.

.

Со попуст
Motzqi акантоза нигриканс масло, акантоза третман на нигриканци, масло од коректор на темна точка

Motzqi акантоза нигриканс масло, акантоза третман на нигриканци, масло од коректор на темна точка

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Маслото за третман на акантоза Нигриканс третира хиперпигментација поврзана со акантоза нигрикани, нарушување на кожата, карактеризирано со региони на темна, кадифена обезцвестување во набори на тело и брчки Маслото за корекција на темната точка вклучува витамин А кој може да помогне да се осветли кожата и да се намали дебелината на заболената кожа, што може да помогне да се намали нивото на инсулин и да се осветлат темните области. Акантоза нигријанс маслото масло ефикасно се осврнува на примарната причина за зголемена меланин што доведува до продлабочување на пигментацијата на кожата со забрзување на дозволата на инсулин од крвта. Маслото стимулира да ослободи гликоза што се држи таму, што може да помогне брзо да се испушти инсулин од циркулацијата. Целта на маслото за терапија со акантоза Нигриканс е да се направи погодената кожа да изгледа подобро. Ова може да ја намали дебелината и темнината на заболената кожа со ексфолијација на кожата и промовирање на промет на клетките. Маслото за корекција на темна точка е погодно за кој било дел, дури и најинтимните и нежни, како што може да се користат вратот, усните, ареолата, брадавицата, подсадот/пазувите, колената и лактите.

Главните својства

- Name:
Acanthosis Nigricans Therapy Oil
- Main ingredients:
Niacinamide, Glycerine, Allantoin
- Size:
11.3*3.2cm / 4.45*1.26inches
- Net content:
50ml
PACKAGE CONTENTS:
- 1/2/3/4/5 PCS * Acanthosis Nigricans Therapy Oil:
-  Care gloves:
Notes:
- Due to different manual measurements,Please allow for slight size differences.:
- If you have any questions, you can contact us at any time, we will bring you the best service :
Избор на купувачот
DEN 132.64

Црна облека : Оваа четки за сликање се доволно разноврсни за да се справи со кој било метод на цртање Ала�

DEN 2.67

●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ : 3, 7х2, 3х0, 4 Во Тенок Дизајн, малата големина на држачот за визиткартички лесен за носењ�

DEN 1.33

ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ СО СТИЛ : Никогаш повеќе не се борете да се најавите на вашите омилени страници со

DEN 2.67

Симпатични џемпери за жени Womenенски бучен џемпер увезен За големината : Ве молиме изберете ја големинат�

DEN 376.00

КЕРАМИЧКО ПИВО ШТАЈН : оваа пивска штајн е изработена од бела керамика со златна облога и Драчка Таа е бе

DEN 0.67

Материјал : ТВкутијата за складирање на далечински управувач е изработена од внимателно изработена вис

DEN 1074.88

Нашите закачалки се идеални за костуми, палта, фустани и повеќе закачалки преку организаторот на вратат

DEN 184.00

100% памук shorts jeans pants for men mens 4x shorts men's gifts mid rise running shorts men's denim baggy shorts loose fit 3 / 4 jean short long sleeve compression shorts men mens tall

DEN 1.00

Макс Брзина на ротација 50rpm Циклус стапка 10 циклус / мин Оперативна температура 0 50 ° C...

DEN 0.33

①вртливи тркалца : 360 степени може да се ротираат, флексибилни за промена directionAt работа, кога игра, тој ле

DEN 3.33

Далечинскиот управувач тексвамп има удобни, лесно достапни копчиња во компактно, правоаголно тело, пог�

DEN 462.40

Пренослив и лесен, лесен за носење Тоа нема да ги повреди нозете, лесно да ја отстрани мртвата кожа и кал�

DEN 1473.60

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина ✿€Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 38 W x 45 L Инчи секој.Машина за

DEN 267.04

Не е потребно програмирање Не е вклучена батерија и упатства Општиот далечински управувач се вклопува �

DEN 1517.76

Замена ЗА ФОРД ЕЏ ГОДИНА 2014 НАЗАД ДО СВЕТЛИНАТА Единица по продажба : 10 Замена ЗА ФОРД ЕЏ ГОДИНА 2014 НАЗАД

DEN 244.00

Вкупна тежина : 43g; Дијаметар на сечење : 1,22,1мм / 0,047 "0 Дијаметар на дупчење за дупчење : 3.175mm / 1 / 8 "; Име на пр

DEN 0.67

Дизајниран за подобрување на интимноста и задоволството Калексотика секс играчки функција премиум мат

DEN 1376.00

Продажба Единица : ролна Тип Мат : Тркач Материјал : Гума Вкупната Ширина : 36 во Деско сивата гума ЗА повеќ

DEN 119.36

Влез : 100 V240 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА; одлично за замена или патување назад ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напо

DEN 2.33

Винил Со Умирање Направен Од Премиум 5Годишен Надворешен Оракал 651 Винил За Автомобили, Камиони, Браници

DEN 293.28

Модел : H3 Y2 Материјал : Метал, алуминиум, пластика Напон на напојување : AC 110 V Оценет временски опсег : 0 ~ 30 �

DEN 2.33

Рачките на организаторот за складирање се зајакнати со два дополнителни слоја густа ткаенина за двојно

DEN 2.33

❤ 2 пакет затемнетиот стаклен екран заштитник исклучиво дизајниран за Samsung Galaxy Tab A7 104 инчи 2022 / 2020 објаве�

DEN 3.33

【Голем капацитет】 Големината на канта за складирање на ткаенини е квадрат : 28x28x28 cm / 1102 во; Правоаголни

DEN 110.24

Го Подобрува Фм Радио Приемот Дизајнот На Преклопување И Превртување Овозможува Чашите За Уши Да Се Свр

DEN 0.67

Убава Комбинација и Соодветна Димензија : ќе добиете 1 парче автомобилска карго мрежа со 4 парчиња висеч�

DEN 0.67

Идеална заштита од гребнатини, абење и други оштетувања Сите копчиња и порти се целосно достапни за кор�

DEN 1.33

Модерен дизајн Димензии на пакетот : 9,0 Л х 5,6 Ч х 7.000 В (сантиметри) Вклучени компоненти : CELO 94125Мазна МИЈАЛ

DEN 591.84

Течна видео глава со ниво на меур Поддржува до 11 килограми, тежи само 4,5 килограми Се протега до 82 инчи, с�

DEN 164.16

90% Памук / 10% Вискоза Прекрасната изработка осигурува дека има деликатни детали, декоративни и извонредн

DEN 3.33

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите