.

.

Со попуст
DGZZI 2-Пакет N Женски До N Женски RF КОАКСИЈАЛЕН Адаптер со 4-Дупка Панел Планината N Coax Приклучок Конектор

DGZZI 2-Пакет N Женски До N Женски RF КОАКСИЈАЛЕН Адаптер со 4-Дупка Панел Планината N Coax Приклучок Конектор

DEN 139.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тип : N ДО N RF коаксијален адаптер со 4-Дупка Панел Монтирање Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал со добра поврзаност. Функција : Двете страни Се N женски со внатрешен отвор, се користи за поврзување N Со UHF RF коаксијален кабел или уред. Апликации : Погоден За Антени, Емитување, Радија, Wi-Fi, Телеком, коаксијален кабел, LMR, Безжични Lan Уреди, ВИДЕО НАДЗОР, Микробранови Апликации и Дигитален Комуникациски Систем итн. Пакет : 2 парчиња N Женски До N Женски Адаптери со 4-Дупка Панел Монтирање. Тип : N ДО N RF коаксијален адаптер со 4-Дупка Панел Монтирање. Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал со добра поврзаност. Функција : Двете страни Се N женски со внатрешен отвор, се користи за поврзување N Со UHF RF коаксијален кабел или уред. Апликации : Погоден За Антени, Емитување, Радија, Wi-Fi, Телеком, коаксијален кабел, LMR, Безжични Lan Уреди, ВИДЕО НАДЗОР, Микробранови Апликации и Дигитален Комуникациски Систем итн. Пакет : 2 парчиња N Женски До N Женски Адаптери со 4-Дупка Панел Монтирање.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 61.92

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1034.24

Торбичка за остомија Почесто Менувајте ја кесата ако се користи за илеостомија, бидејќи изметот на илео

DEN 1.33

ПРОИЗВОД 1 : Недела миризливи миризливи таленти пенкала; Вклучува 16 лесно миризливи бои Производ 1 : Сред�

DEN 319.84

12 слики во целосна боја (јануаридекември 2024 година) Елегантен ленврежана хартија акции Месинг виси гром

DEN 3.33

Највисок Квалитет Околу Сите огнени графички налепници се направени во Чарлстон, Јужна Каролина Секој �

DEN 2.67

Многу погоден за дрво, пластика, орев, мониста, восок од пчелин, маслинови ореви, комплети за мали модели,

DEN 223.84

☁ Материјал изработен од 100% висококвалитетен полиестер Супермека, кул релаксација на смирувачките ма�

DEN 1.00

Сите наши светла нудат 50000 + часови светлина за да ви помогнат да се движите низ ноќта Цврстите производи

DEN 207.84

Компатибилност : Специјално дизајниран За Samsung Galaxy Забелешка 9, ве молиме љубезно внимание дека овој слу�

DEN 256.00

Се работи за бојата со Колекцијата Сафијано Софистицирана покривка со вкрстено зрно, кожен изглед со за

DEN 544.00

Jerseyерси, памук Повлечете го затворањето Бостон Ред Сокс Зелена 100% Памук екипа на екипажот МЛБ официјалн

DEN 2.00

Еластична алишта Спецификации : со фиксна тока Убави бои, посоодветни за сушење дома Материјал : Полиест

DEN 3.33

Сјај Количина : 12 парчиња (тегла и капак) Димензии : Надворешно 1,7 инчи x 1 инчи / внатрешно 1,5 ”внатре...

DEN 0.67

Материјал : Материјал од ковано железо, стабилен и не е деформиран Процес : Процес на заварување со голем

DEN 1.33

❀Та Благодарност Подарок : Мек полиестерски материјал и живописни печатени кеси за шминка, исто така, п�

DEN 1.00

Увезени Официјално лиценциран лиценца за производи : Siskiyou Bucket Ѓердан доаѓа со 2 привлечност Метален пре�

DEN 2.33

Премиум квалитет : Печатењето е шарено и не е лесно да се избледи Лесен пристап до знамиња без алатки...

DEN 3.33

? Ултра јачина магнетски? 20 парчиња Магнетски германиум запишан во внатрешноста на нараквицата, помош з�

DEN 2.33

✿material : Направено од калај / метално железо, еколошки и рециклирано Овој знак е силен и издржлив, издржув

DEN 1.33

Големина : 5 x 10 инчи (13 см х 26 см), знаците за новини сигурно ќе ги забележат семејството и гостите Квалите�

DEN 907.20

Поддизајнот за Преклопување е совршен за домашна употреба и лесен за движење Супер брзо и лесно склопув

DEN 4254.72

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново 19106143 W / 19106145 W / 19106103 W DLP TV DE CHIP DMD 19

DEN 159.84

Влезниот дијаметар V5V6 влезен дијаметар 1,75мм; излезен дијаметар 0,4мм; Тема за завртки : врска со нишка m6 О�

DEN 495.68

IR слушалки За Автомобил Двд Забава Систем, ако вашиот стар слушалки не се користи IR, ве молиме не купувај

DEN 143.84

Деликатен изглед, убава боја, без вкус Потсетете се да ги земете вистинските лекови и правилна доза во в�

DEN 89.44

Девојки од мали деца, направени во САД или увезена! ЛОГИСТИСКО ВРЕМЕ : 1015 дена; Забрзана логистика : 710 ден

DEN 1249.60

100% полиестер Менс дуксери големи и високи 2x Затворање на јакна од црна машка костум Менс дуксери пулове�

DEN 1.33

Емајлирана Чаша За Вода Изработени од висококвалитетен емајлиран материјал, безбеден и практичен за уп

DEN 303.84

#2 HDPE пластика Дијаметар на отворање од 1 3 / 8 " #2 HDPE пластика Дијаметар на отворање од 1 3 / 8" 5 галон коцка Hedpa

DEN 1.00

Детекторот за термичко истекување користи инфрацрвен сензор за да пронајде протекување по wallsидовите, �

DEN 1114.88

Топвчитување цд / МП3 плеер Близнак одвојува звучници Бас поттик систем Топвчитување цд / МП3 плеер...

DEN 2.67

Ќе добиете 10 парчиња празни калапи во мини големина, различни бои од кои можете да изберете Изработени о

DEN 0.67

Пакет од 8 LOL Изненадување Партија Плочи Хартиените плочи се со дијаметар од приближно 23 см Идеален за се

DEN 2.33

14оз капацитет Изработени од нерѓосувачки челик Рачка за лесно држење со одмор на палецот...

DEN 59.04

100% памук Произведено во САД Или Увезено Повлечете го затворањето Главен материјал : памук Карактеристи�

DEN 1.33

●Дајте приоритет на вашата грижа за себе и благосостојба со 12Месечниот Планер за Грижа за Себе дизајни�

DEN 1.00

ДЕКОРАЦИЈА НА ЗАБАВА ВО ФЛАМИНГО : По стресен и заморен работен ден, организирајте одлична летна забава

DEN 0.67

НАПРАВЕТЕ ГО ВАШИОТ КАМИОН ПОП : комбинираме висококвалитетен винил и одлична технологија за печатење �