.

.

Со попуст
Линд кујна кревање со двојна макара од не'рѓосувачки челик Тешка должност со двојно тркало за кревање јаже макара блок M25

Линд кујна кревање со двојна макара од не'рѓосувачки челик Тешка должност со двојно тркало за кревање јаже макара блок M25

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тип : Блок со двојна макара M25, погоден за јаже во рок од 8мм Материјал со висок квалитет : 304 не'рѓосувачки челик, издржлив, силен, сигурен, водоотпорен, отпорен на 'рѓа, отпорност на висока температура, отпорна на корозија. Функција : Наменето за висечки тежини за да го осветли оптоварувањето. Апликации : широко користени во трактивен напор на јаже од челична жица или други алатки за јаже. Јаже, кабел, појас или ланец обично тече над воланот и внатре во жлебот, доколку е присутно. Спецификација : Големина : М25; Дијаметар на тркач : 25мм; Ширина на тркалото : 10мм; Ширина на ротирање на прстенот : 15мм; Вкупна должина : 80мм; Максимално оптоварување : 150кг. Тип : Блок со двојна макара M25, погоден за јаже во рок од 8мм. Материјал со висок квалитет : 304 не'рѓосувачки челик, издржлив, силен, сигурен, водоотпорен, отпорен на 'рѓа, отпорност на висока температура, отпорна на корозија. Функција : Наменето за висечки тежини за да го осветли оптоварувањето. Апликации : широко користени во трактивен напор на јаже од челична жица или други алатки за јаже. Јаже, кабел, појас или ланец обично тече над воланот и внатре во жлебот, доколку е присутно. Спецификација : Големина : М25; Дијаметар на тркач : 25мм; Ширина на тркалото : 10мм; Ширина на ротирање на прстенот : 15мм; Вкупна должина : 80мм; Максимално оптоварување : 150кг. Спецификации : Ширина на тркалото на тркалото на тркалото со ширина на ротирачкиот прстен ширина Вкупна должина максимум оптоварување M15 15mm 6mm 11mm 60mm 35kg M25 25mm 10mm 15mm 80mm 150kg Белешка : Максималната тежина Мешаните макари беа направени.

Главните својства

Size:
M25; Runner Diameter
Избор на купувачот
DEN 3.33

СПЕЦИФИКАЦИЈА : директен стил, натоварен со пружина,вертикална завртка, растојание од 2,5" завртки, должи�

DEN 1423.36

Машина за миење садови и микробранова печка безбедно Направено од порцелан за дополнителна цврстина и �

DEN 495.68

IR слушалки За Автомобил Двд Забава Систем, ако вашиот стар слушалки не се користи IR, ве молиме не купувај

DEN 341.76

Црна еластична лента за да ја држите цврсто прицврстена над очите Мека кожна облога што ја прави многу у

DEN 1279.68

Пространа Торба За Лаптоп16,5"L x 12,2"H x 5,1" D, главниот оддел со голем капацитет држи 15,6 инчен лаптоп во оддел�

DEN 1.00

Увезени Официјално лиценциран лиценца за производи : Siskiyou Bucket Ѓердан доаѓа со 2 привлечност Метален пре�

DEN 4922.08

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 319.84

12 слики во целосна боја (јануаридекември 2024 година) Елегантен ленврежана хартија акции Месинг виси гром

DEN 1.33

Водоотпорен и издржлив до 6 години! Лесно се поставува на автомобил, прозорци за автомобили, прозорци на

DEN 0.67

Висококвалитетната механичка Кригла за авиони го прави совршен подарок за оние кои учат работа и ја сак

DEN 1439.84

GPS Smartwatch со напредни метрика за трчање GPS на допир GPS Watch Watch со дисплеј во боја со висока резолуција...

DEN 207.84

Компатибилност : Специјално дизајниран За Samsung Galaxy Забелешка 9, ве молиме љубезно внимание дека овој слу�

DEN 3.33

Сјај Количина : 12 парчиња (тегла и капак) Димензии : Надворешно 1,7 инчи x 1 инчи / внатрешно 1,5 ”внатре...

DEN 2.33

14оз капацитет Изработени од нерѓосувачки челик Рачка за лесно држење со одмор на палецот Лизгајте го ка

DEN 172.80

Материјал : пластика и метал Големина : 20 * 15,8 см Бисерите се направени од пластика Погоден за деца, но и з�

DEN 0.33

★ ????????? ??????????? Кога сте нагласени, тогаш вашиот телефон лесно може да испадне од раката на бетонскиот тр

DEN 198.40

+ Материјал : цврсти пластични стомачни мускули + чист бакарен мотор + пс + акрилна абажурка за да се обезб

DEN 2.33

Кожа Земја Како Што Е Означено Рационализиран нов деловен стил Текстурата на ткаенината од првиот слој

DEN 1.00

ДЕКОРАЦИЈА НА ЗАБАВА ВО ФЛАМИНГО : По стресен и заморен работен ден, организирајте одлична летна забава

DEN 547.20

Ве молиме, проверете го вашиот телефонски модел пред да го купите! Овој случај е компатибилен само со TMobi

DEN 1468.80

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

DEN 1.67

1 Екопријателски и нема мирис, Издржлив Материјал, ќе се чувствувате многу цврсто Лесно Се Вклопува И От�

DEN 3.33

Модерен Послужавник За ДрвоОрганизирајте ги вашите спомени со елеганција и вкус; оваа луксузна фиока з�

DEN 3.33

Највисок Квалитет Околу Сите огнени графички налепници се направени во Чарлстон, Јужна Каролина Секој �

DEN 345.44

СТП кожа Направени во САД или увезени Направено од високо квалитетен материјал, оваа клучна кука е стил�

DEN 2250.40

Специјално дизајниран за индустријата за пумпи Димензии на пакетот : 2,5 H x 4,5 L x 4,38 W (инчи) Тежина на пакет�

DEN 0.67

Горна димензија : 1084 "Ч, долна големина : 8 Мултифункционална пластична корпа за складирање Изработени од

DEN 455.04

Обезбедува заштита на штетата Одговара на различни модели на таблети Излишни опции за дизајн за персон�

DEN 275.20

За Купувачите ВО САД : Овој Паметен Телефон не е компатибилен / нема да работи со НИКАКВИ МРЕЖИ НА ЦДМА, в�

DEN 511.84

Совршен за создавање поавтентично искуство со пиење, без разлика дали е во бар или дома Овие 22оз бели шт�

DEN 0.67

Пакет од 8 LOL Изненадување Партија Плочи Хартиените плочи се со дијаметар од приближно 23 см Идеален за се

DEN 303.84

Направено од бела керамика со висок сјај Слика отпечатена од обете страни Висина : 6,5 инчи Достапно во 22oz

DEN 3.00

Компатибилност овој случај на тастатура е компатибилен Со Новиот i Pad 10Ти Генерал : А2696, А2757, А2777 Прецизн�

DEN 1.00

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба...

DEN 3.00

Кутија за скулптури со стилизирање на прегратки е таблета за декорација и чување на таблети Тоа е апстр�

DEN 704.00

Интелигентен Далечински Управувач : Можете Да Ја Прилагодите Осветленоста и Температурата на Бојата По

DEN 1020.80

Вклучува 30 картички, печатени во мат фото хартија 4x6 '' секоја Вклучува 30 картички, печатени во мат фото х�

DEN 1.33

❀Та Благодарност Подарок : Мек полиестерски материјал и живописни печатени кеси за шминка, исто така, п�

DEN 2.67

Ќе добиете 10 парчиња празни калапи во мини големина, различни бои од кои можете да изберете Изработени о