.

.

Со попуст
Отмро 1 парчиња НБР Пластична Мека Цевка 10мм Внатрешен Дијаметар 16мм Надворешен Дијаметар 1000ММ Должина НБР Цевки Пластични Цевки Тркалезна Пластична Цевка За Хард

Отмро 1 парчиња НБР Пластична Мека Цевка 10мм Внатрешен Дијаметар 16мм Надворешен Дијаметар 1000ММ Должина НБР Цевки Пластични

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Име на производот : пластична цевка За Црево;Боја : Црна;Материјал : НБР(Нитрилна Бутадиенска гума) КАРАКТЕРИСТИКА : внатрешен дијаметар од 10мм; надворешен дијаметар од 16мм; должина : 1000мм. Цевка направена ВО НБР, Нитрилна Бутадиенска Гума има карактеристики на отпорност на висока температура, отпорност на масло, висока отпорност на вакуум, отпорност на киселина и алкали и отпорност на разни хемикалии. Линија Црево главно се користи за транспорт На Вода, масло за подмачкување и други минерални масла. Цревото има Отпорно На Масло, отпорно на абење, отпорно на стареење, отпорно на озон, меко, лесно, добри перформанси на свиткување, мала деформација, мазен и убав изглед. Име на производот : пластична цевка За Црево;Боја : Црна;Материјал : НБР(Нитрилна Бутадиенска гума). КАРАКТЕРИСТИКА : внатрешен дијаметар од 10мм; надворешен дијаметар од 16мм; должина : 1000мм. Цевка направена ВО НБР, Нитрилна Бутадиенска Гума има карактеристики на отпорност на висока температура, отпорност на масло, висока отпорност на вакуум, отпорност на киселина и алкали и отпорност на разни хемикалии. Линија Црево главно се користи за транспорт На Вода, масло за подмачкување и други минерални масла. Цревото има Отпорно На Масло, отпорно на абење, отпорно на стареење, отпорно на озон, меко, лесно, добри перформанси на свиткување, мала деформација, мазен и убав изглед. Опис : Име На Производ : пластична цевка; Боја : Црна; Материјал : НБР; Карактеристики : цевка За Црево; 1.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.00

Боја : црвена, напон : 38 V, големина : симбол за напојување Број на модел : 16мм Тип на прекинувач : Прекинува�

DEN 10367.84

16mp CMOS четири Третини сензор ИСО 20025600 (ПРОШИРУВАЊЕ ИСО 125) До 5 FPS континуирано снимање (40 FPS со електронски

DEN 2.33

Брилијантни непроaирни маркери за боја со дополнителни фини поени Одлично за персонализирање Користет�

DEN 1054.72

Макс Притисок : 175 psi @ 150 Степени F, Големина На ЦевкаФитинг На Цевки : 4", Специфична Форма На Монтирање : Кв�

DEN 127.84

Паметен дизајн : Интегрирање на списокот со неделен планер и список за купување намирници заедно за дне�

DEN 1.33

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти Изработе

DEN 63.84

Сет од 20 декорации Направено во САД Декларации на водата Сет од 20 декорации Направено во САД Декларации

DEN 758.40

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 336.00

Батерија за замена LS4278 и DS6878 Целосно го заменува бројот на батеријата OEM 826770501 и BTRYLS42 RAA0 E01...

DEN 3.33

Цврст и сигурен материјал : Гумената мијалник е изработена од квалитетен SBR материјал, кој е флексибилен

DEN 671.84

Дизајн : Секс стол е дизајниран со специфична форма и структура за да овозможи низа сексуални позиции, к�

DEN 1.33

5 Возачи Kz ZS10 Pro Надградба Верзија НА ZS10 : KZ ZS10 Pro има 4 избалансирани возачи на арматура и 1 Парче втора Ген�

DEN 1.00

⭐ 【Модел на компатибилност】 Овој јасен случај е компатибилен со бројот на моделот на 10,9 инчи i Pad 10 та г�

DEN 0.33

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 3.33

Квалитетен материјал : Направено од високо квалитетно метално железо со пластика во делител, компактен

DEN 211.20

Врз основа На извонредна Вистинска приказна Издавач : планината сенка (6 септември 2016 година) Јазик : Анг�

DEN 479.84

Големина : Големина на тоалетна хартија : 17 см x 9 см (6,7 инчи x 3,5 инчи); Големина на торбата : 17 x 27 см (6,7 инчи x

DEN 71.84

Содржина : Т10 6 ПРЕДВОДЕНА СМД БелоПар Димензија : 16х9мм.Забелешка : За Некои Возила ќе биде потребна САМО

DEN 3.33

тоа од одделот тенстарс тоа од одделот тенстарс Дотмол започна во 2012 година на самата идеја да се пополн

DEN 2.33

Засилен дизајн Фрикцијата се вклопува во прирабницата Широка прирабница за заштита на подигнато лице...

DEN 1.33

Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Плоча Тркалца Спецификација : Сосема Нов Производ : Мебел Тркало Мат

DEN 1.33

Модел 6305 Zz (I = 62mm, дебелина = 17мм) Материјал тркалачките топки се изработени од хромирана челик со одличе

DEN 3.00

Полиестер Направени во САД или увезени Заштита на countertop Со набавка на овој држач за тенџере, ќе добиете

DEN 1091.20

Овој телефонски паричник го користи најсилното лепило од 3 метри за цврсто да се залепи на вашиот телефо

DEN 3.00

Материјал : дрво; Пакет : 10 парчиња Тие изгледаат во многу елегантен и елегантен изглед кои одат добро со

DEN 556.80

040см или така по сензори, автоматски капакот и рацете / свиткајте ги колената во два модаутоматски се зат

DEN 3.00

Квалитетот на производот е добар Ние сме професионални електронски компоненти и производител на модул�

DEN 7607.52

Заштитни нараквици дизајнирани да ги заштитат рацете на корисникот од расфрлано секундарно зрачење за

DEN 1.00

Летните Клипови туули ќе ја чуваат вашата крпа за плажа од ветрот со цврсто држење до палубата, столот и�

DEN 0.33

1 Може да се користи и за влажна и за сува употреба, поддржувајќи облека во сите сезони Сувата облека вис�

DEN 282.24

ВАНО : Модел на машина Само за референца, проверете го изгледот на артикалот за да бидете сигурни дека се

DEN 1.33

Две во едно клучеви со штипка за карабина и практичен компас Безбедна пластична карабинска спојка за пр

DEN 1.00

Состав : Стерлинг сребро, прикажани рафинирања : Стерлинг сребро на Тифани Стерлинг Возраст : 18501899, Произ

DEN 0.33

Пренесување на податоци со голема брзина : Овој модул поддржува стапки на трансфер на податоци до 1 Gbps, ш�

DEN 12699.36

TE конекција Дел број 55362792 Контактирајте нè за повеќе детали! Прашајте за попусти за волумен и количина Д

DEN 511.84

Кастри со тешки точки : Тешките тркала на рацете се изработени од висококвалитетно леано железо, светли

DEN 124.64

Не'рѓосувачки челик : Silver Diameter : 0,6 mm Стил : Флејт главни, степени на бранови, главни делови од агол Се кори�

DEN 306.56

Интерфејс Power Combi Masterbсо додавање на интерфејсот Power Combi Masterbна вашата инсталација, можете да го контролир

DEN 3.33

Миење Раце Само Доаѓа Со Целосна Боја ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНовој грчки Производ е официјално лиценцира�

DEN 4000.00

Hopper Flip 12 има изолација на Coldcell, пена од затворена ќелија која нуди супериорна ладна застој на обичните м�

DEN 2.67

Конструирана со висококвалитетна полиестерска микровлакна ткаенина за максимална издржливост и удобн

DEN 4688.00

Нашата тапа е изработена од материјал и повеќеслоен филтер за ефикасно филтрирање на нечистотиите Овие

DEN 81.60

1 Многу погодно за инсталирање на опрема за рударство Ethereum Не е потребен возач 4 дупки на стегачот се кор�

DEN 3.33

Применливи сцени : широко користени за фино машини, производство, авијација и мувла, мерење на истекувањ