.

.

Со попуст
Hps HTST-3F-212-BLK Висока Температура 4-Подно Засилено Црево За Силиконска Цевка За Ладење, 25 Psi Максимален Притисок, 3 'Должина, 2-1/8 ID, Црна

Hps HTST-3F-212-BLK Висока Температура 4-Подно Засилено Црево За Силиконска Цевка За Ладење, 25 Psi Максимален Притисок, 3 'Должина, 2-1/8

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

HPS 2-1/8" (54mm) x 3 Стапки Долга Висока Температура 4-слојно Засилено Црно Црево за Спојување На Силиконски Цевки ги исполнуваат и надминуваат индустриските стандарди SAEJ20, идеални за тешки врски под притисок и обезбедуваат одлична отпорност за апликации со висока температура Цревото За Спојување СО силиконски Цевки HPS перформанси е дизајнирано и инженер за да ги исполни барањата за високи перформанси наведени во различни индустриски стандарди, затоа го прави одличен за морска и индустриска употреба, прилагодено производство на турбо или интеркулер цевки, самостојно внесување или систем за ладење на радијаторот. Техничка Спецификација : Тип На Производ : Црево За Спојување На Силиконски Цевки. Температурен Опсег : - 65 степени. Ф до + 350 степени. Засилен Слој : 4-слоја. Црево Внатре Дијаметар : 2. Црево Надворешен Дијаметар : 2. Должина На Цревото : 3 Стапки. Дебелина на ѕидот : 4,5 мм (+/- 0,5 мм). ОТПОРЕН НА УВ и озон. Забелешка : силиконското црево не е компатибилно со гориво или масло.

Главните својства

Product Type:
Silicone Tube Coupler Hose. Temperature Range
Избор на купувачот
DEN 0.67

Поништи Дизајниран да биде едноставен и дарежлив, извонреден дизајн на изгледи, има извонреден и убав и�

DEN 1024.32

Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Тркалца За Плочи3 Инчни Средни Серии Сиви �

DEN 1.00

Обожавател на пердуви од ној, пердув од еден ној, обожаватели на шоудевојки, обожаватели на пердуви голе

DEN 0.33

①Приклучете И Пуштете Ја Од кутијата ОВОЈ USB C до HDMI VGA адаптер нема потреба од надворешни двигатели на с�

DEN 1.33

РДС тјунер покажува станица / песна / уметник на ЛЦДдисплеј Директна Контрола НА ЦД1 USB Порта За Флеш Ди

DEN 1.67

Едно парче назад Во рамките на поставата Целосно засаден Удобно и флексибилно вклопување Овој список е

DEN 639.84

【Совршено компатибилен со батериите на Милвоки 144 V20 V литиумјон】Адисипсорин безжичен работен светло н

DEN 1284.80

[Намалете Го Напрегањето На Очите] Намалете го напрегањето на очите и поврзаната непријатност со намал�

DEN 351.84

ОРИГИНАЛНА VICI БАТЕРИЈАVB7 12 SLA Е 12v 7 AH Запечатена Оловна Киселина (SLA)батерија без одржување на полнење ДИ�

DEN 0.67

Стил : Виси Половината За : Samsung Galaxy J7 Core / J7 Нео / J7 Nst 5 Материјал : Стп Кожа Тип : Универзална Ремен Клип Фут�

DEN 2.00

Доживотна гаранција 4 надворешни џебови со патент, внатрешна организација и 15,4" компјутерски и таблет џ�

DEN 3.33

Полиестер, памук 65%памук / 35%полиестер Екран печатена графика Редовно вклопување во машка маичка DriFit тех

DEN 624.00

1 Ние ги дизајнираме сите наши производи да бидат долготрајни, и оваа рачка не е исклучок...

DEN 127.84

Совршено Празно Полнење 6 Мл Проѕирни Пластични Шишиња За Издавање Течен Гел, Со Капачиња За Дискови Тоа

DEN 463.84

Големина : 9,8 х 8,9 х 3,6 инчи Метријал : Твил оксфорд Капацитет : Голем капацитет, идеални партиции, еластичн

DEN 3.33

Прекрасен кадифен во кутија за подароци, совршен Ќе му се допадне! Не двоумете се да го прочитате Кутија

DEN 3.33

Чипсет Со високи Перформанси Од Класа 10 и стапки на пренос на податоци Со Голема Брзина до 100mb / s* читање �

DEN 0.67

Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100240 V 50 / 60 HZ Компа�

DEN 1128.00

Овој впечатлив сет на корпи за складирање што се редат прикажува сложено ткаен воден зумбул и цврсти да�

DEN 2858.88

Силна магнетна игла 300 Гаус, побрзо и постабилно враќање, попрецизно покажување Бирачот е исполнет со из

DEN 319.84

Повеќе за парите со овој Висококвалитетен Производ Нуди врвен квалитет при извонредно заштеда...

DEN 239.68

Затворање на патент ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Големина ( 10,2"L*5" W*5,5 " H), патничката тоалетна торба е доволно простр�

DEN 1.67

Вистински Хонда Делови Дизајниран За ВАШИОТ ХОНДА АТВ Директна Замена Делови Висок Квалитет Оем Делови

DEN 0.67

Класа Х (0 00004" толеранција) Алатка Челик; 60 / 65 Рк (Ладно Стабилизирани) 4 микроинч завршница или подобро...

DEN 223.84

Внатрешноста обложена со црн кадифе ги перничи вашите скапоцени богатства Внатрешноста мери приближно

DEN 329.92

Димензии( во Инчи) : 3,5 H x 3,5 W x 1 / 4 D Доаѓа во збир од 4иста слика на сите подлоги Перењеза да спречите изблед

DEN 0.33

Бронза Големина : Висина : 14см.ширина : См Големина : Висина : 5.5 Инчен Долг : 4.Ширина : Инчна Тежина : 0,5 КГ

DEN 559.68

Производител Број На Модел : DCXPNX100A030 Материјал : случај тело / поликарбонат Обработка : ув мастило за ствр

DEN 3.33

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

DEN 0.67

Поддржани модели : Нинтендо Префрли Лајт Пакетот Вклучува : 1 Парчиња Х Тврда Торба Пренослив Капак Школ�

DEN 207.68

Ве молиме имајте предвид дека заштитникот на екранот е флексибилен пластичен филм, А не Калено Стакло Ф�

DEN 1.00

Трајни и цврсти, полесни за употреба и вклопување во повеќето зглобови, стилски и класични, најдобрата н

DEN 184.80

Што ДОБИВАТЕ од : 1pc голема торба за Складирање на Бод +1pc Бод Телефон Прстен+1 PC Zoeast Златен Телефон Прстен

DEN 3.33

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти Изработе

DEN 315.68

Направено од абразивен, издржлив и антистатички алуминиум оксид, идеален за полиран метал, дрво, жад и т�

DEN 918.40

Компатибилен модел : 41x1115 Комплет За Фузер компатибилен со lexmark MS821 / MS822 / MS823 / MS825 / MS826 / MX721 / MX722 / MX822 / MX8

DEN 2.67

Материјал : Изработен од ткаенина за ткаење, и со издржлива рачка и патент Лесно за чистење, со густ сунѓ�

DEN 191.20

Прибл 869 инчи Сјај Ламинат сертификат ПРОФЕСИОНАЛНО ДИГИТАЛНО ПЕЧАТЕНИ НА ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ АКЦИИ САТЕ