.

.

Со попуст
Штанд за Кекси од 3 Нивоа змејбту Со Златна Прачка Пластична Кула За Десерт Послужавник Божиќно Куче Дедо Мраз Овошје Бонбони Дисплеј За Свадба Роденден Божиќ Чај П

Штанд за Кекси од 3 Нивоа змејбту Со Златна Прачка Пластична Кула За Десерт Послужавник Божиќно Куче Дедо Мраз Овошје Бонбони Дисплеј За Свадба

DEN 958.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

●Безбеден Материјал : златни штандови за десерти плочата користи пластика за храна, која е безбедна и нетоксична може повторно да се употреби. додатоците се изработени од легура на цинк, која е потрајна од обичното железо и не е лесно да се деформира. не користете тврди предмети за да ја изгребете површината. исплакнете со вода и оставете да се исуши пред употреба. Големина на производот : висината на комплетната маса за десерти е 32 см/12,5 инчи, а чиниите се 21 см/8,3 инчи, 24 см/9,4 инчи, 27 см/10,6. идеален за колачи, колачиња, бонбони, десерти, закуски, крофни, пити, колачи можат да бидат поставени чекај. ●Мултифункционален : трислојната рачна лента не е само маса за десерт, туку и решетка за прикажување накит. Може да собере додатоци како што се вашиот прстен, ѓердан, обетки, часовници итн. може да биде и производ за нега на кожата. И ставете го на вашата маса за облекување, ова е многу убава декорација на домот. ●Лесен За Склопување И Расклопување : Златните плехови за торта за Печатење Се цврсти и стабилни со поврзување на нивоата со цврста рачка и завртки. кога не го користите, тие можат лесно да се расклопат за да заштедат простор за складирање. Пријатна Декорација За Вашата Забава : трислојната маса за десерти користи златна рачка, со дизајн во облик на срце, благородна и елегантна, погодна За Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, роденденската забава, годишнината, тушевите за бебиња, пекарите, церемониите за дипломирање, Свадбата, Свршувачката, затоплувањето На Куќата и сите други тематски забави. ●Безбеден Материјал : златни штандови за десерти плочата користи пластика за храна, која е безбедна и нетоксична. може повторно да се употреби. додатоците се изработени од легура на цинк, која е потрајна од обичното железо и не е лесно да се деформира. не користете тврди предмети за да ја изгребете површината. исплакнете со вода и оставете да се исуши пред употреба. Големина на производот : висината на комплетната маса за десерти е 32 см/12,5 инчи, а чиниите се 21 см/8,3 инчи, 24 см/9,4 инчи, 27 см/10,6. идеален за колачи, колачиња, бонбони, десерти, закуски, крофни, пити, колачи можат да бидат поставени чекај. ●Мултифункционален : трислојната рачна лента не е само маса за десерт, туку и решетка за прикажување накит. Може да собере додатоци како што се вашиот прстен, ѓердан, обетки, часовници итн. може да биде и производ за нега на кожата. И ставете го на вашата маса за облекување, ова е многу убава декорација на домот.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33

Вкупната должина е 20ммМаксималниот Воздушен Притисок е 010 кгф / см2 Никелирани метални тело Претходно пр

DEN 1528.00

Поддизајнот за Преклопување е совршен за домашна употреба и лесен за движење Супер брзо и лесно склопув

DEN 239.84

Екстремна издржливост (целосно доказ за шок) со лента за рачки на рачката на рачката Двојно слоевито под

DEN 255.68

Потребна е една батерија CR2025 Проверете пред испорака, враќање без проблеми, 90 дена гаранција за квалите�

DEN 0.67

Батерија На полнење Компатибилна Со Јасно GT2200 Работи За Netzero 4 G Personal Жариште Wifi Жариште И многу други мод

DEN 2.00

Тоа помага да се стабилизира топлинатаОвие блокови на грејачи работат со грејачи и касети со термистор

DEN 3.33

Интел Ј1900 четиријадрен 20 Г процесор со мала моќност, дизајн без вентилатори Користејќи ЛЦДекран СО резо

DEN 294.24

Широк 6,875 инчи и долг 15 стапки Цврст Лист Винил Опис на производот суптилната варијација на бојата ги но�

DEN 1.00

€Huusk Power®Формирајќи од парче челик до Нож Од Хуск Јапонија, тој мора постојано да се меле и полира најмал

DEN 1.67

Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5 Класификација : очила крпа Карактеристика : Брзо отстранете ги отпечатоците од пр

DEN 118.24

Тежина : 18гр; Дебелина : 0,8 мм / 0,03" Име на производот : Стегач За Пролетно Црево; Содржина На Пакетот : 10 па�

DEN 3.33

Лавалиер микрофон x 1 Кабел за полнење x 1 Упатство за корисник x 1 Забелешка : Ве молиме, наполнете го Micpone з

DEN 97.28

Изврши САМ Своја СветилкаСе што сакаш да стои на маса, може да се стегне покрај бирото, дијаметар на цевк

DEN 441.44

ЦЕЛИштандот за торта може да се користи како чинија за десерт, чинија со овошје Може да се стави и леб...

DEN 2.00

Платформа : Нинтендо Гејмбој Однапред СП Големина : Дијаметар 2,2 СМ, дебелина 0,4 см Звучници За Нинтендо И

DEN 127.84

6 годишна издржливост на отворено оценета винил Висока сјајна површина Материјал за апликација со пове�

DEN 1.67

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 2.33

Пакети за покривање на куќиште за мобилни телефони PU кожна магнетна ток телефонска кутија, погоден комп

DEN 2.33

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 11мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 11мм Должина На Спојување : 30 Спојување �

DEN 1.67

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

DEN 1.67

Земја на Потекло : Јапонија Должина : Прибл "стопена за вистинската игра" кога играчите изведуваат 100% од �

DEN 995.84

Страните што лесно се преклопуваат обезбедуваат дополнителна стабилност и безбедност при преместувањ�

DEN 2.00

?●Моден Дизајн На Лепенка За Шенил ● кесите за шминкање на кожата preppy прифаќаат мека бела и розова боја,

DEN 0.67

®ПОВЕЌЕНАМЕНСКИнашите куки за форма Се користат за закачување фенери, чанти, капи, ремени, украси за одм

DEN 2.00

Зацврстен и заземјен Номинален дијаметар на пинот : 3 / 8 "инч Номинална должина на пинот : 2 1 / 2" инч...

DEN 0.33

Оваа кригла е прекрасна вашето ново шише со вода од не'рѓосувачки челик 20oz е најладното нешто од исечен

DEN 2.33

?Пакетот Вклучува : 1x Стрелаштво Цели Разградлив Еколошки Материјал Целите За Стрелаштво за дворот се н

DEN 203.20

Материјал : Витон; Оценка : стандард; Цврстина : Стандард (70А 80А) Облик на пресек : круг; Систем на мерење : �

DEN 254.08

Име на производот : Сет за удар на нокти; Содржина на пакет : 3 во 1 x Постави за удар на нокти Главна боја : ц

DEN 1.00

Опсег на влезен напон : DC 1835 V; Излезен напон : DC 138 V(неприлагодлив); излезна струја : 120 A; Излезна моќност 1656

DEN 175.84

Име на производот : Прекинувач за вклучување; Земја на производство : Кина; вкупна големина : 30*125*55,6 (мм) / (

DEN 119.36

Севкупна големина : 6,5 х 13мм / 1 / 4 "x 1 / 2" (внатрешноdia*ч); Главна боја : темно кафеава Главен материјал : абраз