.

.

Со попуст
Заштитник на екранот за приватност на Synvy, компатибилен со Dell S2340L 23 Монитор за прикажување на анти -шпионски заштитници на филмови [не калено стакло]

Заштитник на екранот за приватност на Synvy, компатибилен со Dell S2340L 23 Монитор за прикажување на анти -шпионски заштитници на филмови

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

★ [Не калено стакло] Забележете дека овој заштитник не е калено стакло, туку мек филм на TPU ★ [[Anti-Spy] екранот е видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци. Protecter [Отпорен на гребење] заштитник може ефикасно да го заштити вашиот телефон од несакани измет и гребнатини со нож, клучеви и некои други тврди материи. ★ [Лесна инсталација] 4 H тврдост со 100% лепила без меурчиња за лесна инсталација и нема остаток кога се отстранува. ★ Ова покритие за приватност ќе ја затемни сликата за да ги спречите ekиркаат очите близу вас, треба да ја свртите осветленоста на дисплејот на уредот кога ја користите. ★ [Не калено стакло] Забележете дека овој заштитник не е калено стакло, туку мек филм на TPU. ★ [[Anti-Spy] екранот е видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци. Protecter [Отпорен на гребење] заштитник може ефикасно да го заштити вашиот телефон од несакани измет и гребнатини со нож, клучеви и некои други тврди материи.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Едноставна инсталација Може да се постави во дупка без дно Одлично за поставување непосредно Може ведн�

DEN 1468.80

Точка : 16044 Топчести Лежишта Тип : длабок жлеб топчести лежишта Затворање : Отвори Димензии : 220мм х 340мм х 3

DEN 2.33

Марка : Мијуки Стил : 11 / 0 Делика Мушка Големина : 11 / 0 Околу 2,1 мм Тежина 7,2 Грама Боја : Мат Црна Количина : 1

DEN 0.33

Ултра забава 16 нежни тонови во боја плус 8 нивоа затемнување, 4 ефекти за промена на бојата плус контрола

DEN 1312.00

Фото печатач за забавно забавнопечатете и споделете слики од 2х3инчи или налепници од вашите i OS или Android

DEN 3.33

Трансформирајте го вашиот дом за неколку минути! Совршен за проекти за декор во стилот на земја и фарма �

DEN 159.84

【Квалитетни материјали】 Случаите со пилули за клучеви се изработени од трајни цврсти месинг материја�

DEN 2.33

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 111.84

€Големина}големината е околу 9,5 см*4 см*2 см, што е доволно пространа за да собере банкноти, мелем за усни,

DEN 1.67

♥ Материјал : Заштита на животната средина 316 L изработен од не'рѓосувачки челик, издржлив, безобразен, н�

DEN 2.67

Одвојлив модул за проширување DVI (M1201 SA) Ја проширува целата резолуција на VESA до Wuxga (1920 x 1200) 60 Hz DVI податоци

DEN 575.20

Стилски и елегантен дизајн : Оваа 100% бамбус кутија за стабили се одликува со прекрасен дизајн на сина ма�

DEN 0.33

Поврзете го USB 30 20 PIN кабелот со USB 2.0 Moterboard, тогаш конекторот ќе работи како што е Спецификација : Брзина н�

DEN 1568.00

Проширување На Организаторот На Плакарот оваа слоевита преграда може ефикасно да го подели просторот и

DEN 271.84

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење ●Материјал Од Ткаенина● : Тело : 100% Полиестер Лагер : 88%

DEN 1.67

●Одлична Декорација На 50тиот Роденден ● погледнете назад во 1973 година, овој банер за 50ти роденден прав

DEN 2.00

Усвојува проѕирна тврда заштитна футрола (заден / специјален мат принт, странична / јасна спецификација)

DEN 1.33

✓ 10 мм 3 / 8 "изграден од фалсификуван челик ✓ Трајна завршна облога во прав отпорен на корозија.000 lb јачин

DEN 2.67

Продадени како 25 / Пакет Rip Proftm засилени јазичиња отпечатени од двете страни со изложбено писмо Лесен за

DEN 143.84

●Совршена Торба За Заштита На Приватноста+тоа е совршен организатор за хигиенски салфетки и влошки! Сп�

DEN 0.67

Комплет од 50 празни пластични шишиња контејнери со капачиња со превртување за лесно издавањеШишињата 2�

DEN 4004.64

Стандарден USB3 0 пренос со голема брзина, обезбедува стабилен и побрз пренос на податоци, стапка на прено�

DEN 1.00

Дизајнот на прстен јазик обезбедува безбедна врска во апликациите со високи вибрации Поддршката за изо

DEN 175.84

●Спецификација●се додека изгледот со иста големина, во основа може да биде универзален Генерички Прек

DEN 1.33

Содржина на пакетот : ќе добиете 66 парчиња готски броеви и шаблони за азбука за сликање Вклучува 26 парчи�

DEN 3.33

Параметар : висината на штандот за статив : 19см, висината на проширената употреба : 17 5см, целосно прошире�

DEN 127.52

ОПИС : Ова е една преграда организатор кутија Од Занаетчиски Основи Ви овозможува да организирате и скл�

DEN 318.40

100% Пу Практичен материјал, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тонови, го под�

DEN 0.33

Боја : зелена, во дијаметар : 10мм Е прилагодено : да Материјал : најлон Број на модел : Најлон плетенка Тип :

DEN 2.00

Осигурете се дека секогаш ја имате вистинската четка за боја за сите ваши проекти за уметничко сликарст

DEN 1.33

3 / 8 инчи машко до 1 / 4 инчен женски адаптер за завртки, лесно е да се собере и расклопува рачно Низата е ја�

DEN 1.00

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива �

DEN 1.67

Dy50 Сензор За Читање Отпечатоци Од Прсти Модул Оптички Отпечаток Од Прст Модул За Locуино Брави Сериски Ко

DEN 250.88

【ономски ДИЗАЈН оваа розова подлога за глувче со потпора за зглоб е во согласност со природната форма н

DEN 1.33

Коцка кутии исплати тежина на производот рамномерно за полесно редење Користете ја оваа популарна кути

DEN 833.60

Клучен Комплет За Инсталирање На Лесна Работна Површина за 2,5инчен SSD Клучниот Комплет За Инсталирање Н�

DEN 2.67

100% полиестер Затворање на кука и очи Обичен џемпер за жените да носат во студено утро, пролет, есен или з�

DEN 2.33

Ова е футрола за паметни телефони од популарната марка "ЕСНО" која има огромен број компатибилни модели

DEN 1120.00

5 парчиња различна големина кутија секоја нарачка секоја големина како следнава големина 5*9,5*5см, 10*6,5*6см

DEN 671.68

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см / 125 во, Плочи 21 см / 8.44 во и 27 см / 10 ● Материјал За Држач За торта :

DEN 323.20

Лесно е да се исчисти, мазната површина, само избришете ја со крпа Отпорен на топлина и студ, носејќи ги в