.

.

Со попуст
Ланди Магнетни за iPhone 13 Мини Случај Компатибилен Со Маг Безбедно Случај Мат Црна

Ланди Магнетни за iPhone 13 Мини Случај Компатибилен Со Маг Безбедно Случај Мат Црна

DEN 334.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

[?????????? ???? ??????? ???????????] Овој мини случај i Phone 13, со магнетски прстен од авијација, кој совршено се усогласува со полначите Mag Safe, нуди силно искуство со прицврстување и побрзо безжично полнење ОД 20 W Покрај тоа, вградените 38 N52 магнети обезбедуваат силна магнетна сила за да се осигура дека овој случај може да биде цврсто прикачен на сите додатоци На Mag Safe како полначот Mag Safe, паричникот, батеријата и држачот за автомобил. ●Проѕирен и Свилен Допир И Супер Анти-Отпечатоци Од Прсти} нано Олеофобниот Слој погоден за Кожата обезбедува свилен допир на грбот, се чувствува толку мазно, неверојатна удобност. Благодарение на мат не-сјаен материјал, овој половина јасен случај дизајниран за i Phone 13 Mini е супер анти-отпечатоци од прсти, анти-гребење и анти-масло. [???????? ????? ???? ?????????] Сертифициран според Стандардот За Воено Одделение, случајот Ланди Отпорен На Удари За i Phone 13 Mini преживеа 5.000 + пати 6ft тестови за пад. Ексклузивните 360° вградени Ромбични Воздушни Перничиња и tpu браник од 4-слојна структура за амортизација, растера до 50,16 mpa влијание. Плус, задниот дел на овој iphone 13 мини заштитен случај е направен од поликарбонат кој е ист како и материјалот што се користи во штитови! Вашиот сакан уред нема да претрпи никаква штета. ●Заштита од пад на воено ниво има вградена структура отпорна на удари, патентирано воздушно перниче за расфрлање со 4 агли и подобрена технологија за отпорност на удар, задниот дел е направен со крути поликарбонат и флексибилни браници на ТПУ отпорни на удари околу работ за да се создаде цврста заштита. [??????? ????????????? ??? ???????] Овој мини случај Ланди ајфон 13 со магнетен држач е компатибилен само со i Phone 13 mini. Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да го купите. Без оглед на проблемите како што се случај со погрешна големина, користени пакети или какви било неочекувања, ве молиме контактирајте не преку Центарот За Пораки и ќе добиете поддршка во рок од 24 часа. Покрај тоа, ние нудиме 365-дневна гаранција и бесплатна замена за секој Случај На Ланди. [?????????? ???? ??????? ???????????] Овој мини случај i Phone 13, со магнетски прстен од авијација, кој совршено се усогласува со полначите Mag Safe, нуди силно искуство со прицврстување и побрзо безжично полнење ОД 20 W. Покрај тоа, вградените 38 N52 магнети обезбедуваат силна магнетна сила за да се осигура дека овој случај може да биде цврсто прикачен на сите додатоци На Mag Safe како полначот Mag Safe, паричникот, батеријата и држачот за автомобил. ●Проѕирен и Свилен Допир И Супер Анти-Отпечатоци Од Прсти} нано Олеофобниот Слој погоден за Кожата обезбедува свилен допир на грбот, се чувствува толку мазно, неверојатна удобност. Благодарение на мат не-сјаен материјал, овој половина јасен случај дизајниран за i Phone 13 Mini е супер анти-отпечатоци од прсти, анти-гребење и анти-масло. [???????? ????? ???? ?????????] Сертифициран според Стандардот За Воено Одделение, случајот Ланди Отпорен На Удари За i Phone 13 Mini преживеа 5.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.67

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 1170.08

Димензии на пакетот : 12 Тип На Производ : Ремени Количина На Пакетот : 1 Земја На Потекло : Кина...

DEN 3664.00

ПРОФЕСИОНАЛНО НИВО : не само нормален DVBS / S2 QPSK, 8 PSK кој е поддржан од нормални сателитски приемници, туку

DEN 3138.56

Може да ја исчисти удобната околина за вас, без разлика дали станува збор за скриен агол или тешко место

DEN 1315.20

Произведен Од Мека Памучна Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна / Плажа / Одмор / Океанска Облека Затво

DEN 2.33

2 Лесно се инсталира на аголот од бањата, заштедете повеќе простор Мултифункционална кука нагоре, може д

DEN 2.33

Усвојување на абс материјал школка, висока механичка сила, силна и издржлива Дигитален дисплеј со висок

DEN 3883.52

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 3.33

Вратете ги спомени како старите добри денови со модерен изглед, звук и чувство Целото ретро чувство е ко

DEN 1.67

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

DEN 1515.20

Доволно за индустриска, домаќинство и надворешна употреба Како што се правење облека за облека, лента, р

DEN 3.33

●Совпаѓајте Го Ова 1 Парчиња Фустан Декорација : Возбудува Точка специфики Ве молиме проверете Ја Табел

DEN 4124.16

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

DEN 0.67

Dataram 120 GB SATA III 65 " Цврста Состојба Диск Датарам, доверливо име на брендот од 1967 година 3 година замена гара�

DEN 239.84

[Компатибилни Модели] квадратното магнетно куќиште е компатибилно само со i Phone 13 Pro Max 6,7 инчи Ве молиме п�

DEN 0.33

Нова Ssdpekka010t701 Dc P3100 Серија 1tb TLC PCIe 3 2 2280 SSD Слободен товарни САД Продавачот 0 Часа 100% Здравје Бесплатен Дом

DEN 2.67

Посветеност кон постојано обезбедување на највисок квалитет Решенија за производители, фабрикувачи, п�

DEN 185.60

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

DEN 359.52

Внесување : 110 V САМО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, А не НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА ВО DC Замена : Овој Адаптер Е Сосема Нова �

DEN 411.04

Екранот на допир работи, брзо влегува и излегува со телефон Екранот на допир работи, брзо влегува и изле�

DEN 79.84

Винил обложена капка за капење со сува жица, одлична за облека, како што се маици, кошули и блузи Совршен

DEN 576.00

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

DEN 239.84

Универзална Компатибилностоваа телефонска футрола одговара за i Phone 12 Pro Max,12,Pro,12 Mini,11 Pro Max,11,SE,Xs Max,XS,XR,X,8,7 П

DEN 191.84

Големина 11, 5х20, 3х6, 5 см / 4, 5х8х2, 6во, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од микрофибер

DEN 2.33

HD15 M / M ХД 15 (М) ДО ХД 15 (М) Обликуваниот конектор завршува со олеснување на вирусот Идеален за монитори со

DEN 3.33

Влезен Напон : 100~240ВАЦ 50 / 60хз, Светска Употреба Безбеден стандард : ФКЦ,СЕ, Ro Заштита од краток спој, Над З�

DEN 2.00

Бренд : хухао Напон : 3,6 Волти Повторна Употреба : НеПолнење Состав На Батеријата : Литиум Капацитет : 1700ма

DEN 1.00

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти Изработе

DEN 432.00

Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100240 V 50 / 60 HZ Компа�

DEN 1491.20

Овој приврзок е срдечен споменик за саканата личност Може да ви донесе утеха додека ја носите близу до с

DEN 2.33

Високоенергетски мотор за без напор 111 d B 1w / 1m висока моќност Индустриски стандард 2 / 3монтажа на завртки

DEN 1.33

●Висококвалитетен материјал : Изработен од висококвалитетен легиран материјал, висока јачина, отпорен

DEN 1.67

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина €Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 38 W x 54 L Инчи секој.Машина за п

DEN 354.88

Големина На Производот : Прибл 3,3 х 2,8 инчи (8,5 Тежина на производот : 0,15 кг Капацитет : Прибл 8,5 fl oz (250 ml)...

DEN 3.33

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) HATCO произведува иновативна, високо квалитетн

DEN 2.67

Де Бин голема футрола за појас за мобилни телефони За Samsung Galaxy S22+ Плус, S21+ Плус, S20+ Плус, Забелешка 8 / Заб�

DEN 2.33

Големина : 6,5 см x 6,2 см x 0,8 см (2,6 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало Карактеристики : во облик н

DEN 1.00

Количина : 2 Налепници како слика Проверете ја инструкцијата на нашата слика Надворешна употреба или вн�

DEN 0.33

Големина5 ИнчиПечатени на 6 Мил винил за лесна примена Печатени на високи перформанси отворено 6 мил вин�

DEN 1134.40

●Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, висока јачина, отпорен на абењ�

DEN 287.84

Големина : 22, 5х15х13, 8 см / 8, 9х5, 9х5, 4 инчи, обезбедувајќи ви доволно простор за складирање на вашите најваж

DEN 191.84

●Вклучен е пакет Од 2 Парчиња (1 Торба За Врвки + 1 Козметичка Кеса) ●Торба За врвки, Големина : 41 CMX34 CM.Мате�

DEN 559.84

1 Повлечете низа лама пината Одлична забава за роденденска забава на темата Лама Комбинирајте се со дру�