.

.

Со попуст
АИБИИН 8х6фт Фелиз Кумплеањос Позадина Мексиканска Фиеста Среќен Роденден Синко Де Мајо Тако Фотографија Позадина Фестивал Декорации Забава Шарени Знамиња Цвеќињ

АИБИИН 8х6фт Фелиз Кумплеањос Позадина Мексиканска Фиеста Среќен Роденден Синко Де Мајо Тако Фотографија Позадина Фестивал Декорации

DEN 383.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : 8фтх6фт (2,4 м ширина х 1,8 м висина) Материјал : Тенка винил професионална фотографска ткаенина без џеб, која ги комбинира предностите на висококвалитетни и светли живописни бои. Карактеристики : висока резолуција и јасна слика,без рефлектирачки и избледени,лесни,може да се избришат со вода,лесно да се одржуваат чисти. Топли Совети : 1.Вклучена е само позадина, ставката ќе биде испратена со преклопена.Пеглајте ја задната страна со ниска температура може да ги отстрани наборите. Употреба : Идеален За фотографија, слики, фото кабина, домашни украси, завеса и така натаму on.It се користи и за свадба, новороденче,роденден,туш за бебиња,фестивали, дипломирање и уметнички портрет. Содржина на пакетот : само една фотографска позадина (Преклопена). Позадина Стои и клипови не се вклучени. За Набори : со цел да се олесни транспортот и пакувањето, оваа фотографија позадина ќе биде преклопена за испраќање, тоа ќе доведе до набори (ако ви пречи на наборите, ве молиме внимателно купете). Но, не грижете се, тоа нема да влијае на употребата, методот за обновување како што следува : 1.Користете го железото, нежно пеглајте одзади, притискајќи го грбот, за да избегнете потенцијално оштетување на пареата, ставете слој сува крпа помеѓу позадината и пеглата ќе биде убава мерка.Цврсто завиткајте го со цилиндар и чекајќи 3-4 дена,наборите ќе бидат речиси отстранети. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата поради многу фактори.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33 -110 %

Ве молиме, повикајте се на описот на производот】 и 【Информациите за производот】 подолу за да ги знаете

DEN 276.64 -110 %

Стр Леплива скриена фиока можете да ја инсталирате под масата без да заземате многу простор, правејќи ј�

DEN 615.52 -110 %

Апликација : Пролетната жица со челична жица за компресија се користи за сè, од домашни уреди до моторна

DEN 2.33 -110 %

Издржлива внатрешна цевка Специјален дизајн на интерфејс Цврст нерѓосувачки челик Миење на домашни ав�

DEN 543.84 -110 %

Направени од над 50% рециклирани материјали Силен, издржлив, лепило без растворувач на топло топењесе по�

DEN 2703.68 -110 %

Производ 1 : СЕТ ЗА ПРИКЛУЧОК ЗА КРЦКАЛКИ : овој сет за клучеви од 76 парчиња комбинира и метрички и ГОЛЕМИ�

DEN 1443.20 -110 %

Висок Квалитет : Секоја Божиќна капа е изработена од 95% полиестер + 5% спандекс ткаенина, мека на допир и у�

DEN 200.80 -110 %

Обезбедува 130 d B звук сличен на сирена за дезориентирање на напаѓачот и привлекување внимание на другит�

DEN 4142.24 -110 %

Интелигентен Извор На Светлина Таванот Светло Тела оваа модерна таванот светлина со увезени затемнува

DEN 2.00 -110 %

Поставување : Контролна Табла Висококвалитетна Абс Пластика Одговара само за 9 или 10.1 инчен екран стере�

DEN 3.00 -110 %

Алтернатива на увозот и пластиката во кујната, функционалниот прибор рачно изработен од природни, домо�

DEN 1.00 -110 %

Апликации : Хардвер за монтирање на антена (За домаќинство 17,7 инчи (45 см) сателитска антена и тенка UHF ант�

DEN 399.84 -110 %

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

DEN 2.00 -110 %

ДИМЕНЗИЈА : 17 "Л х 17" В, 2 големи слотови (45"), 2 мали слотови ( 3 ПРОФЕСИОНАЛНА ЗАШТИТА : Користејќи ткаенина о

DEN 2461.92 -110 %

НеИскри, НеМагнетни Фабрика Меѓусебно Одобрени, Направени во САД, Берилиум Слободен НеИскри за употреб�

DEN 2.00 -110 %

нерѓосувачки челик, пп Практична Изолација Сад : на материјали, издржливи и безбедни за долго време упот

DEN 1.33 -110 %

Големина : висока ширина од 20ft x 10ft (висока 6м x 3m) Материјал : винил; мала тежина; Преклопување лесен за чис�

DEN 0.67 -110 %

Дизајниран за уживање во моделирање Пластични делови со подобрени детали Невидена вредност Подготвени

DEN 1.67 -110 %

Оваа кутија за ѓердан се одликува со 20 куки за складирање на вашите колекции накит Надворешност : стп ко�

DEN 1.33 -110 %

Делот за прицврстување од 90° е совршен за држење на слушалките, каблите и другите музички инструменти в�

DEN 3.33 -110 %

? Кога се отвора, мерното растојание ќе се зголеми Тоа е преносно затоа што просторот за складирање ќе се

DEN 121.44 -110 %

"Нова РмYD028 Замена На Далечинскиот Управувач за SONY Bravia LCD ТВ" KDL19 L5000 KDL22 L5000 KDL26 L5000 KDL32 L5000 KDL32 L504 KDL32 L150 KDL32 S5100

DEN 895.84 -110 %

Големина : 12х8фт / 3,5 м(ширина)*2,5 м (Висина) } Материјал : Тенок Винил кој има Мала тежина, може да биде прекл�

DEN 703.84 -110 %

Уникатен Дизајн : алатката е дизајнирана со 2 месинг, што го прави попрецизно позиционирањето на обработ

DEN 1.00 -110 %

Големина : 3 "x 2,6" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за авто

DEN 2.33 -110 %

Памук Висококвалитетно влакноИзработено е од мек памук, удобност за дишење, така што е антиотворено и а�

DEN 2.33 -110 %

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

DEN 2.67 -110 %

Напредни Материјали : Торбата За Ручек Е Изработена Од Оксфордска Ткаенина Со Висока Густина И Густа Ал�

DEN 2.67 -110 %

Овие предмети се комплет садови, изработени од пп материјал, Пластичен прибор за јадење со средна тежин�

DEN 1.67 -110 %

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

DEN 1759.84 -110 %

ТВ со 101 "IPS HD 720 P екран што покажува јасна слика за слика Главни формати компатибилни со USB портата на ТВ :

DEN 1035.20 -110 %

Карактеристики : 3п прекинувач за натопи Број на модел : 3п прекинувач за натопи Тип на прекинувач : Преки�

DEN 1.33 -110 %

Материјал : гума Број на дел од производителот : Не се применува MPN : Не се применува UPC : 700955034777...

DEN 2.00 -110 %

Големина : Должина 5,6 ВО (14,2 см), Ширина 1 ВО (2,2 СМ) Изработени од издржлив полиестер, лесен и удобен ремен, �

DEN 379.20 -110 %

Мал Пластичен Флуоресцентен Розов Штитник За Складирање / Дел Канта Совршен за накит, занаети, алатки и �

DEN 495.84 -110 %

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 94% полиестер, 6% спандекс Затворање