.

.

Со попуст
Аткако Двојна Корпа ЗА Отпадоци ОД 60 ЛИТРИ, Кујнска Канта За Ѓубре Од Нерѓосувачки Челик, Класифицирана Корпа За Ѓубре Со Двојна Преграда, Корпа за Отпадоци за Реци?

Аткако Двојна Корпа ЗА Отпадоци ОД 60 ЛИТРИ, Кујнска Канта За Ѓубре Од Нерѓосувачки Челик, Класифицирана Корпа За Ѓубре Со Двојна Преграда,

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

ДОБРО ИЗБРАН МАТЕРИЈАЛ : корпата за Отпадоци е изработена од висококвалитетен дебел нерѓосувачки челик 410, кога ќе ја допрете зачекорената корпа за отпадоци, нема да остави грозни отпечатоци од прсти и може да се чува долго време сјај ДВОЈНА КОРПА за ОТПАДОЦИ : корпата за Отпадоци има двојни прегради, што ви олеснува да го одделите сувото и влажно ѓубре. Секој оддел има независен капак за да го направи ѓубрето не постои загадување со мирис. ДЕБЕЛА И ШИРОКА ПЕДАЛА : широката И густа педала од нерѓосувачки челик е designedономски дизајнирана, така што можете да исфрлите ѓубре без да се наведнувате и не треба да го допирате капакот на кофата кога ќе го исфрлите ѓубрето. НЕЖНО ЗАТВОРАЊЕ : Капакот на корпата за отпадоци е дизајниран со хидраулично забавување НА СТОМАЧНИТЕ МУСКУЛИ, што ефикасно го намалува шумот на затворање и не испушта звук на пукање, ставањето на корпата за отпадоци во спалната соба е исто така добар избор. ОТСТРАНЛИВ ВНАТРЕШЕН БАРЕЛ : Одвојлив внатрешен барел го прави внатрешниот барел опремен со метална рачка, која лесно може да се извади и да се користи сам. ДИЗАЈН ЗА ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : Правоаголната форма ја прави корпата за отпадоци компактна и стилска. Можете да ја ставите корпата за отпадоци на ѕидот. Стилскиот изглед овозможува корпата за отпадоци да се постави насекаде, како што се кујната, дневната соба, спалната соба, трговскиот центар, канцеларијата итн. ДОБРО ИЗБРАН МАТЕРИЈАЛ : корпата за Отпадоци е изработена од висококвалитетен дебел нерѓосувачки челик 410, кога ќе ја допрете зачекорената корпа за отпадоци, нема да остави грозни отпечатоци од прсти и може да се чува долго време сјај. ДВОЈНА КОРПА за ОТПАДОЦИ : корпата за Отпадоци има двојни прегради, што ви олеснува да го одделите сувото и влажно ѓубре. Секој оддел има независен капак за да го направи ѓубрето не постои загадување со мирис. ДЕБЕЛА И ШИРОКА ПЕДАЛА : широката И густа педала од нерѓосувачки челик е designedономски дизајнирана, така што можете да исфрлите ѓубре без да се наведнувате и не треба да го допирате капакот на кофата кога ќе го исфрлите ѓубрето. НЕЖНО ЗАТВОРАЊЕ : Капакот на корпата за отпадоци е дизајниран со хидраулично забавување НА СТОМАЧНИТЕ МУСКУЛИ, што ефикасно го намалува шумот на затворање и не испушта звук на пукање, ставањето на корпата за отпадоци во спалната соба е исто така добар избор.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 9727.36

Автоматско напојување (откажување) 63 поставува складирање на податоци Излез на аналоген сигнал AC / DC Инд

DEN 367.84

Тешка Конструкција, Кевлар Засилен Силен Армиран Стп Кабел И Издржлив Кабел За Серпентина, Висока Цврст

DEN 2.33

Напојуван од intel core i5 7260u 7360u процесор, применлив за широк спектар на индустриски апликации, 7 x 24 часа стаб

DEN 1091.20

Огледало за шминка за звучникот Bluetooth : Осветленото огледало за шминка со Bluetooth не само што ја прави ваша�

DEN 2.33

1 : 24 Скала историски резервоар Детално метално тело и пластика Високо детално во текот на целиот, многу �

DEN 287.84

Сигурен и здрав : Овој метален декор на wallидот на плажа е изработен од метален материјал, сигурен и здрав

DEN 1081.60

€ Точка : Ладно Длето € Големина На врвот : 1 1 / 4 во ® Врзувач Способен : Врзан Способен ● Материјал : Чели�

DEN 0.67

Карактеристики : прекинувачи за близина Број на модел : TLB5 NE1C тип На Прекинувач : Прекинувач За Близина С�

DEN 3.33

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

DEN 1.67

Ве молиме, забележете дека ставката за замена може да не работи со сите функции како оригинални Процене�

DEN 3.00

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : комплетот за ќор сокак е многу корисен мали алатки, тие се многу лесни за инстали�

DEN 0.67

Сите Rc Bearings се направени на строги толеранции за да се обезбеди долг, без проблеми живот Повеќето од наш�

DEN 1404.80

Сите наши Тамблери се направени по нарачка и рачно изработени според највисоките стандарди за квалитет

DEN 3.00

Премиум минерал од алуминиум оксид со врска со смола е издржлив, се намалува брзо и добро се одвива на мн

DEN 1.00

Водоотпорен, Отпорен на Здроби и отпорен на прашина Длабочина на капакот : 1,79" (4,5 см); длабочина на дното :

DEN 2.00

Сеопфатно Решение За Храна : Чувајте разни намирници како остатоци, сосови, топла супа, овошје и многу по

DEN 3.33

За мерење на притисок на гас, течност која не е корозивна за месинг, исто така, каде вибрациите и пулсира�

DEN 2.00

Мала тежина, долг живот и издржливост Прекрасно дизајниран, убав и елегантен, користејќи висококвалите�

DEN 1.00

LED на отворено wallиден фенер од колекцијата на цилиндарот Висина : 5,50 инчи ширина : 4,38 инчи...

DEN 0.33

●Совршена заштита ● оваа Lg Хармонија 4 / Lg Xpression Плус 3 / K41 / K400 / K40 S / LG Premier Pro Плус (2020) случај амортизација

DEN 2.00

Добивка( дб) : 3дби Број на модел : HXTX 0 07 Тип : гсм морон антена Фреквенција : 900 / 1800 MHz 1pc 900 / 1800 MHz GSM антена 3dbi

DEN 1.33

100% памук Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Машинско миење, суво на линија, суво суво н�

DEN 137.44

Прославете ги празниците во класичен Божиќен стил w / сет на Божиќни светилки и кабел за светло на отвор�

DEN 3.33

Конрад конструкција лого е специјално дизајниран за да обезбеди максимални перформанси со помош на пре

DEN 3.33

3,05мм вежби PCB Mini вежба бит Тунгстен челик карбид Печатете ја таблата со CNC парчиња за вежбање на CNC...

DEN 143.84

Спецификации : PBS33 B (SD211), сосема нов прекинувач за копче за притисокпакет од шест Има пет бои за да избере

DEN 1.67

Професионална балетска девојка и жени перформанси балетски фустан костум балерина палачинка возрасна

DEN 2.67

Нема напојување, нема неуреден кабел за полнење, само еден HDMI кабел, едноставен дизајн, приклучок и игра

DEN 1449.60

Интерфејсот на допир ви дава целосна контрола на целата функционалност Вклучете ја и исклучете ја и иск

DEN 875.20

Кабелот Clark Wire CD7523 е направен во USASUPPORTS SMPTE 259 M / 292 M / 424 M стандарди Конектор А : Точен 75 Ом BNC машки конектор

DEN 820.80

Боја : ML3917 (10 парчиња) Количина : 10 парчиња Големина : 513мм Број на модел : ML39063925 Боја : ML3917 (10 парчиња) Количи

DEN 609.60

Снимањето не е ограничено со растојание, доаѓа со метален клип на лаптоп, можете да го кликнете микрофон

DEN 0.67

Антички дизајн : Канги Антички 35х3,5 Рамки за слики се врежани со брадавици и украсени со лак Викторијанс�

DEN 96.80

Самозаклучувачките вилици го држат извлекувачот на место за операции со една рака Закривените наковал�

DEN 120.32

Овие партиски сламки имаат соодветна големина околу 20 х 1 х 1 см / 7,86 х 0,39 х 0,39 инчи за шишиња, чаши, чаши, ч

DEN 2073.12

Пријателски за патувања : Преносен шетач за бебиња е дизајниран w / пространа и удобна седење за вашето б

DEN 3.00

Термистор со жици отпорни на топлина 100к Ом НТЦ 3950 Каблите на термисторот се изолирани со цевки отпорни �