.

.

Со попуст
Sunco LED Излезни Знаци Со Светла За Итни Случаи, Двострано Прилагодливо Led Комбо Светло ЗА Итни Случаи Со Резервна Батерија, Тврда Жица, Комерцијална Оценка, 120-277V, Отпо?

Sunco LED Излезни Знаци Со Светла За Итни Случаи, Двострано Прилагодливо Led Комбо Светло ЗА Итни Случаи Со Резервна Батерија, Тврда Жица,

DEN 2639.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Највисоко Оценет Црвен Двостран Знак За Излез За Итни Случаи со Прилагодливи Светла БЕЗБЕДНОСТ ПРВО-знакот за излез има светли прилагодливи светла на секоја страна од знакот за максимална видливост. Американски стандард црвено 6 "високи букви со 3/4" мозочен удар се видливи до 100 стапки подалеку. Во случај на прекин на електричната енергија, резервната батерија автоматски го осветлува (90 минути) тела и го осветлува патот до безбедноста. Двојна МОНТАЖА - знакот ЗА излез ЗА итни случаи НА Сунко вклучува дополнителна плоча за лице за претворање од 1 - на 2-страна. За еднострана инсталација, монтирајте на задниот дел или на врвот на тела. За двострана инсталација, монтирајте на таванот на врвот на тела. Опремата за монтирање е вклучена во внатрешноста на прицврстувачот. Комерцијална ОЦЕНКА - нашиот знак за излез за итни случаи е дизајниран за безбедносни потреби во канцеларии, училишта, малопродажни простори и сѐ помеѓу нив. Спецификации : 120-277 V, Прекинувач За Тестирање, Резервна Батерија, Пластика Отпорна НА Пожар, Двострана, Двојна Монтажа. Сертификати : УЛ Наведени.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1432.00

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

DEN 1147.20

Содржина на пакетот : 2 ПАРЧИЊА х Поддршка за Шини за Гардероба, Некои Завртки За Монтирање; Тежина : 81гр М

DEN 896.00

Светски Влез : НАПОН DC 1224 V Безбедносна Заштита : прекин на преоптоварување, прекин на напон, автоматско т

DEN 0.67

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА"...

DEN 207.84

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

DEN 1.67

МЕСЕЧЕН КАЛЕНДАР * тоа е декорација за вас Негувајте време Направете го вашиот живот позначаен ФРИЖИДЕ�

DEN 0.67

Заштеда на енергија и Висока Ефикасност : Вграден Висок Извор На Светлина Во Боја, Осветлување Со Постој

DEN 3.00

100 % полиестер 3'x5 'во големина со две метални громи за приложување на вашата знаме Направено од 100% полиес�

DEN 0.67

95% полиестер, 5% спандекс Стандард за испорака : 712 дена; Забрзано : 35 дена Во рок од 24 часа испорака Направе

DEN 239.84

Дизајниран исклучиво ЗА 2020 Година Lenovo Tab P11 11Инчен (TBJ606 F TBJ606 X) САМО; не одговара ЗА Јазичето Lenovo P11 2021 TB607, н

DEN 223.36

АНСИ продолжен тон едножичен подвижен ролери синџир за употреба со додатоци за врски Компонентите од ј�

DEN 2.00

Генијален дизајн Тркалцата се еднострани монтажни плочи, заштедуваат простор, лесни за инсталирање, по

DEN 143.84

2023 Кошули Со Кратки Ракави За Жени Произведено во САД Или Увезено Затворање на копчето Машинско Перење �

DEN 0.67

Карактеристики : гумите за тркала се задебелени со гумени рабови, флексибилна ротација од 360 степени, ти�

DEN 2881.92

Заврши : Мат црно Димензии : 81 / 2инчна должина x 1 / 2инчен ширина x 13 / 8инчен проекција Центар до централно р

DEN 3494.40

Ажур шема резба, јасна шема, благородна и елегантна Луксузна и свиленкаста постава, давајќи заштита на н

DEN 2.00

Дрвена рамка Елегантниот чадор за хартија со бамбус, украсен со сложени дезени и нежна чипка, е совршен �

DEN 1385.60

188 Завртки За Превоз Од Нерѓосувачки Челик Тркалезна Глава / Квадратен Врат Произведени НА ASME b18...

DEN 3.00

Овој циркулатор за воздух со тивок дизајн помага да се обезбеди проток на воздух со голема брзина и голе

DEN 1.00

? НЕЗАБОРАВНА ЗАБАВА туш за бебиња со тематика од цитрус е симпатична идеја да го пречекате малото слат�

DEN 164.48

леплива лента обезбедува дополнителна сила за да ја направи куката цврсто држење и не е лесно да падне к

DEN 3.00

Високомоден печатење со сјајна завршница Кообликувана футрола со браник отпорен на удари за секојднев�

DEN 2.00

Убав и практичен дизајн : едноставен и модерен Има моќна функција за складирање Полицата е широка 15 см и

DEN 2.67

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

DEN 143.20

Име на ставка : Жичен Материјал За Слушалки : Силикон, TPE, Чувствителност На Електронска Компонента : 108db И

DEN 0.67

Пластика Голем КапацитетДимензија На Единицата : 34х25х18см / 13, 36Х9, 82Х7, 07ин, така што нашите кутии за чевли

DEN 1.00

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

DEN 1456.00

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

DEN 3.33

Зголемени и стабилни тркала со дворедни редови : тркала со двоен ред од нов тип, со постабилен центар и л�

DEN 644.80

●Проширување и задебелување, лента од алуминиумска фолија, отпорна на солзи, отпорност на висока темпе�

DEN 5984.00

Голем дизајн на отворање, полесно да се најде Персонализираниот дизајн е јасно видлив Транспарентна не�

DEN 2.00

Број на модел : серија МК2П Контакт форма : ДПСТНЕ, ДПСТНК, ДПДТ Контакт rating : 10 A@28 Vdc / 240 Vac Номинална моќнос

DEN 1.33

Каву Претставува : ГОЛЕМ Јаде! Крајната торбичка за додатоци за алатки ЗА скара Донесете го вкусот на ск�

DEN 1.00

Quality Wood Tersation Flood Изработен Од Висококвалитетен Дрвен Материјал, Дрвен Држач За Дисплеј Во Форма на Срце �

DEN 1372.80

Изработен од материјал со висока јачина, мала тежина и пренослив Инчни и милиметарски скали за мапирање

DEN 645.44

Големина (прибл) : 9,0 х 0,3 х 0,3 инчи (22,7 х 0,9 х 0,9 см) Материјал : Полибутилен терефталат Земја На Производство

DEN 1.67

Методот на работа е едноставен, заштедувајќи време и напор Со овој моќен стегач, можете лесно да стегате

DEN 664.00

Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување,осветленоста на мониторот, рачното мерењ

DEN 0.67

Пакет : пар украсни завеси за затемнување во 2 панели, секој со димензии Wx L 21x45 инчи / 53x115cm (вкупно 2 панел�

DEN 3.00

● Спецификација на производотDDR4 Ram МЕМОРИЈА 32 GB (2x16 GB) 3600mhz Rgb Компјутерска Меморија, 135 V 288Пински Двоен Ка

DEN 2440.00

Појас Диск Систем Лесно Прилагодливо Седиште Допрете Контролен Дисплеј Рачен Сензор Монитор За Отчуку�

DEN 158.24

Заради негување навика на децата за пиење вода што можете да ја купите оваа играчка за нив, која има живо