.

.

Со попуст
ZSBLXHHJD Абразивна шкурка 10 парчиња 5-инчен 8-дупки FV Superfine Sandpaper Влатна/сува шкурка за шкурка кука и јам

ZSBLXHHJD Абразивна шкурка 10 парчиња 5-инчен 8-дупки FV Superfine Sandpaper Влатна/сува шкурка за шкурка кука и јам

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распореден на шкурка Абразивниот е цврсто прикачен на шкурката и нема да падне за време на пескарење. 1) честички третирани со топлина (A/O) водоотпорни супер флексибилни. 2) Направено од материјали од индустриско одделение, тој е многу погоден за автомобилска боја, стаклени влакна, пластика, композитни материјали, завршна обработка на бродот и завршна обработка на висок сјај. 3) Флексибилната поддршка на филмот обезбедува тесни толеранции и конзистентна завршница. 4) Комерцијална ултра-дебела технологија за обложување на цинк со цинк со цинк може да ја подмачкува и намали акумулацијата на смола, покриена со смола, покриена со смола, отпорност на топлина и отпорност на влага. Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распореден на шкурка. Абразивниот е цврсто прикачен на шкурката и нема да падне за време на пескарење. 1) честички третирани со топлина (A/O) водоотпорни супер флексибилни. 2) Направено од материјали од индустриско одделение, тој е многу погоден за автомобилска боја, стаклени влакна, пластика, композитни материјали, завршна обработка на бродот и завршна обработка на висок сјај. 3) Флексибилната поддршка на филмот обезбедува тесни толеранции и конзистентна завршница. 4) Комерцијална ултра-дебела технологија за обложување на цинк со цинк со цинк може да ја подмачкува и намали акумулацијата на смола, покриена со смола, покриена со смола, отпорност на топлина и отпорност на влага. Лесно е за употреба, опфаќа голем број на области одеднаш, ја завршува работата ефикасно и ви заштедува време.

Главните својства

Material:
Alumina
Disc diameter:
5 inches (125 mm)
Grip type:
hook and loop GritNumber 600#, 800#, 1000#, 1200#, 1500#, 2000#, 3000#, 4000#, 5000#
Package Included:
5pcs/10pcs x FV ultra-fine grinding disc :
Избор на купувачот
DEN 226.40

Висока брзина W / Ethernet поддржува резолуција 4 K Ultra HD (UHD), 3 D, длабока боја, Dolby True HD и DTSHD мајстор аудио за све�

DEN 399.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.67

Куќиштето за полнење има LED дигитален дисплеј во внатрешноста, што го прави процесот на полнење видлив С

DEN 132.32

Eyebrow Comb Eyebrow Eyelash Grooming Brush Eyebrow Brush Folding Eyelash Comb Teeth Eyebrow Comb Lash Brow Makeup Brush Folding Makeup Mascara Applicator Folding Eyelash Comb DualComb Exten

DEN 2.67

Materialениот материјал со висок квалитет : Направен од висококвалитетен легура материјал, голема сила, отп

DEN 3.00

ПОВЕЌЕ МОЌ со НОВ МИРИС НА ЛИМОН : Мирисот На Лимон Иронкс е сосема нова формула која е 10% помоќна Ги отст�

DEN 2.67

30мл коса мравка масло за отстранување на косата за отстранување на влакна за отстранување на влакна од �

DEN 1257.44

Големина на контејнерот : 18 мл, Оценка за запаливост на GHS : Високо запалива течност (категорија 2), Содржи�

DEN 3.00

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 511.84

Material Не може да се искористи материјал : Ладениот ранец е изработен од ткаенина Твил ткаат што е лесна за

DEN 1517.76

Замена ЗА ФОРД ЕКСПЛОРЕР ГОДИНА 2014 ПРЕДНАТА СТРАНА МАРКЕР СВЕТЛИНА Единица по продажба : 10 Замена ЗА ФОР

DEN 0.33

1 Натуралниот кристал и камен имаат енергија од природата, кристалната точка може подобро да ја концент�

DEN 97.44

Нерѓосувачки челик ●Подароци За Дипломирање 2023 Година ● Разумна структура, Привезокот за Дипломирање

DEN 1.67

100% полиестер Шал за жени, чиста шамија, дами шамија зима, сет на шал и капа, свила од шамија, вратоврска со

DEN 495.84

92% Полиестер, 8% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење МАТЕРИЈАЛ : оваа нога за жени е израбо�

DEN 351.84

Пакетот вклучува : ќе добиете богат пакет за диплома, 1 сет невеста или балон со фолија од фолија од 16 инч�

DEN 363.20

✅ Придружете се на илјадници возачи на експертски тркачи и башири кои веруваат во лежиштата на „Бејдид

DEN 0.67

Есенцијално масло од австралиското поставено сандалово дрво го смирува стресот и го засилува располож�

DEN 677.44

Овозможува заштита на штетата Одговара на различни модели на таблети Вишок опции за дизајн за персонал�

DEN 2.33

●Безбеден Материјал : златни штандови за десерти плочата користи пластика за храна, која е безбедна и н�

DEN 1.33

Боја : MSM8960 Материјал : Не'рѓосувачки челик Потекло : Кина на копното Дијаметар : 0,12мм Висококвалитет BGA Reba

DEN 96.00

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

DEN 383.84

Материјал : ПУ кожа и крпа Димензии (L × W × H) : 4 "× 4" × 2 " Водоотпорен и отпорен на абење, лесен за чист, мазен

DEN 0.33

Избегнувајте контакт со хемикалии, како што се парфеми, средства за чистење на домаќинствата, итн Редов�

DEN 287.84

Голф Тематските 1 Роденден Декорации : Пакет вклучува 18*12 инчи печатени латекс балони, 1 ДУПКА ВО еден бан

DEN 0.33

Карактеристики : Бесплатно на 'рѓа, густа, силна и долготрајна хардвер / деца пријателски расположени / �

DEN 3375.20

Ова Е Сосема Нов OEM Надградени Замена Климатизација Вентилатор Мотор 208230v Врвен Квалитет Оем Замена Дел!

DEN 293.28

Модел на сензор за затворена јамка на јамка : HV25 Оценет влез : ± 10m A Влез Измерен опсег : ± ​​15 m A Оценет и

DEN 2.33

T8 Олово завртка за куќиште за куќиште за 3Д печатење Одлични замени за делови од 3Д печатач Направено од �

DEN 143.84

【Совршена торба за заштита на приватноста】 Тоа е совршен организатор за санитарни салфетки и влошки! С

DEN 4000.80

Цврст и издржлив, ткаен од есенски лози, со силна еластичност Долготрајна употреба без притисок Голем п�

DEN 0.33

Димензии на урн : 10,5 "H x 6" W x 6 "L Тежина : 200 куби / внатре Остануваат вашите најблиски Оваа урна од кремирање

DEN 3.00

Овие деликатни топки приврзоци, лесни за создавање атмосфера за вашата забава за Денот на благодарност�

DEN 383.84

Двоен Будилник + РГБ Ноќно Светло : Комбинира будилник и ноќно светло во едно Можете да го прилагодите зв

DEN 1.33

Materialидни куки Материјал : тврда пластика, кожа од микрофибер Материјалот е сигурен и издржлив...

DEN 1.67

⭐ 〖Големина〗 Големина : 2 ролни Е тип Стрип за заптивка на прозорецот 0,35in / 9mm * 0,157 во / 4mm, 16 стапки (5 метри

DEN 511.84

Совршен за создавање поавтентично искуство со пиење, без разлика дали е во бар или дома Овие 22оз бели шт�

DEN 145.28

Случај за безжично полнење : Оваа замена на случајот за полнење поддржува спарување на Bluetooth со телефон �

DEN 2.00

【Рустично дрво за туширање за бебиња за бебиња】 : уникатно рустикално дрво за бебиња за бебиња, банер, ј

DEN 3.33

Предмастер Алатка Направена во САД Компактна алатка за стругалка за штипкање која има способност да ме�

DEN 0.33

Земја : Самоа Година : 2022 Лична вредност : 2 Тала Метал : Сребрена Дијаметар : 39 мм тежина (g) : 31,1 (1 мл) Квал�