.

.

Со попуст
DOITOOL 1 Постави Столарија Електричен Алат Додаток Жига Вежба Џеб Дупка Писар Директно Дупка Легура Челик Црвена Столарија Алатки Вежба За Директно Дупки

DOITOOL 1 Постави Столарија Електричен Алат Додаток Жига Вежба Џеб Дупка Писар Директно Дупка Легура Челик Црвена Столарија Алатки Вежба За

DEN 271.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

легиран челик ВОДИЧ ЗА ВЕЖБА Лесен За употреба и инсталирање, ви помага да вежбате побрзо и да користите помалку труд. СТОЛАРИЈА АЛАТКИ и ДОДАТОЦИ калење Со Висока температура, силна отпорност на абење, висока цврстина, добра нормалност, не е лесно да ' рѓа. ДРВЕНИ ЖИГА Брзо И прецизно позиционирање и дупчење, намалувајќи го времето за позиционирање на дупките. ШПИЛКА професионална и практична алатка за обработка на дрво и обележување може добро да ви послужи. ПРЕНОСЛИВ ВОДИЧ ЗА ВЕЖБА користи Широко за прецизно позиционирање при дупчење дупки на страната на дрвените штици, со добра вертикалност. Пакетот Вклучува 1 x дупчење 3 x Ограничувачки Прстени Карактеристики-Големина : 14, 00Х5, 00Х1, 20см/5, 50Х1, 97Х0 пренослив водич за вежба. - Материјал : алати За обработка На Дрво Од Легиран челик-Боја : Црвена вежба-Лесна за употреба и инсталирање, ви помага да вежбате побрзо и да користите помалку алатка за писар за труд. - Може брзо да го одреди центарот на дупката и не е лесен за држач за нокти за чекан. - За фиксирање и центрирање при дупчење и столарија, и за подобро спојување на штици заедно столарски алати и додатоци.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 239.20

✅ Совет за удобно уво, јасно, притиснете да разговарате бр ✅ Материјал : силикон Type Тип на производ : Врв�

DEN 1.33

Сина геометриска шема со црвена везда Измешајте и совпаѓајте за да ја направите вашата тема 8 плочи по п�

DEN 9167.84

Стопвметнете ги навртките за вметнување на најлон се поевтини од оревите за заклучување на автоматизац

DEN 585.60

Градење на модел со висок квалитет, од АКинтерактивна Постигнете најдобри можни резултати Ексклузивно

DEN 756.80

Предмет : Дигитален рефрактометар Тип : Автоматски.000 до 1,463 Електролит на електрична енергија Електроли

DEN 4639.84

3 режими на забрзување (Off, Sport and Racing) 36 Програми за забрзување (18 прирачни и 18 автоматски преноси) Режим на

DEN 1.67

Ласерски дрвени исечоци Должина : 4 ", ширина : 4" Вклучува 6 парчиња по пакет Користете боја, обоена, лепак �

DEN 239.84

Водоотпорни и издржливи : Во ред е случајно да го истурите пијалокот или кафето на оваа водоотпорна харт

DEN 304.00

100% памук Идеално за складирање на дневни најважни работи, како што се шминка, креативни или канцелариск�

DEN 2.33

【Големина】 : NPT конец : R3 / 8 (16,5 mm); Конектор за цевки : 0,63 инчи (16мм) 【Материјал】 : Направено од квалитетна

DEN 1104.00

Овој заштитен филм ја опфаќа само активната област на екранот, а не целиот екран на уредот Филтер за син�

DEN 63.84

Занаети за деца : Направете и украсете свој potholder Одржување на пенкалата и моливи уредни за лесен приста�

DEN 1.67

Willе обезбеди максимална заштита Обезбедете ја вашата акција камера Доказ за шок и водоотпорен Уникатни

DEN 159.84

Комплет од 24 обликувани испади Печатено на хартија со тешки картички Тематски фронт со шарен печатење н

DEN 979.20

Дијаметар на дупка (надворешен дијаметар) : 8мм / 0,31 "; внатрешен дијаметар (толеранција +0,5мм) : 4мм / 0,16"; Бес

DEN 708.80

Дрвен знак : Овој одличен знак е изработен од висококвалитетен дрвен материјал Ефектот на печатење е до�

DEN 1.00

Заменска торба за прашина, дел број 902981001 089028007140 89041033158 митра пила Компатибилен со следново : Ridgid : R4120 R41221

DEN 358.08

Врвна тркала Се одликува со тркало од 3 x 11 / 4 "(75 x 32 mm) кое нуди поширока шара од конкурентите за дополните�

DEN 60.64

100% полиестер Камизолата е изработена од полиестер и спандекс материјал, миење на рацете...

DEN 206.24

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

DEN 96.64

Капи за разни големини на SAE / JIC или големини на навој Се движи од 3 / 8 "до 13 / 16" SAE / JIC големини на фитинг 3 п�

DEN 1.33

HMH464 CONDORS PACKSEW ON, 4 ″ A 4 ″ со пластична поддршка / шиење на ескадрила лепенка на кондорите HMH464 4 ″ инчи со пл�

DEN 1.33

Mmobiel двостраниот слој Ултра силен леплива лента налепница со должина од 50 метри за Digitizer LCD Display Поправка

DEN 269.76

Chucking Reamer Директен флејта фракција, жица и буква : 10 децимална еквивалент : 0,1935 должина на флејта : 1 1 / 4 О

DEN 1585.60

PC+ TPU Заштитни заштитени на паметни телефони Заштитно заштитено куќиште е изработено од квалитетни мате

DEN 2644.96

Висок квалитет : Оваа покривка на столот за масажа е изработено од трајно, но лесни, суперотпорни на пот,

DEN 719.84

Што ќе го добиете : Пакетот вклучува 12 парчиња детски свинче банки во 6 бои (сина, розова, жолта, беж, злато

DEN 0.67

Тип на производ : Дома Количина на пакет; 1 Земја на потекло : Јапонија Идеално за скицирање и цртање...

DEN 2.33

Земја како етикетирана 100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара �

DEN 3519.68

8ПК СВЕТЛА ЗА ПЕЈЗАЖНИ ПАТЕКИ : со мала потрошувачка на енергија од само 0,7 вати, овие патеки обезбедуваа�