.

.

Со попуст
#1n0811 50a Pwm Соларен Панел Регулатор Задолжен Контролер 12v/24V Автоматско Следење На Фокусот

1n0811 50a Pwm Соларен Панел Регулатор Задолжен Контролер 12v/24V Автоматско Следење На Фокусот

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

АПС Предвремено затворање. 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Улична Светилка Автоматско Препознавање, Он-Лајн Употреба. Pwm Контролер За Соларно Полнење Pwm 50 : Во Споредба Со Нормалниот Контролер За Соларно Полнење, Овој Pwm Контролер Може Да Ја Зголеми Ефикасноста За 10% -30%. Овој Контролер Може Да Се Полни И Испушта Во Исто Време. Овој Pwm Контролер Има Совршена Функција На Спц, Контролна Струја На Полнење И Напојување На Оптоварувањата. Функција : Секогаш Чувајте Ја Батеријата Во Состојба На Напон За Полнење. Спречете Ја Батеријата Од Прекумерно Полнење. Спречете Ја Батеријата Да Се Испразни Премногу. Спречете Ја Батеријата Од Обратно Полнење До Соларни Панели Во Текот На Ноќта. Заштита Од Обратен Поларитет За Заштита Од Обратен Поларитет На Батеријата. За Соларни Панели Кога Напонот На Батеријата Е Низок, Контролорот Автоматски Ќе Го Прекине Товарот Од Системот. Ако Напонот На Батеријата Се Врати Во Нормала И Товарот Ќе Се Рестартира. Заштита Од Гром. Според Степенот На Напон На Батеријата, Контролорот Може Автоматски Да Постави Напон За Полнење, Напон На Оптоварување, Напон За Враќање На Оптоварувањето.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 479.20

100% памук Затворање на влечење Само миење на рацете Материјал Школка на бејзбол капа е направена од 100% п�

DEN 543.84

【Еден адаптер, толку многу опции】 Nikkor G и F монтирање на леќи на EOS RFмонтажа на камера, истражувајте нови

DEN 801.60

Организирање додека украсувате : Повеќе од само место за да ги организирате вашите најважни работи за д�

DEN 0.33

Ова е сосема нова дополнителна сила на тешка сила Kevlar Aramid V ремен Дел за замена на највисок квалитет Арам

DEN 2.00

Добри детали : Ова дрво на животниот крст на дрво е направено од железен метал, завршен во сребрен никел �

DEN 1212.32

МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА АБЕЊЕ : столбот и работната глава се изработени од армиран најлон, кој е отпорен на

DEN 2.33

Мускулна маица paisley shirt empire waist shirt lion shirt men side tie tunic red vest and bow tie for men clothing tops open back t shirt xlt t shirts for men tall tank tops co

DEN 761.60

Покрив за воланот за дишење на кожен управувач : Направено од квалитетна кожа што дише Отпорен на топлин

DEN 2.67

Getе добиете : Пакетот вклучува 24 кутии за забави за подароци од јагода во 4 различни обрасци, отпечатени с

DEN 3.33

Ракчиња Лушпа Произведен со врвен материјал, практичен и издржлив за употреба Алатка За Отворање морск�

DEN 0.67

Function Функција на производот】 : Одборот за алатка за Aftereber Afterburner PCB е дизајнирана да го олесни жици на жар

DEN 414.40

Опсег на сензори за температура / брзина од 2599,9 степени Fspeed опсег од 275 mph Белешка : Потребно е набавка на �

DEN 776.00

женски сиви сандали гладијатор сандали со ригинестони за жени влечки за жени летни сандали летни жени с

DEN 475.20

Атлантик Ултра тивка вентилаторска панел 100 CFM 27d B Анодизирани спецификации : проток на воздух : 100 cfm @ п�

DEN 244.80

Sony Литиум 3v Батерии Големина CR1620 (Пакет од 12) СОСЕМА НОВ СВЕЖ ПРОДАВАЧ НА САД ОД 1991 ГОДИНА...

DEN 1276.80

Предмет : компресиран фен за воздух, макс Влезен притисок Третман на воздухот : 250 psi, ладење : R 134 A...

DEN 2.33

Дрво Направено од висококвалитетно дрво, оваа музичка кутија е убаво врежана и музиката внатре е одличн

DEN 2.33

Решетката за шал шалски рак плакари за вратоврски чорапи, закачалка за појас, има мала тежина и лежишта,

DEN 1039.84

ДОБРО КОНСТРУИРАНИкутиите за накит На Момците за Прикажување се изградени од силни ѕидови со цврсти ка�

DEN 1.33

Големина на производот : Ве молиме, погледнете ја сликата за откривање Материјал : Тоа е направено од бам

DEN 2.00

Маоершан Хард Патување Складирање Торбичка За Носење Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини вд

DEN 2.00

? Еден од еден вид дизајн? Секој знак што го правиме има оригинални илустрации и размислено е направен со

DEN 1.00

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 0.33

Погодно 3 во 1 Зголемување на ламбата : Според барањата на сценарија за различна употреба на корисници, н�

DEN 3.33

Омнидиректен, без мртов агол Највисока добивка и најголем сензибилитет Совршено за какви било TX и RX, очи

DEN 239.84

Изработен од врвен керамички материјал и стабилен за трајна употреба, декорот за корпа за зајаци е прек�

DEN 3.00

€ [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : xinxusong премиум M3 N5 WY783 X 3btn Автомобил Клуч Фоб Влез Далечински 100% сосема нов сов

DEN 219.04

Дизајн на тап агол за брзо и прецизно дупчење, заштеда на време и напор и исполнување на различни прециз�

DEN 191.84

Рачно изработено Обоена уметност дува висококвалитетна стаклена фигура Добро како сувенир, подарок и

DEN 1392.00

Мини божиќни куќи село за Божиќни одмор : Секое детално детално село за Божиќни приказни не е одлични ук�

DEN 1.00

Продадено како сет од 4 Идеален сет на грмушки за боја за нафта и акрилни бои Рамната четка е совршена за

DEN 3.33

Димензии : 137 / 8 in Ширина x 73 / 8 in Висина x 01 / 4 in Дебелина x 0,67 квадратни Собрани димензии : 13 7 / 8 "W x 7 3 / 8" H (опф�

DEN 2079.84

Обично вклопувањенајсовремена технологија за скенирање на 3 D ласерски 3 D обезбедува совршено прилагод�

DEN 1.33

Вуд Произведено во САД Или Увезено ✿ крајот на книгата е направен од буково дрво, кое е густо и издржл�

DEN 2.33

【Двоен филамент во боја PLA】 Различен од нормалната промена на бојата за виножито PLA, секоја педа од ова �

DEN 3.33

?12" Штанд За ТортаДимензии : плоча со дијаметар од 12 инчи, висока 2,75 инчи Пакетот вклучува : Само Држач за �

DEN 655.20

100% чисто не користете на кожата неразвиена Тие можат да се применат тематски еднаш да се разредат со мас

DEN 0.67

Заврши : злато Материјал : железо Тип на производ : Декор на wallидови Број на модел : 06205...