.

.

Со попуст
AmaCool без безобразен вентилатор за вратот Преносен личен вентилатор 5000mAh Полнење на батеријата управувана со вентилатор за жени за жени мажи на отворено спортско па

AmaCool без безобразен вентилатор за вратот Преносен личен вентилатор 5000mAh Полнење на батеријата управувана со вентилатор за жени за жени мажи

DEN 511.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Безобразен и кул : Наместо традиционални сечила на вентилаторот, нашиот вентилатор за без лисја на вратот усвојува 2 турбо мотори за пренесување на ладење и свеж воздух од 60 посветени воздушни места за да се вози топлината од вратот до образот и лицето Повеќе не грижете се за фаќање на коса/брада; Само лизгајте го на вратот и уживајте во ладното ветре додека изгледа кул. Долготрајна батерија : Вградена батерија за полнење од 5000m Ah, овој вентилатор на ѓердан работи 3,5-9 часа во зависност од поставувањето на ветерот, работното време е доволно долго за да носи цел ден; Ја користи најновата технологија за полнење со USB C 5 V-2 A за да се наплати брзо и лесно дури и преку банка за напојување, одржувајќи се да се олади цел ден дури и во прекин на електрична енергија или во движење. Идеално летно решение : без рака, лесен и заоблен дизајн, преносен вентилатор останува стабилен на вратот (нема да се лизне како другите), не гласно кога работите ако ви треба на канцеларија, соба, кујна, сликарство . доволно моќно За активности на отворено : голф, трева за косење, работа во дворот, возења со шетачи, се прашуваат, патуваат, кампување. Прилагодлив на вратот : За да задоволиме најмногу, спроведовме 2000 тестови и конечно го подобривме дизајнот на вратот за да исполниме различни големини на вратот, осигурувајќи се дека работи за возрасни со голем врат и деца со мали; Издржлив, флексибилен силиконски капак на вратот, мека и удобна за вратот. Подароци за сите : Без никакви сечила на вентилаторот, нашиот USB -обожавател е безбеден за деца или дури и домашни миленици; 360 степени за ладење на воздухот, ладилник за воздух без раце, изненадување за тато што работи надвор; Чувајте шминка од пот, компактен мини вентилатор за жени може да се обеси на вратот или да се спакува на торба. Безобразен и кул : Наместо традиционални сечила на вентилаторот, нашиот вентилатор за без лисја на вратот усвојува 2 турбо мотори за пренесување на ладење и свеж воздух од 60 посветени воздушни места за да се вози топлината од вратот до образот и лицето. Повеќе не грижете се за фаќање на коса/брада; Само лизгајте го на вратот и уживајте во ладното ветре додека изгледа кул. Долготрајна батерија : Вградена батерија за полнење од 5000m Ah, овој вентилатор на ѓердан работи 3,5-9 часа во зависност од поставувањето на ветерот, работното време е доволно долго за да носи цел ден; Ја користи најновата технологија за полнење со USB C 5 V-2 A за да се наплати брзо и лесно дури и преку банка за напојување, одржувајќи се да се олади цел ден дури и во прекин на електрична енергија или во движење.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 4166.40 -110 %

Овие подлоги се абсорбента која ќе вклучува кафе и вино, за да ги отстраните дамките, натопете со оцет и �

DEN 3.00 -110 %

И Висок Квалитет Изработен Од Природен Латекс, Издржлив, Убав, Без Н , С А Фе За Животната Средина, С Афе З�

DEN 158.40 -110 %

Потребна домаќинство : Сосема нов и високо квалитетен мерач на дигитална температура и влажност соврше�

DEN 1.33 -110 %

Земја на производство : Кина; Материјал : Метал, електронска жица Должина на жицата : 0,5м / 19,69 "; Содржина �

DEN 87.84 -110 %

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 HzOVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : преку струја за

DEN 2.00 -110 %

Карактеристикимазно и јасно пишување, без истекување на мастило, удобно држење Апликацијаидеални алат�

DEN 223.84 -110 %

Kaptoggle Hollowидни сидра може да се користат на drywall, лист карпа, гипс табла или blockидарски блок 3 пати посилни

DEN 939.20 -110 %

ТЕШКА ЗАКАЧАЛКА може да се инсталира на ѕидот, што може да ги одржува вашите дневни работи уредно и уред�

DEN 303.84 -110 %

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за користење на Bluetooth звучник што работ�

DEN 231.84 -110 %

Направете изјава : Сè е за слајдот Изработено со текстурирано дно и мазна површина на ткаенина во форма �

DEN 1457.60 -110 %

Key Продавница Замена Клуч ЗА Едноставност 518Ч 1694660, 1694662, 1694750, 2690327, 2690328, 2690329 СпецификацииПогледнете на сл

DEN 1.00 -110 %

Тип : Дрво од општа намена, иверица, иверица Опис : Исечете го работ со радиус и зашилен раб Решенија за пр

DEN 1.67 -110 %

Комплетниот филм е поекономичен и побрз за употреба отколку ременот или лентата за комбинирање на пред�

DEN 2.67 -110 %

Дијаметар : 7 / 16" Должина : 21 / 2 инчи Материјал : Челик Заврши : Обичен Стил На Главата : Рамен Дијаметар : 7 / 1

DEN 560.00 -110 %

Faux крзно Погледнете ја табелата со големина и изберете една големина пред да купите Затворање на дами ј�

DEN 431.20 -110 %

30% полиестер, 30% мрежа, 20% спандекс, 15% секвен, 5% најлон Повлечете го затворањето Само миење на рацете...

DEN 2.67 -110 %

100% девствени материјали Рамка за поликарбонат (компјутер) Поликарбонат леќи Поларизирана обвивка за об

DEN 1.00 -110 %

Ергономскиот дизајн промовира здраво држење на телото и ја оптимизира удобноста за вратот и рамената с�

DEN 2239.84 -110 %

Изградба на смола Силно потресена завршница Тежина : 15,4 фунти Избришете чиста со сува крпа...

DEN 319.84 -110 %

Тешки облеки за облека сет од 108 совршен за висина и сушење облека, ќебиња, постелнина и држи 10 фунти Кар

DEN 633.44 -110 %

92% полиестер, 8% спандекс Затворање на патент Материјал за миење Материјал : Панталоните за пешачење се и�

DEN 1.33 -110 %

Материјал : Т316 не'рѓосувачки челик Силна напнатост : Оценета јачина на влечење од 1460 bs и јачина на пауза �

DEN 283.04 -110 %

Материјал : Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од внимателно изработена ви�

DEN 115.84 -110 %

Нафрлање : 10 N Ракување со оптоварување : 10 кг Оперативна температура 5 40 ° C Мозочен удар 30мм...

DEN 3.00 -110 %

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора

DEN 3.00 -110 %

20 парчиња во 1 сет : вклучително и 20 парчиња парчиња за замена на удар, со стандардна големина, можат дире�

DEN 1519.84 -110 %

Карактеристики : Овој E7 1 / 2 DIN 7опсег еквилајзер вклучува : Независна контрола на ниво на субвуфер, 2 избал

DEN 5103.84 -110 %

Висококвалитетна Алуминиумска Легура + Материјал Од Најлонски Влакна, Стабилна Структура и Лесен за Ск�

DEN 423.84 -110 %

Пластични закачалки за облекадизајн на лизгање на овие ленти за закачалка може ефикасно да падне облек�

DEN 3.33 -110 %

Име на производот : навојна шипка; Материјал : Метал Тежина : 103g; Содржина на пакетот : 5 x навојна шипка...

DEN 95.36 -110 %

Сетот вклучува магнетно огледало, магнетно суво бришење со маркер и корпа за магнетни молив Силните маг

DEN 175.84 -110 %

[Технички карактеристики] : Оваа светлина од 164ft ленти вклучува 300 парчиња 5630 LED чипови, 60 W, IP65 водоотпорен

DEN 3.33 -110 %

Комплетно вклучува знаме, пол и монтирање Висок 2 1 / 2 или 3 стапки x 15 стапки (кога е целосно собрано)...

DEN 3.33 -110 %

ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ЦЕЛИОТ ОПИС ПОДОЛУ ПРЕД ДА ЈА НАРАЧАТЕ ОВАА СТАВКА Големина За Да Се Вклопи Во Ф�

DEN 223.84 -110 %

Еден пакет од 8 Декорирани Покани За Голф Топче Во Форма На Голф Фанатик Партија со 8 Бели Пликови Еден па

DEN 2.33 -110 %

100% полиестер Затворање на тока Ткаенина : 92% полиестер, 8% еластан Истегнат и мек материјал за удобно носе