Спецификациски Картички, ви овозможуваат да уживате во високи стапки на пренос на податоци и датотеки до 5gbps t за да потрошите помалку време за синхронизација (вистинските стапки зависат од брзината на вашиот уред). Уредите наназад компатибилни СО USB 2.1 Се Поврзуваат со вашиот мобилен/таблет уреди кои поддржуваат USB On-GO (USB OTG). Брз Пристап До Податоци/Датотеки И Стапка На Пренос Супер-Брзина (5 Gps)/ Голема Брзина (480 Mbps)/ Целосна Брзина (12 Mbps) и создава природна екстензија на вашите најнови компјутери и паметни уреди easily лесно поврзување на windows компјутер(Поддршка WINDOWS XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10/ 32/64-бит), МЕК ОС8.Х И Подоцна Верзија Уред.0 OTG Адаптер Конвертор, 3*слотови поддршка на мемориски картички КАКО CF тип ⅰ (3.3 mm)/MD, SD/MMC, Микро SD/MD/MMC/SDHC, Поддршка SDXC 2 TB CF/SD/TF Микро/SDXC, Со Power Plug & Игра И топла замена способност. [Не се натпреваруваат со i Phone . Не е потребно надворешно напојување, USB автобус напојува. Нацртајте Енергија директно од USB3.Пренесете слики и видео снимки со висока резолуција на вашиот компјутер побрзо и поефикасно. Стилски Дизајн : капак од алуминиумска легура со USB кабел за податоци од 20 см, лесен и за корисниците на лаптоп и ЗА КОМПЈУТЕР. За да ги максимизирате перформансите на вашите мемориски картички и да заштедите време при пренесување датотеки, не поддржува повеќе картички да се користат истовремено. Полесно за размена на информации. Пренесете фотографии и видео побрзо со Читач/писател на картички се-во-Едно USB 3. Врз основа НА usb 3.0 перформанси за пренос на интерфејс до 5 Gbps, овој читач/писател на картички го намалува времето на пренос при преземање податоци од картичка на компјутер. Ова компактно решение ги поддржува сите главни формати на картички и е компатибилно со USB 2.0 овозможени уреди.Технички Детали : - Поддршка SDXC 2 TB - мулти во 1 дизајн, 3 картичка слотови поддршка на мемориски картички како подолу - CF Слот : cf тип рикард(3.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33

Полиестер Направени во САД или увезени ✿ Овој potholder е изработен од висококвалитетна ткаенина, така шт

DEN 400.00

【Идеален избор за подароци за почетници и експерт】 Од хобисти до професионалци, уникатниот и посочен п

DEN 2879.84

2 Година Гаранција Саев31000д Зајдисонце Аудио Класа Д Моноблок Засилувач Моноблок Класа Д Засилувач НА М

DEN 356.16

Заштита на електрична енергија : Инсталацијата е едноставна и удобна за употреба, што ефикасно ги штити

DEN 1.00

●Практичен и Удобен држач за Картички xizyo паричник случај со 3 слотови за картички и 1 страничен џеб за г�

DEN 2.00

Компактен единечно парче, лесен и преклопен дизајн Екранот можете да го преклопите во мала големина и д�

DEN 1.33

БОКСЕРСКИТЕ ОБВИВКИ во МЕКСИКАНСКИ СТИЛ обезбедуваат стабилност и флексибилност ПОЛУЕЛАСТИЧНИОТ МАТЕ

DEN 415.68

【Најновиот дизајн】 Врз основа на претходните производи и повратни информации од повеќе од 1 милион кли

DEN 1.67

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

DEN 0.67

КЛАСИЧЕН И УБАВДодадете класичен мексикански допир на вашите забави и кујна со комплет рачни Мексиканс

DEN 447.04

Материјал за контакт : бакар Севкупна големина : 29 × 37 × 77мм Контакт Конфигурација : 1 NO1 NC...

DEN 319.84

✔ [Тип на содржина на пакет] 50 компјутери yiwanson rogulator rogulator atgemance комплет вклучува : (LM317 T, L7805, L7806, L7808, L7809, L781

DEN 0.67

Прецизниот ракав на челик Chromium vanadium е компресивен, отпорен на силно влијание и е повеќе отпорен на абење

DEN 2032.00

Лизгање на затворање Точна кожа : Истегливиот материјал и дизајнот ќе ги истакнат задникот и ќе ви помог

DEN 98.24

Информациите подолу се само по пакет 2 контејнери за складирање храна со длабок правоаголник со паметна

DEN 366.24

Палета за бои за акварел ; Креативните палети со пет слоја се идеални за задржување на пигменти одделно

DEN 329.44

Нерѓосувачки Челик Произведено во САД Или Увезено ✿ ова знаме е изработено од нерѓосувачки челик, тр�

DEN 2.67

Алуминиумска легура Комплет за чистење на телефони Професионални алатки за поправка имаат за цел да да�

DEN 383.84

Пакетот вклучува : 6 влошки Оваа подлога за микрофибер моп е малку поголема од редовната рампа од 24 "МОП з

DEN 2.00

【Материјал】 школка : 96% полиестер и 4% спандекс; Поставена : 100% полиестер Затворање на патент 【Лесна гри�

DEN 639.52

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ОНЛАЈН ЦЕНТАР!!! Забавата започнува овде! Слатка 16 Роденден Фуксија Книга За Гости Спом

DEN 639.84

[8 LED светла] Ова USB лупа има 8 вградени LED светла, обезбедувајќи зголемување од 40x1000x Осветленоста на LED све�

DEN 0.33

Отпорен на масло Надворешна должина : 28in Врвна ширина : 21 / 32in Отпорен на масло Надворешна должина : 28in...

DEN 1.00

【Компатибилни информации】 Компатибилни за : Baofeng UV5 R / 888 S, Retevis H777 / R21 / RT22, Kenwood THF6 / F6 A / D7 и така натаму За �

DEN 305.60

Пакет за украсување на Божиќни забави Овој пакет пакет има вкупно 2 украси : 1 парче од 5 стапала осветлен

DEN 816.00

Ѕид организатор со 5 Позиција и 6 куки за ракувани алатки Организатор на метла тркалачките топчиња автом

DEN 151.84

Ние нудиме 2 пакувања за подобра секоја цена Пребарај за бројот на списокот B07 J224 WJ6 Плоча за филтрирање с

DEN 1.00

Дел# : СЕКИРА17959 Како Да Купите Опрема За Вежбање Делови За Замена : Лоцирајте Го Името И Моделот На Вашио�

DEN 0.33

ПВЦ материјал без фталат и латекс Цврсто, но сепак може да се избрка Силна чаша за вшмукување...

DEN 2.33

50 пакувања, издржлива и тешка тежина, совршени за храна, намирници, шишиња со алкохол или предмети за мал

DEN 3.00

【Дизајн на магнетна одвојување】 Главното тело и покритието на заштитниот случај се поврзани со моќни �

DEN 1505.60

Оксфорд Ткаенина Големина : 17 Ч х 13,6 Д инчи Материјал : Дополнително задебелена оксфордска ткаенина со в�

DEN 0.67

Цевка, егзистенција w / фитинзи Оваа листа е за секоја Цевка, егзистенција w / фитинзи Оваа листа е за секо�

DEN 968.00

Пад Во Мрежа Пвц Таванот Плочки Залепете Тавански Плочки Од Стиропор Секоја Плочка е 50см х50см Секој пак�

DEN 2385.60

▶ Екранот на проекторот е погоден за проекции за дома, училиште, канцеларија, свадба, црква или на отвор�