.

.

Со попуст
12 Парче Постави ХСС БПД РЛ 5/64-1/4

12 Парче Постави ХСС БПД РЛ 5/64-1/4

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Направено во САД ОД ВЛ Фулер Материјали Со Врвен Квалитет. Бред-Точките произведуваат Прецизни Дупки. Легенда (во инчи, освен ако не е поинаку наведено) : . Цд = Дијаметар НА Сечење ДЕ = Децимален ЕКВИВАЛЕНТ FL = Должина На Флејта ОЛ = Вкупна Должина RHR = Ротација На Десната Рака LHR = Ротација На Левата Рака. Вежбата За Бред Поинт треба да обезбеди најчиста, најправа и најпрецизна дупка во дрво од која било алатка со разумни цени на пазарот денес. Бредот во центарот на точката овозможува точно позиционирање при стартување на дупка дури и ако дупката не е 90 степени од површината. Оцртувањето го поттикнува зрното од дрво и остава чист раб околу отворот на дупката елиминирајќи ја потребата за брусење. Спарс продолжуваат да го чистат дрвото додека дупчат и произведуваат дупка со прецизна големина. Во повеќето шуми, мамузите исто така помагаат да се произведе почист раб при дупчење низ задната страна на дрвото.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 907.20

●Ловечки Статив Со прилагодлива Висина ● Овој статив е совршен одмор со пиштол за склоно снимање со ди�

DEN 566.40

Тип : Единечна Линеарна(Тип Б); Карактеристики : Завиткано Вратило; Дијаметар На Вратило : 6мм / 0,2" Име на �

DEN 126.40

Напон : 250 V Ориентација : директно Панел монтирање Позлата на телото : калај и контактно позлата : злато К�

DEN 1.67

Отстранувач на коренот : Одлична удобност и издржливост, удобен за употреба Рачен Плевел : Изработен од �

DEN 399.84

[Пакетот Вклучува ] 1,25 x 1,25 инчи ( 31,75 x 31,75 mm ) Кружен Облик Претходно Печатен Дизајн : XXГолем ( 2 XL)600 Етикети �

DEN 2.33

Препорачана причина : ефектот на екранот е јасен,сликата е јасна,ефектот на фонтот е очигледен,а стилот �

DEN 399.84

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

DEN 1048.00

* Изработен од висококвалитетен материјал, потрајни * Лесно може да се отстрани и замени како дел од нор�

DEN 163.68

ДЕКОРАТИВЕН ПРСТЕН ОД СТАКЛО за ВИНО користи висококвалитетен метален материјал, цврст и издржлив, не е

DEN 2.67

Име На Производот : Такт Прекинувач;Тип На Контакт : Моментален Димензија : 8,45 x 8,45 x 22mm / 0,33 "x 0,33" x 0,87 "(L*W*H); �

DEN 319.84

Производител : Црвена Кутија Земја Производител : Украина Материјал : Пластика Состојба : Ново Во Кутија.

DEN 0.33

MST (Транспорт Со Повеќе Струи) овозможува поврзување до 4 дисплеи преку една порта за Дисплеј HDMI Пристани

DEN 0.67

Уреден и елегантен Нека мирно уживате во радоста на извонредниот живот за складирање Интимен и мек енте

DEN 2.67

Девствениот Кафеав Алуминиум Оксид е потежок од повеќето медиуми за минирање Чисти и гравира на сите ви

DEN 2.67

Веспид Премиер 25мм Т2 1 Кино Објектив (ПлМонтирање) Капа За Предни ЛеќиКапа За Задни ЛеќиНалепница ЏОФИ�

DEN 1.00

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Се Поврзува преку USB порта или ethernet порта и е компатибилен со термички трансфер етике

DEN 2.67

СеВОЕДНО : овој мултифункционален сет за длето од 3 парчиња вклучува длета со точки, рамни и скалирање, т�

DEN 959.84

€®Контрола на допир И 3Режими на Бои ● LED светилка ЗА БИРО ТОБУСА усвоена со чувствителна контрола на до

DEN 347.84

45 страници Автор : Метју Вилис еден од најголемите неопеани клучни камења во развојот на воздушната бор�

DEN 1.33

Прекрасната цветна девојка, носејќи цветна корпа, шири ливчиња за нашата среќа, а среќата цвета како цве

DEN 1.00

●Широка Примена●Комплетите За Дупчалки Со Дијамантско Јадро се погодни за Рачна Вежба, Електрична Веж

DEN 0.67

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 0.33

Свеќниците се одвоени кога примате, лесно се склопуваат Создава луксузно чувство Овој држач за свеќи мо

DEN 0.33

Име На Производот : Стаклена Дупка; Главен Материјал : Метал Дијаметар На Дупката За Сечење(Прибл.17"; Дија

DEN 479.84

Компатибилен со 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 Чеви ГМЦ Ц / К 1500 2500 Ц10 Ц20 Приградски Блејзер Џими Преднио

DEN 0.33

Совршен за пакување подароци и пакување стоки за малопродажба Практична едноделна конструкција Црн сј�

DEN 220.80

Без покривка од банана, таа е во форма на пенис, дефинитивно зачудете ги вашите пријатели Совршен смешен

DEN 3.00

Спандекс Исушете Ја, Измијте Ја Машината, Не Пеглајте, Не Избелувајте, Не Сушете Чисти медивен активен з�

DEN 138.72

1 КОМПЈУТЕР Уметност Занаети Шиење Организација Складирање Транспортни Кутии Организаторите Јасно Мон

DEN 415.84

Оксфорд Ткаенина Избрана висококвалитетна Оксфордска ткаенина, внатрешниот слој има водоотпорен слој,

DEN 2992.00

Опсег на мерење : 025, 4 мм Точност : 0,01 мм еден клуч за префрлување на единицата, еден клуч за префрлување н�

DEN 1037.92

Повлечете го затворањето СПЕЦИФИКАЦИИќе добиете 10 кутии ракавици Секоја кутија има 100 ракавици Вкупнио

DEN 1.67

ОПЦИИ ЗА ТИП : С, М, Л, ХЛ; Должина : прибл 60см / 23,62( И), 64см / 25,19( М), 66см / 25,98(Л), 70см / 27,55(XL) ФУНКЦИЈА : може д

DEN 319.84

Материјал ова е куќиште TPU дизајнирано за airtag на Apple за да го заштити вашиот нежен уред од надворешно абе

DEN 255.84

Бурлап Памук Exploseние обезбедуваме две големини на овој чаршав за фарма за да изберете : (12*72in=30*183cm) (12*108in=30

DEN 575.84

Изработени од висококвалитетни материјали, цврсти и издржливи Силна носивост и долготрајна употреба...