.

.

Со попуст
50 ПАРЧИЊА Тркалезно Дрво Фото Клипови Симпатична Шема На Слон Кит Занаетчиска Облека За Декорација На Уметнички Дела

50 ПАРЧИЊА Тркалезно Дрво Фото Клипови Симпатична Шема На Слон Кит Занаетчиска Облека За Декорација На Уметнички Дела

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овие мини штипки за облека се направени од природно дрво, совршено користете ги како фото клипови, клипови за хартија, клипови за пораки Одлично за декорација, виси фото колаж, занаети, картички и банер. Одлично за декорација, виси фото колаж, занаети, картички и банер. Овие штипки за облека можат цврсто да ја држат работата и не се лесни за кршење поради фината изработка. Целото изгледа извонредно и прекрасно, идеално за забави, можете да ги исечете преку кабел и да закачите фотографии за да создадете персонализиран приказ на фотографии. Описмултифункционални дрвени фото клипови, одличен помошник за вашиот живот. Широка примена за вашите потреби како што се виси облека, занаетчиски проекти, подароци, роденден, училишни проекти, украсување Новогодишна елка, украси за домови и канцеларии, предмети за одмор итн. Карактеристики-Боја : како што е прикажано.- Материјал : Дрво.- Големина : Прибл. 3,6 х 2 х 1,1 см.- Овие мини штипки за облека се направени од природно дрво, совршено користете ги како фото клипови, клипови за хартија, клипови за пораки.- Целата изгледа извонредно и прекрасно, идеално за забави, можете да ги исечете преку кабел и да закачите фотографии за да создадете персонализиран приказ на фотографии.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.00

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашат�

DEN 857.60

Побаравте поголем ранец и испорачавме! Големина точно за училишни папки, материјали, торба за ручек (и п�

DEN 196.64

Лесна и Пренослива алатка за отстранување На Шофершајбната е мала по големина, лесна и пренослива, лесн�

DEN 202.40

50% полиестер, 25% рајон, 25% памук Официјално лиценциран колегиум производ Три мешавина маица со кратки рак

DEN 2464.00

●Висококвалитетен бакарен мотор●Тивок и удобен вентилатор на таванот работи непречено, со силен прот�

DEN 3.33

Нов 1 / 1, 7 инчен, СЕНЗОР ЗА СМОС осветлен со задно осветлување со 12,4 мегапиксели Способен за производство

DEN 575.84

Голема Големина : дијаметрите на држачот за кекси : Долно ниво 10,62 инчи, Средно ниво 9,44 инчи, Највисоко ни�

DEN 494.40

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика Нето тежина : 17g; Содржина на пакет : 1 x Пропелер, некои и

DEN 0.33

Сега испорака тековно издание : 2 ДЕКЕМВРИ Следен Ефективен Датум : 27 ЈАНУАРИ Висококвалитетна хартија и

DEN 767.84

Овој Приклучок ЗА Напојување Б : 0Б 2 Пински Приклучок Б : 0Б 2 Пински И Прав Агол БНЦ 75охм Конектор Должина

DEN 3.00

Останете организирани Со над десетина специјално дизајнирани џебови за вашите основни градинарски ала

DEN 1302.40

Име На Производот : Стапчиња За Јадење;Главна Боја : Кафеава Материјал : Бамбус Големина : 24 х 0,7 х 0,7 см / 9,

DEN 1.00

5Висококвалитетни столици за вас удобен и здрав начин на живот Може да се помести, седиштето е лесно, изд

DEN 287.84

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти...

DEN 2.00

Направено од високо квалитетен винил 5 години животен век За внатрешна или надворешна употреба Направе�

DEN 434.56

Големина (прибл) : 8,7 х 3,1 х 3,5 инчи (22,2 х 8 Материјал : Полибутилен терефталат Земја На Производство : Јапони

DEN 1.33

???????? ???????? : густо, античко место на високи први, бујни папрати и светла мов; Livingивечките видови кои ве пот

DEN 2.33

€ 450% посветла 】 led светилки светла 400% посветла Од халогени светилки ЛЕД светлото ја рефлектира бојата н

DEN 143.84

[Компатибилност] : Не Е Компатибилен Со Објавувањето во 2020 година! Благодарност 360 Ротирачки Тпу Куќиште

DEN 3.00

Погодно е за повеќето автомобилски слики, сликарство на мебел и сликарство на опрема Може да се користи

DEN 2.33

Професионален индустриски квалитет Премиум жито од алуминиум оксид Професионален индустриски квалите

DEN 3.33

Керамичкиот врв не содржи магнетизам и статички електрицитет, Замена за прецизно работење на чувствите

DEN 0.33

Контејнер за сол со фино изработка и врвен материјал, може да биде за некое време Тегли со калај за патув

DEN 214.40

Совршена Забава за украси за забави за диносауруси за украси за училишни кафетерии, Висечки Украси, кан�

DEN 1.00

?Убав дизајн и креативна боја ги прават овие мини ткаени корпи лесно да ги освојат услугите на повеќето �

DEN 479.84

Фотографии што висат украс : Со дрвени клипови, можете да украсите фотографии, слики, разгледници, слики,

DEN 2.67

Пакетот вклучува : 50 бели чаши За Чаршафи, 50 Црни чаши За Чаршафи, 200 4,7 'коктели, 200 6' Коктели Чашите имаат �

DEN 1342.40

Користете со големини на моторната рамка 56 C, 143 TC, 145 TC Вклучен е вертикална инсталација # 2 Комплет за мон�

DEN 319.84

пластика Пластичен транспарентен материјал Составен од кутија за складирање + капак за запечатување...

DEN 1.67

Додадете шарен бисерен трепер на која било страница на списанија, мешани медиуми или проект за занаетчи

DEN 1049.60

Сетот За Држачи За Торта Вклучува : 1 x 3 Нивоа Тркалезен Држач за Кекси и три столба за поврзување €Голем

DEN 2.33

Послужете пијалоци или контејнери за храна не сервирајте прехранбени производи директно на површинат�

DEN 2.67

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 1086.40

Kid Mannequin : Tailor Dummy е завиткана во постелнина, нема да наштети на облеката Можете да прикажете облека со жив

DEN 2.67

Материјал : изработен е од полиестер Комплетирајте со црн патент и водоотпорен материјал кој ќе го издр�

DEN 551.68

? Материјал : природно дабово дрво Вметнувањето на кригла нерѓосувачки челик Етикетата е направена од б

DEN 1312.00

Пакетот вклучува : пакетот содржи 2 парчиња ракавици за чистење во 2 бои за различни намени,доволно за дн�

DEN 2.00

Конкретно Дизајн : заштитник на екранот е специјално дизајниран За Оди Про Херој 11 Црна, Херој 10 Црна И О�

DEN 0.67

Текстил Поставена ткаенина Повлечете го затворањето 100% официјално лиценциран Достапно во сите тимови �

DEN 2.67

Најлонските Кабелски Врски трајно обезбедуваат жици, кабли, кеси итн Доказ за манипулацијаДизајниран з

DEN 0.33

●Достапни се Две Големини За да се исполнат различни состаноци, обезбедени се 2 различни големини за из�

DEN 523.04

Предметот прикажан на сликата е збир од 10 Димензии по парче : 2,2 x 1,0 x 0,4 инчи (5,5 x 2,5 x 1 см) *Производите со кр

DEN 833.60

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : пвц огледало панел, ПДФ средна густина ф�

DEN 283.20

Универзално применливо : Класичниот пепелник е погоден на отворено за балкон, внатрешен двор и градина �