.

.

Со попуст
Нов Лон0167 ТЕЦ1-12709 15в 9А Термоелектричен Ладилник Модул За Ладење Пелтие Плоча (ТЕЦ1-12709 15в 9А Термоелектриши Кулермодул зур Кулунг дер Пелтиерплат

Нов Лон0167 ТЕЦ1-12709 15в 9А Термоелектричен Ладилник Модул За Ладење Пелтие Плоча (ТЕЦ1-12709 15в 9А Термоелектриши Кулермодул зур Кулунг

DEN 374.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Керамика, Електрични Делови; Нето Тежина : 23гр Содржина На Пакетот : 1 х Термоелектрична Плоча За Ладење; Модел : ТЕЦ1-12709; Главна Боја : Бела. Температура(Макс.) : 100С; Температурна Разлика(Макс.) : 66С; Димензии : 40 х 40 х 4мм/1. Должина на кабелот : 145мм/5.7"; Наполнет Напон : 12В( Кабеланге : 145мм / 5,7''; Последнопанунг : 12В.) : 15В; Струја(Макс.) : 9А (Спанунг (макс.) : 15 В; Стром (макс. Земја На Производство : КИНА; Материјал : Керамика, Електрични Делови; Нето Тежина : 23гр. Содржина На Пакетот : 1 х Термоелектрична Плоча За Ладење; Модел : ТЕК1-12709; Главна Боја : Бела. Температура(Макс.) : 100С; Температурна Разлика(Макс.) : 66С; Димензии : 40 х 40 х 4мм/1. Должина на кабелот : 145мм/5.7"; Наполнет Напон : 12В( Кабеланге : 145мм / 5,7''; Последнопанунг : 12В.) : 15В; Струја(Макс.) : 9А (Спанунг (макс.) : 15 В; Стром (макс. TEC1 - 12709 15v 9 A Термоелектричен Ладилник Модул За Ладење Peltier Platefateures : Квадратни Керамички Ладење Модул, 2 Жица Терминал, Термоелектрични Кулер Module.It широко се користи во вода, автомобилски фрижидер или други уреди за ладење.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.67

СУПЕРИОРНА ПОДДРШКА И УДОБНОСТво споредба со тековните ремени со јадро од пена на пазарот Брзо ОСЛОБОД�

DEN 207.20

? [Компатибилен] Кабел за боксер компатибилен со Ayaneo Air Користејќи го универзалниот и стандардниот прото

DEN 1.67

Овој пакет содржи 2 Пакувања Под Организаторите На Мијалникот и 2 Организатори На Шишиња За Пакување 2ни�

DEN 1.00

【Моќен мотор】 кабел електричен 3,5 засилувач чист бакар мотор, дава силни перформанси за да ги заврши ра

DEN 2.33

【Што добивате】 : 20 x гел полски бои (0,17oz / 5ml секое шише) + 3 x без избришете ја основата и сјајниот и мат гор�

DEN 1.67

Прилагодлив статив со висина изработен од лесен алуминиум Лесен и Лесен за Чување 3Дел, Ногарки За Заклу

DEN 1.33

Сензор за елементи на отворена јамка Piezo Откријте од 800 ~ 3000 Hz Изградена со терминална кутија Работи со ко

DEN 3.00

FOTGA M65 до M65 25mm55mm Фокусирајќи го хеликоидниот леќа за монтирање на адаптер за машка до женска камера со ле

DEN 10384.00

Сет за прилагодување на температурата на температурата од 32 п, содржи 16 бои (2 парчиња по боја)...

DEN 113.44

Материјалот за сунѓер, со функција за тампонирање, може ефикасно да ја намали оштетувањето на вибрациит

DEN 399.84

Канистерот е создаден како факел за маса, како и вметнување за факели Tiki со стандардна големина Ако ќе г�

DEN 3.33

Подарок за избор на гитара за момчиња, доаѓа со пу торба, подготвен за давање, текстот „Не можев да одбер

DEN 1.33

тампон 【Брух во форма на кружен облик】 Едноставен и убав, оваа елегантна тркалезна брош има линии со фл

DEN 1.33

Проекција во реално време : Екранот во реално време на снимање видео, отворено споделување и комуникац�

DEN 3.00

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

DEN 977.60

Име на производот : Рокерски прекинувач; столбови : DPST; терминали : 4 пинови Позиција : OnOff; Боја на ламбата

DEN 3.33

Рударска графичка картичка може да го реши проблемот со недостаток на кабли за напојување и запалена вр

DEN 0.33

Леофото САД 10 Годишна Гаранција Леофото Лвц193С+Бв15 Комплет За Видео Статив Со Двојни Влакна Со Јаглерод�

DEN 1.67

Висок квалитет Нашите батерии се направени на точните спецификации исто како и оригиналната батерија �

DEN 1260.80

◆ Добредојдовте во продавницата, сите видови на добри работи во продавницата, добредојде за купување, п

DEN 633.60

Доаѓа со велкро ленти за да ги одржи на место Топол ладен гел пакет може да се замрзне или да се загрее...

DEN 2.00

Популарноста на 2Д бар кодови се рашири во сите сегменти на пазарот на индустријата за фаќање на податоц

DEN 1.00

Цревото е поединечно кутија Дијаметарот на цревото е 13 / 8 Бојата е Сребрена Цревото е поединечно кутија.

DEN 4856.64

Производ 1 : хардверски шифриран диск Производ 1 : Едноставен за употреба пински пристап ВРТЕЖИ во МИНУТА

DEN 10819.52

Наполнете го вашиот мобилен телефон, компјутер и други уреди кои поддржуваат USB полнење Температурата н

DEN 2.67

Мултиповршински скрипти тврди, нечистотија, варовник, сапун чипови или маснотии, исто така можете да ги

DEN 1081.60

Куката J е ротирана 360 степени, насоката и аголот на штандот на фотоапаратот може да се прилагодат на ваш�

DEN 621.12

Кука на wallидот на шуплината Проширување на фиксирање на wallидот Ве молиме, оставете го добиточната храна

DEN 2.33

Висока температура Пла Висока температура Пла Вулканот ПЛА е PLA во индустриска оценка која е дизајниран

DEN 1.33

ATech Memory RAM меморија компатибилен за синологија Disk Station DS1821+ NAS 32 GB RAM меморија (2 x 16 GB модули); DDR4 SODIMM 260PIN; Брз�

DEN 532.80

Издржлива декорација : Овие се сигурни ,, без мирис, издржливи, не лесни за деформирање или солза Покрај т

DEN 872.00

Затворање на копчињата Само Хемиско чистење Подобар материјал ♻ Опремата за патувања на дожд се израбо

DEN 3.00

Контра ротација на стрелките на часовникот Технологија на кул калем 6 3 / 8 "дијаметар на макара...

DEN 3.33

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на и�

DEN 2.67

Покрив на фотоапаратот изработен од премиум пластичен материјал, издржлив и практичен за долгогодишна

DEN 2.00

Полиестерската мрежи се протега помалку за подобра контрола Процесот на инспекција за предупредување �

DEN 2.67

1 Универзална заграда, која може да се користи за дупките за завртки на дното на проекторот и камерата Ст

DEN 2.00

8,000btu или 2,3k W / h (загрева во просек 23m2 или 248ft2) Конструкција од не'рѓосувачки челик Четкана не'рѓосувачка �

DEN 1.67

Мешавина од памук, направена од 70%памук+30%полиестер Ткаенината на овој состав е многу пријателска за кож

DEN 63.84

Врвовите за градници за идеи за подароци за тинејџери Врвовите на градниците ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 раб

DEN 223.84

Производител : Dynarex Производител : Dynarex Постојат многу услови за кои е потребна употреба на подлога, една