.

.

Со попуст
Вегебе 75 ГПД Ро мембрански филтер 12 х1, 8 Замена На Мембрански Елемент Со Обратна Осмоза Се Вклопува Под Мијалник Ро Филтер За Вода За Пиење Филтрирање Систем За Проч

Вегебе 75 ГПД Ро мембрански филтер 12 х1, 8 Замена На Мембрански Елемент Со Обратна Осмоза Се Вклопува Под Мијалник Ро Филтер За

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

75 GPD Ro Мембрана : Произведуваат 75 литри прочистена вода дневно (3,1 литри / 11,7 литри на час) Филтрирајте го животот околу 2-3 години. Пријателски дизајн, лесна инсталација, 2 Пакет. Широка Компатибилност : 12" Вкупна Должина, 1.8" Дијаметар Стандардна Големина Обратна Осмоза(RO) Мембрански Филтер одговара на стандардните куќишта и повеќето Ro Филтрација Систем, може да се одржи НА APEC MEM-ES-75, AXEON TF-1812-75, Dow Filmtec TW30-1812-75 (BW60-1812-75), FS-TFC TFC-1812-75, Ge Tfm-75, Geekpure Gp-Tw-1812-75 G, Ispring Mc7 И други 1812/2012 - 75 gpd МОДЕЛ МЕМБРАНА. Високо Отфрлање На Загадувачи : Рејтингот На Мембраната Vegebe TFC ro е 0,0001 микрон, кој има 99% Отстранување НА TDS и 97% Стабилно Отфрлање На Сол, лесно може да ги отстрани тешките метали, органската, гумената маса, штетните минерали и другите растворливи соли од водата, вклучувајќи олово (отстранува 98%), магнезиум, хром, хлор, флуор, арсен, азбест, калциум, натриум, Колоиди, Нитрати И Многу Повеќе. Материјал и Технологија : Вегебе ро мембрана изработена Од Композитен Тенок Филм Од полиамид за Храна (ТФЦ), усвојува напредна технологија на мембрански филм и производствени процеси гарантира дека водата добива најголема покриеност и филтрација на површината. Ги исполнува стандардите NSF / ANSI 58, обезбедувајќи безбедна чиста вода за пиење. Сигурен : нашиот одговорен тим за услуги на клиентите е целосно посветен на обезбедување дека имате најдобро можно искуство! Ако имате какви било прашања или грижи, ве молиме контактирајте не и НИЕ ЌЕ одговориме ПОБРЗО!. Вегебе 75 ГПД Обратна Осмоза Мембрана - 2 Пакет со универзална големина од 12 "х1, 8", одговара на стандардни куќишта и повеќето РО/ДИ Систем За Филтрирање. Материјал : Полиамид Тенок Филм Композитен Микрон Рејтинг : 0.0001 €m Tds Отстранување : 99% Отфрлање На Сол : 97% притисок на Добиточна Храна : 60 psi Животен Век : 2-3 Години Забелешка : животниот век на филтрите зависи од квалитетот на вашата вода.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1088.16

Аланот Амана е лидер во индустријата повеќе од 40 години Посветеност кон постојано обезбедување на најв�

DEN 625.60

Почувствувајте ја моќта на силата кога ќе го закачите овој украс на вашата елка Оваа извајана декорациј

DEN 194.08

Влез : AC 100 V 240 V 5060 Hz PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одгова

DEN 2.67

Издржлива розова симпатична метална белешка клип во форма на пораки клипови за клип за седиште за седиш

DEN 171.84

• ❤ • 【Изберете 12 големина поголема】 Ние сме азиска големина што работи мали, треба да изберете 12 голе

DEN 0.33

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Висока густина, нелизгање од двете страни, обезбедува стабилност на која било повр�

DEN 5048.00

Дијамант исечена шема големо отстранување, ладно мелење Решение за завршување на еден чекор за намалув

DEN 1.67

Микро прекинувачи Инструкции за микропрекинувачи Производ : Име на производот : Мастер прекинувач / Ко�

DEN 1300.80

Сертификацијата на NSF61 обезбедува уверување на највисоко ниво што стилот 7001NSF61 испорачан од Стерлинг Пе

DEN 2.67

➡ Број на дел AAP73631501 : Тоа е висококвалитетен точен еквивалент за дел броеви AP5782456, AAP72909216, 2758002, AAP72909205, AAP72

DEN 1.00

? Како што сите знаеме, во повеќето области во зимската ноќ, без разлика дали е дома, градина, РВ или отвор

DEN 2.33

Целосното тело на Techskin Full Body + Contect Contibtival со Nokia N97 Mini е специјално дизајниран со употреба на прецизна тех�

DEN 675.68

Микро прекинувачи Микро прекинувачи Micro Switch DCSDC заштитен уред, Заштитете од напони на молња во соларен с�

DEN 0.67

Пакет од 2 артикли : Макси вакуумска пумпа и 4 големини на прстени за стегање Прочистете го вентилот за бе

DEN 747.20

Категорија : Прицврстувачи иглички Категорија : Прицврстувачи иглички Пролетен пин, систем на мерниот

DEN 1.67

Тривинг шрафцигер за повеќето производи од Нинтендо Крст Филипс шрафцигер за Sony PSP, Nintnedo DS Lite Cross Philips шра

DEN 1.67

Конзерви за ѓубре од не'рѓосувачки челик отпадоци од отпадоци Производот складира ткива, отпадоци, кора

DEN 3.00

Геометрија на сечилото : Девет дизајн на сечилото со VCN; RPM + / 10% : 1300 вртежи во минута (стандард), 1100 вртежи

DEN 1599.84

Тип на производ : Печат Произведено од Чикаго Rawhide Направено во Кина Видот на производот е заптивката Chica

DEN 295.84

Изработени од метал и керамика, издржливи и сигурни, лесни за употреба Со добри перформанси на сечење, п�

DEN 1.67

Практичната решетка за складирање е изработено од метална рамка Направено од текстурирана површина, ле

DEN 2.00

Пад на делови за замена за водечки производители на пумпа за AODD Делови со висок квалитет по ниска цена...

DEN 111.84

Пакетот содржи : getе добиете 24 парчиња краток летен овошен печат на ноктите за женско секојдневно носење

DEN 430.40

100% акрилик црна жица бикини врвни долги бикини врвови за жени за жени женски црви бикини костими за капе

DEN 415.84

Големина : 6,5 см x 6,2 см x 0,8 см (2,6 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало Карактеристики : во облик н

DEN 3.33

Адаптер за фитинзи за одводнување на рај 3 "BAYONET LOG FITTING X 3" Слики Поврзува канализационо црево или капа 3 "Fe

DEN 959.20

Fitment се вклопува во 19801996 година Форд Ф150 Наменето да обезбеди исклучителен квалитет на возење, издржливо

DEN 2.33

Предмет Кливис пин Материјал 1010 / 1018 челик Заврши обичен Кливис пин, тип стандард, материјал 1010 / 1018 чел�

DEN 1455.84

Воздушна суспензија пролетна торба за MercedesBenz GL450 Година : 20052011 Име на моделот : 2 B6535 FD7013 Максимален прити�

DEN 1.67

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Надворешен дијаметар : 150мм / 6

DEN 1.33

Овој врв на заптивка 6 "x 4", поли торба е идеална за предмети што треба да се чуваат свежи или препакувани 2

DEN 223.84

Мерачот ги вклучува 3 те најчести мерења за олеснување на бандажот (0,006 ", 010 ") за електрични, акустични, кл

DEN 400.00

Сега испраќаме врамени отпечатоци, истегнати платно и кора и стап ширум светот !! Ве молиме, игнорирајте

DEN 2768.00

Подкомпактно решение за сечење дизајниран за операција со една рака во тесни простори и надземни аплик�

DEN 220.64

Снабдување со железничка пруга Снабдување со железничка пруга Текстура на реклами и нагласува на дрвја

DEN 3.00

Тип на прекинувач : Прекинувач за притисок Сертификација : CCC Тип на ставка : прекинувачи Број на дел од п�

DEN 750.24

Пластичната рачка е дизајнирана според ергономските принципи Заштеда на труд и не е лесно да се добие з�

DEN 0.33

Роденденска забава Поволности за деца 812 Настани за табели за табели за настани и столови на масовни нас

DEN 1.00

Вградени во слотови за картички специјално дизајнирани за Samsung Galaxy S9 Направено од висококвалитетна PU ко

DEN 248.00

Модул Atmega328 P Nano V3 Подобрена верзија со USB Кабел за развој на табла за Arduino RC Drone FPV роботи Модул Atmega328 P Nano V3 �

DEN 676.48

Релеи Способност за антимешање, стабилни перформанси Широко се користи за целата контрола на MCU, индуст�

DEN 1.33

Должина на работа : 39мм / 1535 "; Вкупна должина : Вкупна должина Име на производот : бит за вежбање со пресвр�

DEN 769.60

Аксиом SFP+ модулите за предавател се 100% компатибилни во сите OEM апликации Аксиом SFP+ модулите за предават�

DEN 2.33

HDCVI купола камера со леќи од 2,8 mm ~ 12 mm 1 мегапикселна видео резолуција 720p видео снимање на 720p HDCVI DVR...