.

.

Со попуст
Адаптер За Мемориска Картичка plplaaoo, Читач НА Картички ЗА Складирање USB2. 0 Pcmcia Читач На Картички 68 Пински Индустриска Флеш Мемориска Картичка Директно Читање Pl Читач

Адаптер За Мемориска Картичка plplaaoo, Читач НА Картички ЗА Складирање USB2. 0 Pcmcia Читач На Картички 68 Пински Индустриска

DEN 561.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

Повеќенаменски : Погоден За различни сценарија, лесни за читање компјутерски мемориски картички во авиони, автомобили, бродови и индустриски машини Читач На Картички со Голема Брзина : читач на компјутерски картички со Голема брзина, стабилен и брз пренос на податоци. Приклучок И Игра : поддршка за топла размена на компјутерски картички, нема потреба да го исклучувате USB интерфејсот, приклучете и репродуцирајте, лесен за употреба. Голем Капацитет : 20гр голем капацитет е лесен за читање, поддржува читање и пренос на мемориски картички СО голем капацитет од 20МБ‑20ГР, податоците се стабилни, нема заглавени, нема одложување. Моќен Чип : дизајн Против пречки, без одложување, континуиран тест за приклучок, обезбедете брзина на пренос. Адаптер за мемориска Картичка, ЧИТАЧ НА Картички ЗА Складирање USB2. 0 Pcmcia Читач На Картички 68 Пински Со Голема Брзина Индустриска Флеш Мемориска Картичка Директно Читање Pl Читач На Картички Приклучок И Игра, Топла Размена Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Читање Картички За Складирање : Металинтерфејс : Usb 2.0 Поддршка : КОМПЈУТЕР List КАРТИЧКА Pcmciapackage Листа : 1 x Картичка Читач1 x Кабел За Податоци.

Главните својства

Item Type:
Storage Card Reader
Material:
Metal
Interface:
Usb 2.0
Support:
PC ATA CARD PCMCIA
Package List:
1 x Card Reader1 x Data Cable
Избор на купувачот
DEN 1.00

Едноставен, светол, нежен, убав и лесен за употреба Едноделниот капак заштедува простор Хуманизиран диз

DEN 832.00

Материјал : НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Рачка Стил : Директно Апликација : Мултифункционална Карактеристики : Му�

DEN 2.00

Ова е Сосема Нов Прекинувач За Воздушен Притисок на Печката Врвен Квалитет Замена Дел! Ова е Сосема Нов �

DEN 1.67

дрво Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна музичка кутија за срце е изработена од дрво, цв

DEN 1.67

(9228623) Хард Диск Кабел 13" А1278 Крајот На 2008 (МБ466, МБ467) Опис : Поврзува хард диск на логика одбор...

DEN 0.33

Материјал : смола, фино изработка, креативни украси Големина : 22 * ​​9,5 * 19см Декорација за десктоп : Креат

DEN 2.67

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Најлон, гума Нето Тежина : 101гр; Содржина На Пакетот : 5 парчиња х �

DEN 1.67

Прецизна налепница за Сечење изработена од премиум Оракал 651 винил оценета за 6годишна надворешна аплик

DEN 104.00

100% полиестер Капчиња за сонце Визир за затворање на жени жени Капчиња за визир на отворено Плажа визир к

DEN 9276.96

Изработен од материјал од легура на цинк, тој е издржлив и цврст Заклучувањето за препознавање отпечато

DEN 1.33

 【Добар материјал】 Овој период торба за влошки е изработена од врвна крпа, сунѓер, ткаенина во Оксфор

DEN 399.84

5x Повеќе навлажнувачи за мека, мазна кожа секој пат кога ќе се бричите наспроти сапун од слонова коска Б�

DEN 771.20

Надграден алуминиумпластичен ламинат, издржлив и побезбеден Дебелината на челичната плоча на кабинето

DEN 3.00

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

DEN 1.33

Издржлива Ткаенина : кесите за подароци за вино се изработени од природен памучен лен, еднократно, квали

DEN 2.00

Широко користен : совршен за врати, ормари, велосипеди, спортски места, ранци, шкафчиња итн Лесен за раку�

DEN 2.33

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ЗА ПРИЈАТЕЛИ Нашата Политичка гамка во САД е совршен подарок особено ако се љубители �

DEN 2.67

Jerseyерси Повлечете го затворањето Дали барате совршена кошула со долг ракав за да ја носите во секое вре�

DEN 1.33

синтетички материјал ЗАГАТКИ за ВОЗРАСНИ компактната големина е погодна за детски мали раце за разбира

DEN 703.84

Сертифицирана столче за скалила со 3 чекориСтолчето за преклопување со 2 чекори е тестирана за безбедно�

DEN 639.84

【Испорака : : Предметите ќе пристигнат во 1018 работни дена Дозвола / ефтина / продажба / попуст машка худ

DEN 159.36

Дијаметар : 7 см Нето тежина : 171g Дијаметар : 7 см Нето тежина : 171g Smala 48 LED Illuminator IR инфрацрвена светлосна све

DEN 289.12

Млазница од не'рѓосувачки челик : Млазницата на распрскувачот на воздухот е изработена од не'рѓосувачки

DEN 2.67

Вклучете : еден појас, сина сатенска ткаенина и сино фолиран фонт Големина : долг 33 инчи од рамо до колк и

DEN 128.00

Изработен од врвен латекс материјал, балонот е издржлив и безбеден за луѓето да го користат Со дизајн на

DEN 7776.48

Замена за Optoma BLFU240 H голи ламба само сијалица за ламба на проекторот Единица по продажба : 1 Замена за Optoma B

DEN 1465.60

【Мека текстура】 мини блендер за убавина е изработен од висококвалитетен сунѓерски материјал, сунѓер з

DEN 95.84

Материјал : Јасен Кварц Големина : 2 Инчи Кристалните чинии најчесто се користат самостојно, за полнење н

DEN 463.68

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 393.44

дрво Направени во САД или увезени ✿ направена од висококвалитетно дрво, нашите музички кутии се издр�

DEN 367.04

Дрвена Фиока За Работна Површина Совршена декорација За вашата соба и организирајте ги сите работи на в

DEN 1521.60

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 2.00

Заменете го бројот на дел : WT997 WT664 WT668 Компатибилен со : Fuelie Engine HPI Baja 5 B 5 T, FG и други 1 / 5 скала гас RC автомоб�

DEN 1009.60

100% полиестер Големина : Големината работи мала, препорачајте 12 големина нагоре Худи за девојчиња црвена

DEN 1.33

Повеќе висока дефиниција од обичните леќи Леќи од 85мм донесуваат 3,0x оптички зум и без фотографија со на�

DEN 1.00

Бродови во заштитно пакување Карактеристики ѕвезда дизајн, димензионални јаже намали околу раб, и чувс�

DEN 2.67

Гардијан е како свои безбедносни детали за да ги исклучите лошите вибрации Неговата моќна, пирсинг аром

DEN 3.33

Име на производот : Пин Гејџ; Материјал : ГЦР15 Тежина : 9g; Содржина На Пакетот : 1 x Pin Gage, 1 x Кутија За Складир

DEN 2.67

●Мултифункционална Глава За Туширање Во Бања ● рачната глава За туширање Puwoyi има 7 нивоа на прилагодув�

DEN 1.00

Наменето за избрана камера Авипас Тешка конструкција на челик Вклучен е комплет за монтирање на хардве�

DEN 191.52

Материјал : најлон; Содржина на пакет : 1 x ЦД то на ЦД Боја на школка : црна, црвена Димензија : 32,5 x 15,5 см / 12

DEN 159.84

Одговара на wallидниот полнач : Ние го дизајниравме нашиот случај да одговара на официјалниот адаптер за w

DEN 0.67

ПОПЛАДНЕ чај чаша најдобрата опција за да изберете кригла за кафе, чај, млеко, пијалок СОС РАМЕКИНС Пого�

DEN 1.67

Рачно изработени 6" х 4" " Злато Леано Железо Метална Врата На Глувчето Стоп со тежина од 5 килограми е совр