.

.

Со попуст
Honeywell Fusion MK3780-61A38 читач на бар -код - жичен

Honeywell Fusion MK3780-61A38 читач на бар -код - жичен

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Повеќе за парите со овој квалитетен производ Нуди врвен квалитет при извонредна заштеда. Одличен производ. 100% задоволство. Повеќе за парите со овој квалитетен производ. Нуди врвен квалитет при извонредна заштеда. Одличен производ. 100% задоволство. Читател на мед на фузија MS3780 - Wired - Honeywell Fusion MS3780 Bar Code Reader - Honeywell Fusion MS3780 Bar Code Reader - Wired - MS3780 Scanner KIT W LS USB Inter FAC/CAP 53-53235 -N -3/stnd -маркетинг инфо : - метролошка фузија Комбинира скенирање на OMNI насочен и единечен ласерски бар-код во лесен, ергономски рачен фактор на форма. 20-линијата за скенирање на скенирање обезбедува супериорно скенирање во однос на постојните скенери за еднократна линија што ја прават фузијата идеална за трговците со среден волумен, вклучувајќи специјализирани продавници, аптеки, продавници за алкохол и продавници за погодности. Прилагодливиот штанд со три позиции за заклучување обезбедува флексибилност за корисникот да го постави скенерот за индивидуална удобност и оптимални перформанси. Стабилизирана со пондерирана метална основа, штандот исто така може да биде поставен на бројачи или wallsидови.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

Sequins+хартија Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна тетратка е изработена од sequins+хартија, �

DEN 2.00

Прекинувачи Прекинувач Име на производ : Џојстик Вкрстен Прекинувач Монолевер Крос Рокер Мајстор Преки

DEN 478.88

Новиот албум на Мамамо+ќе биде објавен на 30 март 2023 година? Првиот печат ㅣ Супер ограничен, прв пат Ајде �

DEN 1.00

Конектор 1 : УСБ Микро Б Машки Конектор 2 : USB Машки Голема брзина : до 2,4 ЗАСИЛУВАЧ ЦЕ / ФЦЦ / Рохс сертифиц

DEN 1.67

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 3561.60

Цврста конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Дек монтажа 8 "до 16" Распространета инста

DEN 2.67

Изработен од платнен материјал, отпорен на кинење, отпорен на абење, цврст и издржлив Погоден за складир

DEN 159.84

100% Полиестер Затворање на копчето Миење Раце Само Материјал : бејзбол капачето е изработено од 100% полие�

DEN 9456.48

Со агол на гледање од 170 степени, екранот ви обезбедува потопен театар Можете да го преклопите екранот в�

DEN 1550.40

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

DEN 7679.84

Серверот Cyclades ACS 6032 32портконзола со единечен напојување DC модел интегрира најсовремени технологии, ада�

DEN 193.60

[Супериорни Перформанси]Овие вакуумски кеси можат да фатат 99,97% од ситните честички прашина, како што се

DEN 2.67

●4 СВЕТЛИ ТОЧКИ ЗА СОЗДАВАЊЕ НА ARTCISE ЈАГЛЕРОДЕН СТАТИВ AS95 C_ : ️ ● 1,57 инчи / 40mm јаглеродна нога усвојува в

DEN 1.67

Заштитете ги каблите : Стартувајте ги каблите за камера низ wallидот директно зад кутијата за спојување, т

DEN 212.80

Извонреден материјал : Тој е нејзиниот јастог со голем јастог торта за торта, кој е направен од висококв�

DEN 2.67

★ Големина на случајот со молив : 20x6 ★ Материјал за торбички со молив : кутија за моливи е изработена од �

DEN 132.64

Торбичка за врвки : материјалите и добрата изработка ја обезбедуваат неговата издржливост и практичнос

DEN 356.80

【Висок капацитет】 7,5 x 3,15 x 4,5 инчи со соодветно складирање на капацитет на големина, може да складира до

DEN 876.80

Апликација : Сплитски намалувања Материјали : Цврсто дрво, дрвен материјал, пластика Имплементација : Тр

DEN 100.00

Приклучокот е изработен од изолациски синтетички картон, кој има добра изолација и одреден ефект проти�

DEN 191.84

●Само За Метална Површина ● закачалката За венец е дизајнирана со магнет моќен на задната страна, може

DEN 527.04

Заштита за заштитни случаи на таблети за компјутер Компатибилност дизајниран компатибилен со Kindle Fire HD 1

DEN 2.33

Боја : надвор Е паметен уред : не Тековна : Друго Материјал : пластика Карактеристики : Контролно коло...

DEN 3.33

Големина : Должина : 142мм; Дија : 9мм, олово : 0,3 мм, 0,5мм, 0,7 мм, 0,9 мм, претходно натоварено со олово, никогаш н�

DEN 3.33

Земја На Потекло : Германија Димензии На Пакетот : 14,2 Л Х 19,9 В Х 26,1 Ч (См) Точка Пакет Тежина : 0,18 кг Тип На П�

DEN 2.00

СОВРШЕН ПОДАРОК за САКАНАТА ЛИЧНОСТ : оваа гимнастичарка за подароци за мама дизајнирана со смешни изре

DEN 271.84

Материјали за кутии за четка за боја : издржлива проucирна пластика Димензии на надворешни димензии на к�

DEN 111.84

ИСКЛУЧИТЕЛНО ИЗДРЖЛИВ : сите наши производи ЗА безбедност НА ОША се направени од материјали од комерциј

DEN 1.00

Прекрасен изглед Изработени од висококвалитетни материјали, пријателски за кожата Капакот не се плаши

DEN 191.84

①Подароци За Љубители На пилешко, Во Потрага по симпатичен подарок за пилешки дами Оваа специјална тор�

DEN 2.00

Мелодисуси Прес на ноктите го прават мекиот акрилен гел кој е мек и флексибилен нула притисок врз креве�

DEN 389.44

Маркер за табла во формат на пенкало Идеален за помали табли и училишни табли за пишување СУВО БЕЗБЕДНО

DEN 2.67

Глава / Туш Комбо Тапа Со Класичен Распрскувач, Хром и Бело Хромирано цврсто месинг тело со заби за заклу

DEN 3.00

Внатрешен Дијаметар : М7х10ммх0, 3мм50 парчиња и, отпорен на висока температура, отпорност на корозија...

DEN 117.76

Тип на производ : Алатки Количина на пакет : 1 Димензии на пакетот : 3,8 cms (l) x 5,1 cms (W) x 24,6 cms (H) Земја на потекл�

DEN 159.68

Уживајте во носталгијата со заживувањето на овој класичен пластичен модел Кутиите содржат оригинални �

DEN 2501.76

Педал за ефект на вокална хармонија Со гласот на TCHelicon H1, вокалистите можат да се забавуваат со Stompboxes, ис�

DEN 2.33

Внатрешни Димензии L9 5 "Надворешни Димензии L12.0" Вклучува вметнување на делител со капак пена Водоотпоре

DEN 1.33

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 854100 Автомобилство : Без PPAP : Без тип : Триниво Унибој�

DEN 1240.00

Цврста и совршена големина : Кантите за Складирање Облека обезбедуваат доволно простор за складирање з�

DEN 255.84

【Комплет за автомобили без раце】 *** Вградениот микрофон автоматски ќе се префрла од музиката што свири

DEN 319.84

Забелешка : ве Молиме измерете ја големината пред да купите, комплет од 4 парчиња, ве Молиме погледнете ј�