.

.

Со попуст
игкзм Тв Фиксна Тв Држач За Монтирање На Ѕид Без Паѓање 30/32/42/55/60ин Лцд/лед Тв Ѕид Тв Монтирање со Капацитет од 50кг 400х400мм

игкзм Тв Фиксна Тв Држач За Монтирање На Ѕид Без Паѓање 30/32/42/55/60ин Лцд/лед Тв Ѕид Тв Монтирање со Капацитет од 50кг 400х400мм

DEN 2267.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

*За 30/32/42/55/60-инчен ЛЦД/ЛЕД ТВ-оваа ѕидна заграда на ТВ безбедно поправа 30/32/42/55/60-инчен ЛЦД/ЛЕД ТВ цврсто и стабилно без да падне * Тежина на товарење од 50 килограми-големата тежина на товарење до 50 килограми му овозможува цврсто да држи тешки предмети . *0,91 инчи од ѕидот-0,91 инчи од ѕидот му помага на овој држач ЗА тв ѕид да ја исфрли високата топлина, а долгото гледање на топлината ќе го продолжи неговиот работен век. *Лесен за инсталирање-овој тв држач монтиран на ѕид е лесен за инсталирање. *Широка компатибилност-погодна за дома, бизнис, итн. *За 30/32/42/55/60-инчен ЛЦД/ЛЕД ТВ-оваа ѕидна заграда на ТВ безбедно поправа 30/32/42/55/60-инчен ЛЦД/ЛЕД ТВ цврсто и стабилно без да падне. * Тежина на товарење од 50 килограми-големата тежина на товарење до 50 килограми му овозможува цврсто да држи тешки предмети . *0,91 инчи од ѕидот-0,91 инчи од ѕидот му помага на овој држач ЗА тв ѕид да ја исфрли високата топлина, а долгото гледање на топлината ќе го продолжи неговиот работен век. *Лесен за инсталирање-овој тв држач монтиран на ѕид е лесен за инсталирање. *Широка компатибилност-погодна за дома, бизнис, итн. Функција : *за 30/32/42/55/60-инчен ЛЦД/ЛЕД ТВ - оваа ѕидна заграда на ТВ безбедно поправа 30/32/42/55/60-инчен ЛЦД/ЛЕД ТВ цврсто и стабилно без да падне.* Тежина на товарење од 50 килограми-големата тежина на товарење до 50 килограми му овозможува цврсто да држи тешки предмети .*0,91 инчи од ѕидот-0,91 инчи од ѕидот му помага на овој држач ЗА тв ѕид да ја исфрли високата топлина, а долгото гледање на топлината ќе го продолжи неговиот работен век.

Главните својства

Product Type:
TV Wall Mount Bracket
Applicable TV:
Applicable to 30/32/42/55/60 inch LCD/LED TV
Pitch length:
400MM / 15.75in
Hole pitch width:
400MM / 15.75in
Maximum loading weight:
50kg
VISE standard:
100 * 100, 200 * 100, 200 * 200, 400 * 200, 300 * 300, 400 * 300, 400 * 400
Distance from the wall:
about 23 mm / 0.91 inch
Applicable places:
home, business, etc.
Packing size:
about 44 * 11 * 3 cm / 17.32 * 4.33 * 1.18 inches
Package weight:
745g
packing list:
1 * TV wall mount:
1 * Screw bag:
Only the contents of the above package, other products are not included.:
Note:
Light shooting and different display screens may cause the color of the objects in the picture to be slightly different from the real objects. The allowable measurement error is +/- 1-3cm.
Universal TV Stand Tabletop, for Most 22 to 65 inch LCD Flat Screen TV :
Избор на купувачот
DEN 2.00

4*4 Матрица Низа / Матрица Тастатура 16 Клуч Мембрана Прекинувач Тастатура за arуино 4Х4 Матрица тастатура Р

DEN 472.00

Површинска Отпорност : Површинска Електрична Отпорност под0 05€, Перформансите на Заштитата се движат о�

DEN 1.00

Ве Молиме имајте предвид дека овој заштитник на екранот е Тпу Мек Филм, А не Калено Стакло ● [Отпорен на �

DEN 1.33

Состав : Стерлинг сребро Производител : Рид обичај направен во шемата Ла Риин од Рид Бартон Тој е моногра

DEN 159.84

Увезени Затворање на кука Само Хемиско чистење ? Материјал : Направено од 316 L нерѓосувачки челик за долг

DEN 3.33

Безбедно и долготрајно : Полски за гел за очи на мачки, направен од природна смола, здрави состојки, низо�

DEN 305.12

`+ДИМЕНЗИИдебелина : 3мм / 0,12";Надворешен Дијаметар : 32мм / 1,26";Внатрешен Дијаметар : 18мм / 0,71"(Инч=") ●ВИСОКОК

DEN 251.20

Главен материјал : смола; Содржина на пакет : Подлога за полирање од 1 x дијамант Име на производот : подло�

DEN 351.20

За употреба со серија 50 ланец, 5 / 8 ”теренот за потребите на возачот или управуваното запчаник Тип BS Sprocket

DEN 3.00

Запира Висококвалитетниот дебел гумен прстен против колција од 6мм е доволен за да го издржи тампон на т

DEN 1054.40

Зголемениот терен за навој значително го намалува времето на инсталација Трите ребра на врвот, обезбед�

DEN 198.40

1018 GF боја : сива, ентериер : слоеви на пена, Опција за тркала : Без тркала Карактеристики : Унике континуир�

DEN 431.36

Транспарентна КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ Фината изработка на нашиот производ ви обезбедува долг работен век и

DEN 3.33

Против Изгореници : лесната и сигурна глава за топлинска изолација против изгореници на овој заварувач

DEN 1.67

Дизајниран само за таблетот Samsung Galaxy Tab S5e 105 "Case 2019 (SM T720 / T725) таблета Не е компатибилен со какви било други

DEN 336.00

Тип на прекинувач : Прекинувач на копчето Гаранција : 60д Сертификација : CCC Потекло : Кина на копното Тип н

DEN 659.68

Заштитно покритие за таблета, попозната како таблет кутија, им нуди на корисниците удобно и функционалн

DEN 3.00

Висококвалитетен Материјал : Изработен од 100% откачен полиестер кој е мек, издржлив и отпорен на брчки Со

DEN 2543.84

▶ Ова е сосема нов мотор за поттикнување на печки за замена на Climate K ▶ Дел за замена на највисокиот квал�

DEN 1340.80

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 3.33

Полиестер Затворање на врвка машинско перење ●ИЗДРЖЛИВА ПРЕСТИЛКА●100% полиестерска новина престилка..

DEN 223.84

Компатибилен со : камера Wyze Cam v3 Обезбедете ротација од 360 степени и врски со навалување од 90 степени, нем�

DEN 2.67

Изолирано шише со вода што е докажано со протекување : Камелбак Еди+ шише со вода со слама има капаче за п

DEN 239.84

Пакетот вклучува кутија од 12 дополнителни чувствителни мазни кондоми и сребрен елегантен џеб Нежните к

DEN 0.33

4 Фази Целосно Запечатен Систем За Филтрирање : Целосно запечатениот систем за филтрирање ефикасно ги о�

DEN 0.67

Со кутија за складирање, полесна за организирање и носење Совршен и за професионален салон и за домашна

DEN 383.52

Станбена И Комерцијална Пластика Пластични Плакарот Прирабница Станбена И Комерцијална Пластика...

DEN 0.67

100 парчиња 5 / 16 Рамни Подлошки 188 нерѓосувачки тип Б Ова е поширок и подебел 5 / 16 Нерѓосувачки Рамен мијал�

DEN 1.33

Направете го затегнувањето лесно стискање со технологија со пролет со еденFinger Лесно издвојува до 15 лис�

DEN 0.67

Мултиупотреба : Може да биде и симпатична цветна вазна, мал пластеник, држач за пенкало, полица за органи

DEN 302.24

ПАМЕТНО СКЛАДИРАЊЕ : овој организатор за складирање е со големина за да одговара на мешунки за кафе, чаш�

DEN 0.33

Надворешни Подлошки За Заклучување На Забите 410 Нерѓосувачки Челик 410 нерѓосувачки Челик : подлошките з�

DEN 574.40

€Шеќер во крвта гледајте за дијабетичари ● Монитор За Гликоза во Крвта во Реално време, овој дијабетич�

DEN 1545.60

Изработени од квалитетен материјал месинг, цврст и издржлив, имаат долго време на услуга Имаат висока е�

DEN 0.67

Мека И Удобна Произволно Пресврт АнтиЛизгање И Отпорни На Абење Дизајн Што Дише 1 Пар На Виолетова Меур �

DEN 2335.84

Надграден екран, крајно задоволство Преносен ДВД плеер за нова верзија на IEGEEK има целосен 16,9 '' големина

DEN 271.52

СУШТИНСКИ 2 ВО1 СТАРТЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ ПРОЗОРЦИКомплет за чистење Прозорци со две основни алатки за чистење

DEN 3.33

Погодно за повеќето приколки, рекреативни возила и каравани Уредот за спојување на приколката од влажн�

DEN 740.80

Земја На Производство : КИНА; Материјал : ПВЦ; Нето Тежина : 51гр Содржина На Пакетот : 1 х Пвц Цевки За Смалу

DEN 843.20

*2 во 1 правосмукалка мултифункционалнациклонската правосмукалка лесно се трансформира помеѓу правосм�

DEN 1439.84

Направено од полиетилен на висока густина (HDPE) материјал Спречува штетноста на УВ сончевата светлина да

DEN 484.16

Ќе направи прекрасен додаток на секој дом Идеален како подарок за одмор или роденден...

DEN 3.00

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово