.

.

Со попуст
Крофна Мачка Преклопен Држач За Мобилен Телефон Прилагодлив Држач За Таблети За Домашна Канцеларија Десктоп Бел Стил

Крофна Мачка Преклопен Држач За Мобилен Телефон Прилагодлив Држач За Таблети За Домашна Канцеларија Десктоп Бел Стил

DEN 319.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој држач за мобилен телефон е составен од пластична фиока и акрилна лепенка што не се лизга на дното, што гарантира дека вашиот мобилен телефон или таблет е цврсто фиксиран на место и го штити вашиот уред од гребнатини и лизгање во најголема мера Овој држач за десктоп телефон е прилагодлив, можете да ја прилагодите висината според различни потреби за гледање, да ви обезбедите удобен агол на гледање и да го намалите притисокот на вратот и грбот. Постои резервирана дупка за полнење, што е погодно за полнење на уредот кога го користите овој држач. Мал и пренослив, може да се преклопи во мини тело, лесен за носење, зафаќа мал простор и е погоден за носење во секоја сцена. Имаме три бои и една големина за да изберете : должина : 9 см/3,5 инчи, ширина : 6 см/2,4 инчи, висина : 16 см/6,3 инчи, овој држач за мобилен телефон е компатибилен со 4-13 инчни паметни телефони, таблети и Уред за е-читање. Внатре во пакетот : држач за мобилен телефон, кој е составен од пластика, алуминиумска легура и акрилни закрпи. Симпатичниот држач за мобилен телефон е многу лесен за употреба, само извлечете го држачот на грбот. Многу е погоден за секојдневна употреба, дома, канцеларија, патување, јога, учење, гледање филмови во авион, тој е совршен придружник во вашиот живот. Совршен подарок за пријателите, девојките, колегите и семејството на родендени, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста и Божиќ. Податоците за големината се добиваат со рачно мерење. Нормално е дека грешката е во рамките на 0,5-1см. Ако имате какви било прашања за време на купувањето на нашите производи, слободно испратете ни е-пошта за консултации. Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите во рок од 24 часа. Ве молиме бидете сигурни да купите. Овој држач за мобилен телефон е составен од пластична фиока и акрилна лепенка што не се лизга на дното, што гарантира дека вашиот мобилен телефон или таблет е цврсто фиксиран на место и го штити вашиот уред од гребнатини и лизгање во најголема мера. Овој држач за десктоп телефон е прилагодлив, можете да ја прилагодите висината според различни потреби за гледање, да ви обезбедите удобен агол на гледање и да го намалите притисокот на вратот и грбот. Постои резервирана дупка за полнење, што е погодно за полнење на уредот кога го користите овој држач. Мал и пренослив, може да се преклопи во мини тело, лесен за носење, зафаќа мал простор и е погоден за носење во секоја сцена. Имаме три бои и една големина за да изберете : должина : 9 см/3,5 инчи, ширина : 6 см/2,4 инчи, висина : 16 см/6,3 инчи, овој држач за мобилен телефон е компатибилен со 4-13 инчни паметни телефони, таблети и Уред за е-читање. Внатре во пакетот : држач за мобилен телефон, кој е составен од пластика, алуминиумска легура и акрилни закрпи.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.33

Внесете внатрешен дијаметар(мм) надворешен дијаметар(мм) опсег На Жици P1 6,5 8,4 2 парчиња жица 0,11,5mm2; P2 7,7 9,5 3

DEN 223.84

производите на uniball се развиваат преку техничка експертиза акумулирана со текот на годините вклучуваат

DEN 3.00

Земја како етикетирана *100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара

DEN 452.80

♬ Ако сте ги купиле нашите платнени салфетки и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ни

DEN 3.33

Димензии (должина x ширина x висина) : 40x16x20cm, 60x16x20cm, 90x16x20cm, максимално оптоварување : 10kg Карактеристики : Кр

DEN 0.67

Бидејќи сте отпорни на ' рѓа, совршена решетка за палто и клупа за складирање чевли, ви овозможуваат да ј�

DEN 319.68

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

DEN 2.00

®ДВОНАСОЧНО РАДИО долг ДОСТРЕЛ ● 20 канали СО 5w силна пенетрација и долга антена обезбедуваат слободно �

DEN 1.00

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофиб

DEN 2.33

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

DEN 0.67

Ние се стремиме да обезбедиме производ со највисок квалитет и најдобро искуство на клиентите, доколку н

DEN 0.33

Микро затворен балса дрвен авион комплет Newутн Треба да се соберат; потребен е електричен систем без чет

DEN 1.67

【Висок квалитет】 Професионално производство, исклучителна изработка, овој адаптер за леќи на фотоапа�

DEN 657.28

Сетот Вклучува : 1 / 4 инчи, 3 / 8 инчи и 1 / 2 во Погонските УСпоеви Идеално продолжување за Комплети клучеви з

DEN 0.33

Челичните панели се 14 или 12 мерачи со бела полиестерска боја во прав Хардверот за монтирање на панели е �

DEN 750.40

Име На Производот : Терминален Блок За Заземјување; Материјал : Пластика, Метал квалитет : IEC94772; Модел : ЕК

DEN 111.84

QueВо Едно Комплет За Уметност За Нокти} Пакетот содржи 24 парчиња притиснете на ноктите во 12 различни гол

DEN 2.00

Налепница за винил со умирање Винил со високи перформанси Погледнете ја нашата табела во боја за сите б�

DEN 3.33

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена buccaneers hat ranger hat kids construction hat cute hats birthday party hats rope hat fuzzy bucket hat fea

DEN 271.20

Совршен божиќен украс за вашето дрво Керамички украс со 1страничен дизајн Сјајна завршница за живописн�

DEN 1476.80

ТЕЖИНА НА ГЛУЖДОТ / ЗГЛОБОТ : со вклучена Торба За НосењеСо премиум фитнес опрема бренд Нордиско Кревањ

DEN 2.33

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

DEN 2.67

Големина : 3 х 11 во, Апсорпција 7 мл Поединечно завиткани; само капка во вашата чанта и употреба кога е пот�

DEN 956.80

●Висококвалитетен Материјал●нашата таблата со исечоци е изработена од пластика од поливинил хлорид (�

DEN 1.33

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да

DEN 111.84

【Испорака】 Забрзана испорака : 37 работни дена Стандарден превоз : 1025 дена Испратено во рок од 24 часа по

DEN 1.00

Литографија печатена во боја, на фина рачно изработена хартија Одлична состојба Во 1971 година, користејќ

DEN 479.04

Одделение 56 Фигура на пејзаж : Од колекцијата на додатоци од селото Дизајнирано : За употреба со нашата к

DEN 287.84

Скапоцен подарок имаме значајна порака врежана во секоја музичка кутија Оваа дрвена цветна музичка ку�

DEN 1.00

Прекрасни Илустрирани Банери се дизајнирани да ги охрабрат учениците и децата да Читаат и Пишуваат Мож�

DEN 1.33

[Побрзо загревање] времето на загревање на пиштолот за лепило е помалку од 2 минути Благодарение на најс�

DEN 276.64

СТП кожа 【Материјал】 Далечинскиот управувач штанд е изработен од висококвалитетна PU кожа, која има ел�

DEN 1.00

● ПОДАРОЦИ ЗА ТАТО : Прави одличен уникатен новитет подарок за вашиот татко, тато,нов татко, тато!Покаже�

DEN 0.67

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 1311.84

Моќ преку цврста маст СО 3x Печена Моќ За Чистење Маснотии за да ги направите вашите тешки работи, лесни (�

DEN 127.84

Пакетот вклучува 20 штипки за облека и жици од јута од 8 стапки Облеката во природна боја е пролетна струк