.

.

Со попуст
Меканиксити Скокач Капа 2.54 мм Теренот Игла Заглавие Конектор Долг Тип Скокач Приклучок Капак НАПРАВИ Сам Поправка Делови, Црно Пакување од 20

Меканиксити Скокач Капа 2.54 мм Теренот Игла Заглавие Конектор Долг Тип Скокач Приклучок Капак НАПРАВИ Сам Поправка Делови, Црно Пакување од 20

DEN 111.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Капаче за скокач за Употреба На Хард Дискови, Плоча, Картички За Компјутерски Интерфејс итн Модел : Стандард 2. 54мм/0,1 инчен растојание на иглички; Боја : Црна; Материјал : Пластика; во пакетот од : 20 парчиња х Скокачки Капачиња. Стандардните капачиња за скокачи од 2,54 мм се користат за контрола на поставките на матичните плочи на вашите внатрешни уреди. Оптимизирајте ги конфигурациите на вашиот систем со стандардни капачиња за скокач. Капачето за скокач, кое е активен дел, надворешниот слој е изолирана пластика, внатрешниот проводен материјал може да се вметне во иглата за скокач над иглата за два скокачи поврзана; кога капачето на скокачот е прицврстено на двата иглички за скокач, тој е вклучен и струјата минува низ, што го повикуваме. Напротив, не закопчувајте го капачето на скокачот, тоа значи дека е исклучено, Исклучете го. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. УПОТРЕБА : капачиња за скокач од 2,54 мм за Употреба На Хард Дискови, Плоча, Картички За Компјутерски Интерфејс итн.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33

Различни бои на бонбони и светли бои можат да ги задоволат вашите различни потреби и да додадат забава в

DEN 2.00

Капа Вклучени : Да Стил На Капа : За Еднократна Употреба Дипломирање : Никој Посебни Карактеристики : 200 MHz

DEN 1.00

●Складирање q Димензии : 19, 3x11, 8x15, 9 инчи Приближно 60 ЛИТРИ Голем дијаметар кој е погоден за вчитување обл

DEN 721.60

Канта за отпадоци со рачна лост на стапалото, анти отпечаток, анти фаулинг и издржлив ❥ Кога треба да ја

DEN 207.84

✔ Features : Овој декоративен знак за дрво со инапитивни изреки значајни зборови е сигурно да ви го осветли �

DEN 159.84

●Маска За пилинг На Стапалата ● оваа маска за пилинг на стапалата обезбедува ефикасен третман за отстр

DEN 747.20

Овој квадратен граничен прекинувач Д 9007ТУБ5 со универзални контакти се користи за правење и прекинувањ�

DEN 127.84

【Заштеда на простор】 Куката за конектор за закачалка е многу корисна за вашата гардероба Се користи за

DEN 255.84

100% Полиестер Затворање на бравата Миење Раце Само Мрежа Дишемашката велосипедска бејзбол капа за мажи �

DEN 1524.80

Четка за чаша со жица од 50мм 12 пакувања Совршен за чистење, дебагирање и мешање на работ 6мм / 1 / 4 "Шанкс т

DEN 0.33

Дизајнирано исклучиво за процесорите на Intel Core од 8та генерација за да се зголеми поврзаноста и брзината

DEN 1.67

Изработка, извонредна и убава Интерфејс за напојување TyepC Ефикасно антилизгање и намалување на бучават�

DEN 3.00

Боја четки за акрилно сликарство : Поставена боја за акварел, акрилик, па дури и масло за сликање Влакнат

DEN 0.67

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофиб

DEN 884.80

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д Оксфордска Ткаенина Материјалот е Сигурен ❥ Карактеристики На Торба

DEN 164.64

Торба за чорап за суспензија : ? торба за висина на градник, крпа со двојна еднострана wallидна полица за га

DEN 111.84

Изработен од висококвалитетен материјал, лесен за употреба, доволно за нега на нокти во секојдневниот ж

DEN 1.33

ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : Jh Сон Под Мијалник Организаторите се дизајнирани да ви помогнат да го максимизират�

DEN 2.00

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

DEN 336.00

Енергетски ефикасен компресор Фабрички инсталиран филтер за посуда Целосно наполнет за 15 'со должина н�

DEN 0.33

► Додадете ја вашата персонализација : 1) Додадете сопствен текст (по избор) Известување : Ако ви треба пр

DEN 2.00

Прекинувачи Прекинувачи10а 250ВАЦ АЗ7312 АЗ7311 АЗ7121 АЗ7310 Ц7141 Водоотпорен Прекинувач За Патување со Микро Пр�

DEN 0.67

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 2.67

Микрофонот компатибилен со паметен телефон,КОМПЈУТЕР, камера и лаптоп Микрофонот може да се користи за

DEN 1.00

4400m Ah, 49 Wh Sumitomo Type81c Type81 M12 TypeZ1c фузија Splicer Battery BU11 Оригинални сумитомо Сосема ново, никогаш не се користи...

DEN 0.67

Женски миење на ситево1 чистач Ова нежно миење е безбедно за интимна кожа и одлично за сите Нема потреба

DEN 2.67

€ 3 / 4 Во Диск, 15 / 16" 6 pt SAE Приклучок, 6 Поени ● Ставка : Длабок Приклучок € Големина : 15 / 16" ● Материјал : Лег

DEN 3.33

Овој мерач на магла лесно може да постигне метод За некомпензација НА ASTM D1003, метод ЗА компензација ISO 13468

DEN 159.84

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофиб

DEN 1.00

Димензија : 12,6 х 11 х 22,7 Инчи (32 х 28 х 57,5 см), голем капацитет за држење облека на целото семејство Материјал

DEN 564.48

Нашата мала корпа за отпадоци нема да зазема скапоцен простор во вашиот , исто така може да ви помогне да

DEN 0.33

Што Добивате : ние ќе ви обезбедиме 4 парчиња држач за лажица за тенџере, вклучувајќи 2 различни бои, црна

DEN 444.80

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

DEN 854.40

Заменува лифтмастер, занаетчија, далечински управувач од Чемберлен и клуч Далечинскиот управувач вклу�