.

.

Со попуст
Canon PowerShot SX70 20.3MP Дигитална камера 65X Оптички зумирање леќи 4K Видео 3-инчен LCD LCD наклон на екранот + 32 GB пакет

Canon PowerShot SX70 20.3MP Дигитална камера 65X Оптички зумирање леќи 4K Видео 3-инчен LCD LCD наклон на екранот + 32 GB пакет

DEN 10384.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој пакет со фото -фото -огледало на Jerryери вклучува Transcend 32 GB со голема брзина класа 10 SD мемориска картичка, батерија, полнач, лента за зглобови, кутија, пајак флекс статив, крпа за чистење на леќи за фотографии на Jerryери и вклучува Canon Power Shot SX70 HS (Меѓународна верзија) -20.3 MP CMOS сензор, Digic 8 процесор за слики, 65 X леќи за зум, 21-1365mm (еквивалент на 35мм), снимање до 10 FPS, UHD 4 K видео снимање и во камера 4 K време- Креација на филмови за проследување. Заедно, сензорот и процесорот исто така произведуваат чист квалитет на сликата и подобрена чувствителност со минимална бучава за работа во тешки услови на осветлување. Експанзивниот леќа за оптички зумирање 65 X нуди широк агол на супер телефото 21-1365мм еквивалентен опсег на фокусна должина за да одговара на работа со широк спектар на теми. Овој широк дострел е надополнет со разноврсен систем за стабилизација на сликата што го минимизира појавата на тресење на фотоапаратот до пет постојки. Електронскиот визир со OLED со 2,36 метри е достапен како јасно и светло средство за набудување на ниво на очите. Изградениот Wi-Fi ви овозможува безжично да ги споделувате вашите фотографии и филмови со поврзан паметен телефон или таблет, како и далечински контрола на камерата од мобилниот уред со користење на апликацијата Camera Connect. Мобилните уреди исто така можат да се поврзат со фотоапаратот користејќи Bluetooth за далечински прилагодувачки поставки и да добијат слика во живо од вашиот паметен телефон или таблет. Помош за кадрирање на зумирање автоматски зумира или надвор за да се задржи субјектот во рамките и во фокусот кога користите подолги фокусни должини. Овој пакет со фото -фото -огледало на Jerryери вклучува Transcend 32 GB со голема брзина класа 10 SD мемориска картичка, батерија, полнач, лента за зглобови, кутија, пајак флекс статив, крпа за чистење на леќи за фотографии на Jerryери и вклучува. Canon Power Shot SX70 HS (Меѓународна верзија) -20.3 MP CMOS сензор, Digic 8 процесор за слики, 65 X леќи за зум, 21-1365mm (еквивалент на 35мм), снимање до 10 FPS, UHD 4 K видео снимање и во камера 4 K време- Креација на филмови за проследување.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

ОВИЕ МЕТАЛНИ ЅВОНА ВО СТИЛОТ НА КРАВА се совршени за оние кои сакаат украси ЗА ѕвона за домот Тие можат д

DEN 204.80

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : комплетот за перење 3 ПАРЧИЊА вклучува 1 торба за тоалет+1 козметичка торба+1 торба за че

DEN 283.20

Водоотпорна и чувствителна на притисок двојна функција Овој сензор за притисок има карактеристика на в

DEN 186.88

Во собата на 4 Секачите мерат прибл Изграден од цврст нерѓосувачки челик Забавни за Украсување дизајни �

DEN 2.00

Проѕирна Сина Стандардна Матрица За Материјал : ова е син проѕирен материјал кој ужива во индустриски с�

DEN 1424.00

Должина на кабелот : 300 м Стандард : Мачка 5е компатибилен (10БАЗАТ,100БАЗАТЕКСАС, 1000БАЗАТ) Пропусен опсег на

DEN 2.00

Исто така, тие можат да бидат добар избор за подарок за вашите пријатели, тие ќе ги многу Декорацијата во

DEN 904.00

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 971.20

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

DEN 2.00

Произведено од леано бакаролово, ја зголемува јачината на замор за приближно 20% во споредба со металнит�

DEN 331.04

Шишињата за стискање зачини имаат добро запечатување и нема да протекуваат Пумпа за зачини шише диспен�

DEN 143.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 0.67

Материјал од нерѓосувачки челик, не е лесен за ' рѓа Израмнување Пролет Копче Дел Компоненти ЗА 3д Печата

DEN 719.20

100% спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само Подобрете ЈА ВАШАТА гимнастикаДизајнирана имајќи

DEN 7192.00

Прилагодлива Брзина На Лента Прилагодете ја контролата на брзината од 15% на +30% за сите нивоа на вештини �

DEN 0.33

Руно Еластично затворање Миење Раце Само Супериорен Дизајн : знаеме дека ви се допаѓа вашата операторск

DEN 3.33

1 Нашата кристална ѕидна светилка ќе создаде прекрасен ефект на осветлување при вклучување, додавајќи ф

DEN 2.33

Материјал : целокупната рамка е изработена од пластика и акрилик Дебелиот материјал и мазните рабови не

DEN 100.00

Стандардни акции производи САЕ 841бакар (8790%), калај (89), јаглерод, други елементи Прашкаст метал бронза об�

DEN 207.52

Мониста Со мирис во миење и даваат на вашата облека 12 недели долготраен мирис од миење до носење Инфузии

DEN 1327.84

Комплет Од Два Адаптери За Алуминиумски Тркала Шема на завртки на возилото : 5х115мм Шема На Завртки на Тр�

DEN 1119.84

АНСИ ВО СНР 29дб, СЕ во Нрр24дб Лесен За Инсталирање, универзален слот со ширина од 30мм за монтирање на твр�

DEN 175.84

●ИМЕ : кутија за накит Од Колибри, кутија за ситници за птици што потпевнува шарки, рачно насликани коле�

DEN 1.33

Големината на ранецот е 14х10, 2х4, 7 во / 35, 5х26х12 см Ранецот е изработен од висококвалитетно платно...

DEN 1.00

1 Зендуре 100w Лаптопи Моќ Банка ЗЕНДУР УСБ Ц ДО УСБ Ц Кабел Крајниот Заштитен Полнач ОД 100 W PD и Огромен Кап�

DEN 2.00

● Применливи Модели ● оваа телефонска кутија е компатибилна Само Со Моторола Мото Г Игла 5 G ● 2 ПАРЧИЊА

DEN 763.20

Чекор по чекор инструкции преку почетни, средни и напредни проекти Потребни материјали наведени во кап�

DEN 604.96

Ракување : Огромно Бр Ова е футрола за паметни телефони од популарната марка "ЕСНО" Материјал : тело На Сл

DEN 3.33

50% Памук, 50% Полиестер Произведено во САД и Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење ПЕЧАТЕНИ Во

DEN 3.00

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

DEN 3.00

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 154.88

Изработени од добар материјал, прачките за мешање мед се издржливи за употреба Материјалот од нерѓосув�

DEN 12111.84

215 инчен tft led индустриски одделение допир панел компјутер, предниот панел заштита IP65, 10точка проектиран�

DEN 0.67

Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5 Класификација : очила крпа Карактеристика : Брзо отстранете ги отпечатоците од пр

DEN 318.24

【Чистач на магична пена за автомобили】 Чистач за пена за автомобил може да се користи во секој дел од а�

DEN 1.67

●ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ q Прстенот На Амортизерот На Амортизерот На Степер Моторот Е применлив за 57 тип н�

DEN 131.68

Пакетот и Прирачникот се напишани На Јапонски, англиски и шпански јазик Доаѓа Во повторно запечатлива т

DEN 255.84

Издржлив Материјал : оваа козметичка кеса за жени изработена од висококвалитетна водоотпорна стп кожа �

DEN 2.33

Едноставно за монтирање цевка за празнење достапна со или без интегриран Вентил за рециркулација Дизај

DEN 3.33

ПРИВЛЕЧНО ОКО : Мат Црната завршница дава смела изјава ДОЖДОВЕН ТУШ : великодушно големина 8инчен дијаме

DEN 143.84

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 1.00

Задолжителен Личен Блендер : Измешајте смути и тресете без напор! Со блендерот за куршуми икучина, вие с�

DEN 543.84

4k Целосна HD Видео Фаќање Картичка : Ugreen HDMI Фаќање Картичка поддржува влез максимална резолуција ДО 4 K@60 Hz