.

.

Со попуст
Аксолотл Свирејќи Ја Чашата За Вино Џембе со Капак Чаши Од Нерѓосувачки Челик Патуваат Со Двоен Ѕид Вакуум Изолирана Чаша За Пијалоци 12оз

Аксолотл Свирејќи Ја Чашата За Вино Џембе со Капак Чаши Од Нерѓосувачки Челик Патуваат Со Двоен Ѕид Вакуум Изолирана Чаша За Пијалоци

DEN 728.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Што можам да носам?Ова е една вакуумска изолација со двоен ѕид, може да ги одржува вашите пијалоци свежи без разлика дали е топол или ладен пијалок внатре Тргнете на вашиот освежителен пикник, пешачење, кампување, дом или канцеларија со вашата вода, пијалоци, вино кафетеа или коктел. Кој е материјалот?Чашите за вино со вакуумска изолација без стебло се изработени од нерѓосувачки челик 304, издржливи и отпорни на кршење. Високо отпорен на ' рѓа и апсорпција на мирис, вкус. Побезбедни и поздрави од пластичните или чашите за вино. Која е посебната : чашата изолирана од нерѓосувачки челик со уникатна шема на дизајн, моделот е различен со другите и посебен за вас и вашите љубовници. Кој е капацитетот : ова Е една кригла од 12 мл, капацитетот од 12 мл може да собере одлично за кафе, вино, чај, коктели, шампањ, пиво и многу повеќе. Оваа чаша за патување изолирана од нерѓосувачки челик е лесна и пренослива за да ги преземе вашите авантури на отворено. Ако имате било каков проблем со нашата вакуумска изолирана вино со капак, ве молиме контактирајте не во секое време. Кои се барањата за перење : оваа кригла за патување со вино може да се користи повеќекратно ,да се пере.Кога ќе го примите прв пат, ве молиме варете го со врела вода пред да го користите, за да ја отстраните прашината произведена во производствениот процес на чашата. Што можам да носам?Ова е една вакуумска изолација со двоен ѕид, може да ги одржува вашите пијалоци свежи без разлика дали е топол или ладен пијалок внатре. Тргнете на вашиот освежителен пикник, пешачење, кампување, дом или канцеларија со вашата вода, пијалоци, вино кафетеа или коктел. Кој е материјалот?Чашите за вино со вакуумска изолација без стебло се изработени од нерѓосувачки челик 304, издржливи и отпорни на кршење.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 225.60

Име на производот : ПАЛ ТВ Воздушен Штекер Излез Плоча;Приклучок Тип : 2 Порт ПАЛ Женски Џек Форма : Квадра

DEN 352.00

Црвенобелите украсни крпи за гости вклучуваат (2) 16 салфетки за гости за броење хартија Салфетките се со

DEN 3195.20

Тип На Производ : Отворено Рекреација Производ Димензии На Пакетот : 15,6 Л Х 15,6 В Х 16,5 Ч (См) Земја На Потекл

DEN 1.33

Исечете Сами : Прецизно Исечете ја должината што ви треба и исечете ги ноктите во саканите должини и фор�

DEN 3.33

Увезени Пластична рамка НеПоларизирани Ширина на објективот : 57 милиметри Мост : 16 милиметри...

DEN 2.33

Гроздобер Стил : Нашиот пехар гроздобер дизајн, Европски гроздобер стил на софистицираност за виното, с�

DEN 1083.20

? [ИЗДРЖЛИВ] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен со Кулфан Андроид 10 Оди Таблет ТК706 (7 инчи) Лесната

DEN 0.33

Оз Подигнувањето Насочен Зрак Количка, 2 Тон КАПАЦИТЕТ НАСОЧЕНИ ЗРАК КОЛИЧКАНасочен Зрак Количка КОЛИЧ�

DEN 166.24

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 4144.00

Дел број : FO2503372 FO2503372 LH ПРЕДВОДЕНА Проектор Фарови Компатибилен со 20182020 форд Ф150 Директна Замена Совршен

DEN 127.84

Подобра Заштита : оваа силиконска чизма стенли заштитете го шишето од неочекувани гребнатини, вдлабнат

DEN 0.67

Увезени Пластична рамка Ув Заштита слој слој Ширина на објективот : 63 милиметри € 1,1 ММ ТАК ПОЛАРИЗИРАНИ

DEN 343.84

Материјал Ова Е силиконска кутија дизајнирана за airtag apple што го штити вашиот кревок уред од надворешно �

DEN 2.33

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

DEN 0.33

Пространа ГолеминаДимензија на оваа ПОДЛОГА ЗА глувче XXL е 35,4"x15, 7 " x0 12", обезбедува поголема површина за

DEN 1.33

304 нерѓосувачки Челик направени Зачувување на топлина Храна Одделение Тритан, бпаслободен, Истекување,

DEN 3323.52

●Направете Го Организаторот Лесен : нашиот држач за џогер и метла има слотови и куки за закачување, долн

DEN 2.00

Најдобар АДМИНИСТРАТОР Некогаш Кафе Лажица Чаша Подароци За ПријателЛажица Врежана Кафе Лажица Чаша В�

DEN 3.00

16 Морнарица И Златни Салфетки за 95ти Роденден Салфетки за еднократна употреба мерат 6,5" Премиум хартија

DEN 206.72

Користи статички наместо традиционално лепило Станува нетранспарентно кога се печати; изработен Од Пр�

DEN 1.00

Архивска СпособностРаботи со широк спектар на специјализирани архивски медиуми за поголема долговечн�

DEN 1454.40

Држач За Единечна Цевка од 50 Мл, конструкција Без гриполистиренОставете ги двете раце слободни за пипет

DEN 1.33

СамоСпојувањеБез лепило, но тоа се спојува и се држи до себе силно Брзо Поврзување не се потребни допол�

DEN 506.72

ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА : држачот на мониторот има рака за прилагодување на висината од 24,6" до 34,4" Исто така,

DEN 3.33

Елегантно и незабележливо бело боење го надополнува вашиот постоечки декор Идеален за додавање дополн�

DEN 3.00

Кутии за Пакување макарон : можете да го наполните полн со мал подарок за вашите пријатели на нивниот ро�

DEN 799.84

Изобилство Количина : ќе добиете 12 парчиња еднократно тамблери со капак во 12 бои, шарени и изобилни, дово

DEN 238.40

Брзо Полнење Пренос На Податоци Безбедно За Возење Приклучок Отпорен На Прашина Лесно Се Наоѓа Во Темни

DEN 3.00

Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледа�

DEN 159.84

Одговара на 750 мл вино или други шишиња за пијалоци Одговара на лименки од 24 мл или шишиња со пинта...

DEN 1.00

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење Кујнската даска за сечење пра�

DEN 822.40

Сите нерѓосувачки челик Избрани големини за повеќекратна употреба Погоден за различни апликации за до�

DEN 2.00

Оксфорд 2 џебните разделувачи на пластични врзива се долготрајни 5 големи шарени јазичиња се пространи,

DEN 2.00

Повеќенаменско Складирање : Овие ленени корпи за организирање обезбедуваат многу шумско решение за скл

DEN 204.80

Универзална водоотпорна торба за сушење одговара на сите паметни телефони со дијагонална големина до 7,

DEN 271.84

НАПРАВЕТЕ ИЗЈАВА : Голткајте го вашиот омилен пијалок со стил со оваа кригла со Џек Скелингтон Од Кошмар

DEN 1.00

Нова Колба За Колкови Од Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Со Соодветна Инка Користете го лесен за носење и

DEN 0.33

?Црн Петок Се Занимава 2022 & Сајбер Понеделник! Најдобри Подароци За Жени / Мајка / Пријатели Купи 1 добие 3%

DEN 3.33

Крпа Торбичка за подароци : Изработена од врвен платнен материјал , кој е многу, корисен и долгогодишен з

DEN 287.52

Ова е забавен проект! Датотеката Со Вињета Картичка е совршен држач за места за помали проекти за мешани