.

.

Со попуст
Пејзажи за комплет за иглави, комплетни со печатено платно и навои 9x12 инчи

Пејзажи за комплет за иглави, комплетни со печатено платно и навои 9x12 инчи

DEN 638.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Комплет за игла Вклучува памучна нишка, 14 мрежни платно светло печатено во целосна боја, игла и едноставни упатства. Завршени мерки за дизајн 12 '' x 9 ''. Овој печат на вез е многу лесен - без разлика дали сте почетник или искусен стискач. Нема потреба да броиме шевови, да ги искинуваме и да ги обликувате грешките или да претпоставите која боја да се користи.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 655.84 -80 %

Прилагодлив Држач за Везови : ќе добиете дрвен држач за обрач за везење на работната површина, со должин�

DEN 862.40 -80 %

Цветна инспирација за вашиот домашен декор Европски квалитет, фини детали и шарен дизајн...

DEN 2.00 -80 %

Димензии : 8 Тежина : 0,04 унци Направено ВО ЈП Тежина : 0,04 унци Направено ВО ЈП Полнењето На Алатката За Игл�

DEN 571.20 -80 %

Комплет за игла Живописна боја на висококвалитетно моно лукс игла на платно 12 "x 12" инчи 14 мрежни моно лук

DEN 937.60 -80 %

Платно : мери приближно 9 x 12 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи Дизајн : Површина за зашивање мери прибл�

DEN 1792.00 -80 %

Платно : мери приближно 13 x 13 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи Дизајн : Површина за зашивање мери прибл

DEN 0.33 -80 %

Игла Комплет Живописна Боја На Висококвалитетно Моно Делукс Платно Со Игла 11" х 16 " 14 мрежа со сите лесни

DEN 1176.00 -80 %

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.33 -80 %

Комплет за игла Живописна боја на висококвалитетно моно лукс игла на платно Површина за дизајн 10 x 10 инч�

DEN 1.67 -80 %

игла Пластично платно Дизајнирано од Линда Рак Произведено во 1989 година Големина приближно Ширина 13,5 и�

DEN 303.84 -80 %

[Вклучен пакет] Вредносен пакет од 20 вкрстени шевови, секоја има димензии 13,5" (34,3 см) х 10,5" (26,7 см) х дебелин

DEN 119.84 -80 %

Вулофс е посветен на создавање на најудобен, секојдневен и стилски дизајн на облекаВе молиме верувајте

DEN 0.33 -80 %

Направено во САД Предсобранивие само бод! Комплетот вклучува печатена боја од 14 мрежни памучни платно, �

DEN 1120.00 -80 %

Содржина на пакетот : willе добиете вкупно 30 парчиња големи игли за шиење на око во 6 различни големини, сек

DEN 2.33 -80 %

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛрамката за везење е составена од бамбус обрач и надградена стегач од нерѓос�

DEN 3.33 -80 %

Комплетен комплет за стартер за везење кој ги вклучува сите алатки за вез; со овој комплет можете да пос�

DEN 2.00 -80 %

Дизајн на мачки и глувци за вашиот декор на домот Европски квалитет, фини детали и шарен дизајн...

DEN 1.33 -80 %

Количина на пакет : пакетот доаѓа со 20 парчиња мини карики за везење со дијаметар од 0,98 инчи за да ги задо

DEN 1952.00 -80 %

Платно : мери приближно 13 x 13 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи Дизајн : Површина за зашивање мери прибл

DEN 1.00 -80 %

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 95.84 -80 %

Оваа листа е за 2 мини 8години скии на Патернајан 546Кобалт Сина светлина Paternayan е три пили 100% предиво од во

DEN 443.20 -80 %

●Шема На Елемент Таротот●на крпата За везење има Шема На Злото Око Сонце Месечина Ѕвезда, што ќе обезбе

DEN 3.33 -80 %

Платно : мери приближно 13 x 10 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи Дизајн : Површина за заболување мери при

DEN 2.00 -80 %

Комплет за игла Живописна боја на висококвалитетно моно лукс игла на платно Комплетот вклучува 9 "x 12" 14 м

DEN 3.00 -80 %

Погоден За Почетници : постои печат шема на крпа за вез, лесно е за почетник да ја научи иглата Овие можат

DEN 1.67 -80 %

Овој комплет за конец за везење е направен од супериорен квалитет, екстра издржлив 12 бои конецот за везе

DEN 1014.40 -80 %

Платно : мери приближно 13 x 15 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи Дизајн : Површина за заболување мери при

DEN 0.67 -80 %

Quantion quanty quantity 10 парчиња 2,8инчна игла за таписерија од алуминиум оксид QuightQuality Ques : Големи очи Живописни б�

DEN 143.84 -80 %

Слободни Уметности Многу Повеќе Мини Книга Со Вкрстени ШевовиНе мора да избирате само еден дизајн Избе�

DEN 0.33 -80 %

Страмин, 40 или 44 точки на 10 см Големина на платно 60 x 80 см Теми и игла не се вклучени, само платно DMC референ

DEN 0.67 -80 %

✤●Штанд За везење На бука ● нашиот држач за рамка за обрач за везење е изработен од природно буково дрв

DEN 3.00 -80 %

Пејзаж и Градови Растенија и Цвеќиња Пејзаж и Градови Растенија и Цвеќиња Комплет ЗА Вкрстени Шевови СО

DEN 2.00 -80 %

Платно : мери приближно 10 x 12 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи Дизајн : Површина за зашивање мери прибл

DEN 1.33 -80 %

Уживајте во зимската сезона со овој прекрасен комплет за вкрстен бод исполнет со снег од Дизајни На Мал�

DEN 447.84 -80 %

Комплетот за алатки за филцирање волна вест Беј е погоден за филц со игла, влажен филц, сув филц, сликање

DEN 139.84 -80 %

100 процент недивизибилна памучна нишка Херметички запечатена игла со висок квалитет Големина на дизајн

DEN 2.33 -80 %

Иглите на парчиња има чисти очи и се лесни за навој Користете игли за таписерија за вез на материјали со

DEN 1.67 -80 %

Секоја таписерија е конструирана со врвен лесен полиестерски материјал за максимална живост на бојата

DEN 639.84 -80 %

Комплет За Почетници За везење со масивни Кутии : Вклучувајќи 6 карики за везење од бамбус, 216 бои теми за