.

.

Со попуст
Пиштол За пена за миење автомобили, Распрскувач На Млазницата За Градинарски Црева, Мултифункционален Комплет За Миење Автомобили Со Дозер За Сапун и Ракавици Од М

Пиштол За пена за миење автомобили, Распрскувач На Млазницата За Градинарски Црева, Мултифункционален Комплет За Миење Автомобили

DEN 319.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

●10 Во 1 Режими На Прскање ● топот од пена за миење автомобили има 10 режими : полн, рамен, туш, конус, млаз, натопување, агол, магла, полу-вертикална и централна Задоволување на потребите на различни сценарија. Може да се користи за миење автомобили, бања за миленичиња, наводнување на растенија и тревници, чистење на наводнување во дворот. ●Висок Притисок И Компатибилност ● технологијата за дизајн под висок притисок може да го концентрира притисокот на водата во еден момент, а растојанието за прскање со вода може да достигне 6-10 метри. Нашите распрскувачи за сапун за црева се совршено компатибилни со сите градинарски црева - Конец За Градинарско Црево од 3/4 инчи (ГХТ). ●Лесно Перење Автомобили ● Кога го миете автомобилот Или го капете вашето домашно милениче, диспензерот за сапун може да ви обезбеди најголема погодност, заштедувајќи време, напор и пари! Повеќе не е потребна посебна кофа со вода со сапуница. Млазницата на цревото е лесна, нелизгачка, лесна за држење и има структура на зафат што работи кога ќе се притисне и се исклучува кога повторно ќе се притисне, со што се елиминира потребата постојано да се држи чкрапалото. ●Практичен Сет ● Оваа млазница за миење автомобили е опремена со диспензер за сапун и висококвалитетни ракавици За миење автомобили без гребење, кои може да се исклучат или директно да се отстранат во секое време кога не е потребен диспензерот за сапун, што е погодно за вас да се префрлате помеѓу миење автомобили и наводнување цвеќиња.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

Погоден за пред биро, лоби, прозорец и разни украси и аранжмани за деловен простор Виси на ѕидот станува

DEN 0.67

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо...

DEN 1.67

Безбедност : Снабдувачки Производи произведени Со најквалитетни материјали и вклучуваат повеќе паметн

DEN 639.84

Шарени со изобилство на шарени пастелни цветови, гроздобер англиски Роза Коцки, Сет од 2 нудат елеганциј

DEN 3.00

Може да се користи како торба со алатки, банкарска торба, торба за организација, торба за додатоци за пат

DEN 1056.00

Производ 1 : Надворешни Димензии : 15 Производ 1 : Вклучува 6 Покажувања Производ 1 : Произведено во САД...

DEN 2.33

Земја : Камерун Година : 2021 Номинална Вредност : 2000 ФранциМетал : Сребро Дијаметар : 50 мм Тежина( г) : 62,2 (2 �

DEN 191.84

●Големина на магнети Сет од 50, 10х5х3мм (0, 39х0, 19х0, 12 инчи), издржливи црни магнети со сјај, отпорни на короз�

DEN 2.33

? [СИТЕ ВО ЕДНО] Меѓународниот Ѕиден Полнач PD е комбинација од СЕКОЈ штекер за полнење што ќе ви треба низ

DEN 1.00

Инспиративна Тетратка Од Кожа Од Фламинго Врежана "Стојте Високи и Бидете Прекрасни" Инспиративна Тетр�

DEN 5262.40

Материјал : 201 Нерѓосувачки Челик, Големина : (Lxwxh) 85 X27 X50 Cm / 33, 5 X10, 6 X19, 7 инчи Решетката за Садови е Поставен

DEN 3.00

Природно нетретиран дендрит Опал Срцев полиран скапоцен камен, рачно изработен, метафизички Добро поли

DEN 368.00

25мм Дијаметар Произведени Од Кеч Америка Земја на потекло : Кина Кеч Америка ГЛ25 СИНТАЗА Најлон Капа Со �

DEN 215.04

Поголема Безбедност : Можност за следење на состојбата на електростатскиот ремен за зглоб на операторо�

DEN 1.67

Рачната количка може да собере до 220 фунти Совршен за шопинг, патувања, изложувачи, курири, саксии и така

DEN 1.33

Материјал мек удобен памук и полиестер Големина 20,5 см должина x 7,7 см ширина x 7,7 см висина...

DEN 1.67

Модата се менува, но добриот стил е засекогаш Оваа Акрилна Кутија За Складирање Накит ви помага да бидет

DEN 1.33

Големина на држачот : Диа 16 х 35 х 190ммГолемина На Кнурл : 19 х 9,52 х 6,35 мм, 2 Кнурл Машински мелен челик во сјај

DEN 0.33

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

DEN 2.33

☼ Изградените ознаки за мерење на детергентот во дното на корпата ја елиминираат потребата за дополнит

DEN 368.64

Големина : А4 Соодветен Капацитет : 250 копија хартија Карактеристики : Гусет €Карактеристики}Изработени

DEN 3503.84

Материјал : алуминиумска легура Стил : преклопен лифт Апликација : Лаптоп тип : За Држач За Лаптоп Металн�

DEN 1.67

AT 10 17 Алуминиумска временска макара лента 1021AT10 17 AMETIRC (R) Број на дел Алуминиум_3003 материјал 52,25 мм надворе

DEN 1.00

Qurze широка примена●105°Драјвер За Вежба Со Прав Агол Може да се поврзе со вежба, вежба за полнење или раче

DEN 1.00

Големи Димензии : големината на нашата торба за шминка е со голем капацитет, 11" широк х 7" висок х 2,1" длабо�

DEN 207.84

+ ЃЕРДАН ЗА КРЕМИРАЊЕ СОЛЗА со ШУПЛИВИ ЦВЕЌИЊА : овој нежен ѓердан со шупливи цвеќиња ќе ги спаси спомени

DEN 1064.32

Модел : ВВТД280 Капацитет на оптоварување : 280 ФУНТИ Гуми Компатибилност : R19 Материјал : Челик...

DEN 145.44

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 3.00

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : приборот За јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

DEN 1144.00

Живописни Бои Флексибилна Формула Висококвалитетна трајна завршница Димензии на пакетот : 1,5 "L x 1,5" W x 4,5

DEN 248.00

Пакетот вклучува : getе добиете 4 парчиња држачи за знаци на Bling ID, кои се достапни во 4 бои на розова, виолет

DEN 204.80

Замена Vornado Evap2 Овлажнител ФилтерКоличина, 8 Заменува Ворнадо МД10002, Мд10001 Филтер За Воздух Заробува Нечи�

DEN 2.00

Природна четка за маса, совршена алатка за брзо и лесно чистење на трошките од масата Четката е изработе

DEN 832.00

Ретро дрвен заклучен фати накит за складирање на кутии за кутии за садови за садови Направено од високо�

DEN 1475.20

Врвен Квалитет На Производот 100% Сосема Ново Контактирајте Не За Секое Прашање Опис : добар квалитет пп м

DEN 1.33

Само мастило гумени флеш печат со текстот "ЗАТВОРЕНИ" Зелена боја на мастило Приближна област на впечат�