.

.

Со попуст
Allcolor Риба Резервоар Декор Карпи.Модел За Декорација На Аквариум.Лесен Супериорен Акваскејп.

Allcolor Риба Резервоар Декор Карпи.Модел За Декорација На Аквариум.Лесен Супериорен Акваскејп.

DEN 944.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Allcolor аквариум модел "Душата Кањон(12 инчи)" за 12-16 инчен аквариумМинималната комбинирана должина на моделот е 12 инчи, истегнување на секој дел растојанието може да биде до 16 инчи. Највисоката точка на моделот е 7 инчи во висина, а најшироката точка е 4 инчи. Погоден за стандарден резервоар за риби од 12-16 инчи. Лесно и брзо решение за акваскејпинг. Само ставете го моделот во резервоарот, прилагодете го растојанието што ви се допаѓа и комплет пејзаж на аквариум од професионално одделение е завршен. Дното е запечатено за да се избегне акумулација на штетни материи како што е рибниот измет во резервоарот. Користејќи ги повеќекратните слоеви на боја и процес на печење, сите модели на аквариум бог пештера ве прават да доживеете побогати и поприродни чувства. Без разлика дали станува збор за резервоар за свежа вода или резервоар за морска вода, можете да го користите. Дури и ако го ставите како декорација во позадина во кабинетот за прикажување дома, тоа не е инфериорен во однос на другите украси. Додека ги ставате во резервоарот за вода и го прилагодувате просторот што ви се допаѓа, можете да го завршите професионалниот аквариумски пејзаж. Моделот е изработен од смола, безбеден и нетоксичен. Нема да има влијание врз квалитетот на водата.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1384.00 -140 %

Прашина, штетници, солзи и водоотпорни, ефикасно ја одржуваат влагата надвор дури и кога се чуваат во вл�

DEN 3.33 -140 %

Пар (2 компјутери) со името на компанијата направено на компанијата и буквите со камиони на САД Изберете

DEN 1.67 -140 %

Мрзлив Држач за Таблети : влошките се додаваат на површината на уредите на машината од гребење Биро за П�

DEN 223.84 -140 %

Материјал : полиестерска ткаенина Цврсто шиење, издржливо и еднократно Големина : 6084 инчи (152213см)...

DEN 673.60 -140 %

СПАЈКЕР : Добијте го оригиналот и најдоброто Држач за животен стил за плажа и троседот го држи вашиот пи�

DEN 2.00 -140 %

Затворање на патент Машинско Перење Работи и Како Ранец и Како Дуфла УА бура технологија обезбедува еле

DEN 1.33 -140 %

полиестер * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на организаторот на шетачката торба е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, големи

DEN 2.67 -140 %

Фреквентен Опсег од 5,10 до 5,85 GHz КросПол Изолација : 25 дб Мин Преживување на ветерот 200 км / ч (125 км / ч)...

DEN 526.24 -140 %

Заменски навлажнувач за прицврстувачи на филати компатибилни со модели за навлажнувач на домови за пре

DEN 3.33 -140 %

Најлон Висок Квалитет И Повеќекратна Употреба : Изработен Од најлонски материјал Против кинење кој е цв

DEN 276.80 -140 %

Големина на шолја за кафе : 26х6, 7 см / 10, 2х2, 6 инчи ● Термос Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик...

DEN 0.67 -140 %

Формула на гребени на Julулијан Спринг Содржи железо и манган кои се од суштинско значење за здравјето на

DEN 3.33 -140 %

1 Торба За Дуфли За Мажи : За Мажите Во движење , Мажите Пространа И Лесна Торба За Дуфли Со Удобни Горни Р�

DEN 2.67 -140 %

Заштитник на леќи : Со продолжен крај на леќите за дополнителна заштита од случајно аспиратори на леќи, �

DEN 2.00 -140 %

Queng торба За Уринарна Дренажна Кеса за нозе од 1000 m L Торба За Уринарна Дренажна Кеса, Вентилирана Антиреф

DEN 2.33 -140 %

Сјаен розово злато бакар со 100% метал Боја на моден тренд Големите решетки треба да бидат во ред за не ли�

DEN 3.00 -140 %

Материјал : 100% Ленена Ткаенина, издржлива и повеќекратна водоотпорна без избледување Список на пакети :

DEN 467.20 -140 %

Брзо полирање, екстремно ефикасно Предност : Екстремно флексибилен , Брзо полирање, екстремно ефикасно �

DEN 1.33 -140 %

Kookидни куки : Куки во затворен простор за висина, максималниот капацитет на оптоварување е 2 кг, лепило к�

DEN 2.00 -140 %

Оваа закачалка има монистра против лизгање на двата краја на трегерот за да спречи паѓање на закачалкат

DEN 2.00 -140 %

КОМПАКТНА ВИСЕЧКА ТОАЛЕТНА ТОРБА : 9 х 6 х 15 инчи торба е совршена за тоалети за патување за бебиња, додато

DEN 2.67 -140 %

Единизираната градба ја подобрува абразивната издржливост и сила, помагајќи во продолжениот животен в�

DEN 1.33 -140 %

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

DEN 319.20 -140 %

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

DEN 111.84 -140 %

Совршено Вклопување : Дизајнирано за цврсто вклопување на поголеми лименки или шишиња со пивце кои се д�

DEN 2.00 -140 %

Пакет : 4 сребрени искри од нерѓосувачки челик, Долги 5,9 инчи / 15 см Мини дизајн, добра комбинација на лаж�

DEN 2.00 -140 %

Пакет Вредност : Различни Големини Ви Овозможуваат Да Направите Различни Комбинации Оваа Симпатична На

DEN 287.84 -140 %

✨C9 Multicolor Christmas String Lights : 25 Ft outdoor string lights with 27 transparent multicolor C9 light bulbs Red, Green, Pink, Blue and Yellow bulbs, 7 watts each bulb, C9 / E17 cand

DEN 1.00 -140 %

[ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА] Премиум тешки железо со пепел црна анти ' рѓа боја слој и ултра издржливи гумен

DEN 1151.84 -140 %

✅ Кога само најдобрите ќе направат керамички лежишта со победа на трката што ќе ве стават на подиумот п�

DEN 3.33 -140 %

Разновиден Опсег На водич за отвор од 60 мм со вграден спирален фокусатор за прецизно фокусирање на поте�

DEN 2.33 -140 %

Врвен Материјал : овие куки за ѕидно палто се изработени од висококвалитетен месинг материјал, кој е роб

DEN 875.20 -140 %

Изработка на производи : мазна површина, униформа теренот, стабилно враќање Материјал : Пролет челик од 6

DEN 135.84 -140 %

200мм х 72мм дрвена закачалка Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм од одржливи извори Дизајн отп�

DEN 1011.20 -140 %

2 Пакувајте со пожарникар за гаснење на налепници за малопродажба на налепници за малопродажба за дома �

DEN 3.00 -140 %

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

DEN 2.00 -140 %

Големина : Ве Молиме изберете 12 големина НАГОРЕ отколку обично Пуштете Женски Сандали Брза ИСПОРАКА, Ст�

DEN 1.33 -140 %

Вкупна должина : 4,9 инчи (126 мм) Должина на врвот : 1,1 инчи (28,5 мм) Ширина на рачката : 2,0 инчи (50 мм)...

DEN 2.00 -140 %

Најлон Изолирани Прирабничка Вилушка / Лопата Терминали Нашите Најлон Изолирани Прирабничка Вилушка /

DEN 2.67 -140 %

Секоја флексибилна мала пружинска калем е изработена од челик обложен со цинк кој обезбедува дополните

DEN 2.67 -140 %

Пакетот Вклучува : а heavy 24 парчиња тешки диск сопирачка клипот дебеломер компресор алатка за премотувањ�

DEN 2.67 -140 %

Премиум материјали : држачот на подлогата за медицинска сестра е изработен од стада, сунѓер, ткаенина во

DEN 399.20 -140 %

? [ПРИЛАГОДЛИВ] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен со Lenovo Legion 5i Pro (16 во 82 JD) Џебниот Алуминиумски Д

DEN 3.33 -140 %

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�