.

.

Со попуст
Канта За Отпадоци СО Песнички Со Капак, Канта За Ѓубре Од 8 Литри, Мала Корпа За Отпадоци Од Нерѓосувачки Челик Со Чекор Педал И Внатрешна Кофа, Мека Блиска, Кујна, Цр?

Канта За Отпадоци СО Песнички Со Капак, Канта За Ѓубре Од 8 Литри, Мала Корпа За Отпадоци Од Нерѓосувачки Челик Со Чекор Педал И Внатрешна

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Пријателски За просторот] со волумен од 8 литри оваа корпа за отпадоци нуди доволно простор за отпад Тенката фигура со димензии 13,8"Л х 10" В х 25 " Ч зафаќа малку простор на подот. Елегантниот, модерен дизајн добро се вклопува во различни простори. [Меко Затворање, Капак За Запечатување Мирис] оваа кујнска корпа за отпадоци има бавен и тивок мек затворен капак. Тесниот печат на капакот спречува долготрајни мириси. [Отворете на 2 Начини] капакот на корпата за отпадоци може да се отвори со стапнување на педалата за брзо фрлање отпад или може да се држи отворен со помош на раката за да го отворите капакот до точка на фаќање. [Квалитетен нерѓосувачки Челик] конструкцијата од нерѓосувачки Челик ја прави оваа канта за ѓубре отпорна на ' рѓа. Едноставно бришење со влажна крпа го одржува чисто и без дамки. [Скриени Погодности] кесата за отпадоци може да се прицврсти на место со ставање на рабовите на торбата во задната дупка на отстранливата внатрешна кофа. Кога е потребно, задната рачка може да се користи за поместување на корпата наоколу. 1 х Корпа За Отпадоци. 1 х Корпа За Отпадоци.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 897.92

Изграден во САД Печатено на 9oz Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило Печатен раб до рабЦ�

DEN 887.20

Уметник : портфолио на диви јаболка Стил : Современ и современ Опис : Фотографија на лист од дланка Напра�

DEN 0.33

Боја : 12 Број на модел : Lewyzfep9936 Количина : 1 парче Состојба : лак за нокти Број на модел : Lewyzfep9936...

DEN 319.84

Памук СУПЕР МЕКА И АБСОРБЕНТАЏем пешкир за Чудовишта мери 28 х 58 инчи Овој пешкир е направен од 100% памуче�

DEN 0.67

●Пространа главна преграда€оваа козметичка торба piachloft има 4 прегради и 1 слот за четка за шминка, может

DEN 463.84

▶ Вклучени компоненти : 2 загради за рамки ▶ Заградата за рамки EZ е брз и едноставен начин за изградба на

DEN 280.80

Материјал : метална основа + Лепенка За Лого На Боја на Скара од алуминиумска легура Количина : 2 Парчиња..

DEN 1.33

Голема Лупа3,95" Голема Оптичка Лупа Ќе ви помогне за време на вкрстен бод, шиење, вез, читање книги или изр

DEN 1119.84

Биоразградливо Широк спектар на живописни непроaирни бои Скоро обработка / печатење без мирис Малку пом

DEN 126.56

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 9 V, 1 UL наведен; Безбедносни карактеристики

DEN 3.33

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 2.67

【АБС материјали】 Направени од високо квалитетен ABS материјал, издржлив и лесен Обновен дизајн на изгле

DEN 1.67

Изборот на правилна табла за заштита и примена соодветно е од витално значење за долговечноста на вашит

DEN 2.67

Цврста конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Дек монтажа 8 "до 16" Распространета инста

DEN 3.00

Висококвалитетен материјал : оваа кутија за складирање на далечински управувач на работната површина е

DEN 2.00

Побезбеден : без додаток, нефилтриран и неразреден, без полнила и тестирани за чистота и состав од стра�

DEN 2.33

Модел на макара : форма 2 GT38 TAF Материјал : Алуминиумска легура Големина на родител : 5 / 6 / 6 / 6 Ширина на рем�

DEN 0.67

УВ ламби за нокти ги лекуваат сите брендови за полски гелови, LED светилки само лекуваат LED специфични бре

DEN 3.33

ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ : кога користите Конвенционален DC Во DC, влезен напон ЗА 60 V (2072 V), излезниот напон е 12 V,

DEN 1.67

Море Стакло Собирање 12оз Кампер Кафе Кригла Нерѓосувачки челик со емајлирана завршница Се препорачува

DEN 600.00

●Детален дизајн : гуменото тркало е мазно и мазно, заоблен дизајн, лесно се турка и влече, нема да го изгр

DEN 2.00

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слој�

DEN 2.33

Карактеристики : Стандард Број на модел : Референтен наслов Тип на прекинувач : прекинувач за рокер...

DEN 0.33

Смирувачки сензор : свет во песок, небото во цвет Тркалезната рамка може подобро да ја покаже убавината �

DEN 1.33

ПВЦ налепница за лепило Погодно за прекинувач, прекинувајте ја конзолата за игри на лајт Производите вк

DEN 0.67

Капацитет : 2100m Ah / 25 Димензија : 73,21 x 70,50 x 139,66 mm Ние нудиме едномесечна бесплатна замена или целосна нап�

DEN 126.08

Слушалки чиста говорна цевка Компатибилен со слушалките на Plantronic H51 Лесно за инсталирање на дизајнот бр

DEN 5120.00

РЕЖИМ НА УМЕТНОСТ : Уживајте Во вашата лична уметничка изложба кога не гледате ТЕЛЕВИЗИЈА; само вклучет�

DEN 203.52

Премиум материјал : Светилката за клип е изработена од висококвалитетен алуминиумски материјал, здрав,

DEN 95.84

【Staplers & Staples】вклучи во пакетот е мини степлер и кутија со стандардни нокти со големина (400 компјутери) 【�

DEN 307.20

Хекс машина за завртки Електро цинк позлатен челик и чиста завршница Брод од Соединетите држави...

DEN 351.84

Овие трендови Rolling StonesКласичен постер на wallидот на лого користи уметнички дела со висока резолуција и с�