.

.

Со попуст
5 парчиња пластична коса продолжение за коса, кука за капчиња, игли за капчиња со кука, сет, алатка за кука за заклучување за плетенка на косата

5 парчиња пластична коса продолжение за коса, кука за капчиња, игли за капчиња со кука, сет, алатка за кука за заклучување за плетенка

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакет Вклучи : 5 парчиња кука за заклучување на свиткана игла на капчиња од секоја нарачка Доволна количина може да ги задоволи вашите потреби и лесно DIY фризура. Квалитетен материјал : Овие игли со свиткана капчиња од кука се изработени од високо квалитетен ABS и легура материјал, стабилен и издржлив, може да се користат долго време. Дизајнот на заоблен врв на иглата може да ве спречи да го повредите вашиот скалп за време на употребата. Дизајн на ергономска рачка : кука со капчиња со употреба на ергономски дизајн на рачката, мека и удобна за да допрете, што е лесно да се сфати и не е лесно да се лизне. Употреба : Прво ткајте ја плетенката, а потоа закачете друга коса до куката за капчиња додека косата не се формира цврсто, а потоа вметнете го клипот за прстен за додатоци за коса на посакуваната положба на плетенката, а потоа затворете го клипот со прстите. Широко користете : Можете да направите сè, од занаети, до екстензии за коса, до правење перики, до Dreadlocks со овој сет. Ова сет за занаетчиски занаетчиски капчиња со долга коса не само што може да се користи за dreadlocks, плетенки, екстензии, ажурирања, итн За поправка на скршени чорапи/чорапи и рачно изработени теписи. Пакет Вклучи : 5 парчиња кука за заклучување на свиткана игла на капчиња од секоја нарачка. Доволна количина може да ги задоволи вашите потреби и лесно DIY фризура. Квалитетен материјал : Овие игли со свиткана капчиња од кука се изработени од високо квалитетен ABS и легура материјал, стабилен и издржлив, може да се користат долго време. Дизајнот на заоблен врв на иглата може да ве спречи да го повредите вашиот скалп за време на употребата. Дизајн на ергономска рачка : кука со капчиња со употреба на ергономски дизајн на рачката, мека и удобна за да допрете, што е лесно да се сфати и не е лесно да се лизне. Употреба : Прво ткајте ја плетенката, а потоа закачете друга коса до куката за капчиња додека косата не се формира цврсто, а потоа вметнете го клипот за прстен за додатоци за коса на посакуваната положба на плетенката, а потоа затворете го клипот со прстите.

Главните својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Crochet Hook
Material:
Alloy, ABS
Height:
Approx.14.8cm / 5.8in
Width:
 Approx.0.8cm / 0.3in
Function:
It Can Be Used to Make Hair Extensions or Tidy Up Dirty Braids, Help You Create Fashionable Hairstyles.
Package List:
5 x Crochet Hook :
Избор на купувачот
DEN 2.33

Имаме предмети како : ткаенина од вкрстена бод, ткаенина на вкрстена бод Аида, крстосница за крст, крпа з�

DEN 2.33

Количина : Еден сет содржи 100 ленти од дрво (1 Квалитет на материјалот : ленти со шипки...

DEN 1.33

Ознаки за вкрстени бод вкупно 10 парчиња Секоја обележувачка големина 8*20см Секоја област за обележувачи

DEN 216.16

Лесен за употреба, практичен, погоден за деца, возрасни или почетници, може да се даде како подарок на пр�

DEN 2.33

Меѓу садомот е прекрасна нијанси на DMC бои 744 и 818 Рачно обоена 14 КТ Аида ~ Прекрасен дизајн со мермер во се

DEN 0.33

Имаме предмети како : ткаенина од вкрстена бод, ткаенина на вкрстена бод Аида, крстосница за крст, крпа з�

DEN 240.00

Вкупно 11 парчиња, 100% памук 18 броење ткаенина вез, обележани обележувачи Секоја обележувач за вкрстени б�

DEN 223.20

Премиум квалитетен килим платно во 3,75 мрежа со сина решетка за лесна работа и дизајн Одлично за работа с

DEN 1.67

【Висококвалитетна ткаенина】 : Направено од супериорна квалитетна ткаенина, ултра мала тежина, мека па�

DEN 223.84

Имаме предмети како : ткаенина од вкрстена бод, ткаенина на вкрстена бод Аида, крстосница за крст, крпа з�

DEN 317.28

Број на производи : Б27 Спецификации : Рачка Големина : приближно Боја / шема : Кол.1 Црна синтетичка кожа Ме

DEN 1512.00

Едно парче од 12 "x 59" 18 брои крст крст бод Аида крпа Зашиена, тврда Аида, совршена за вкрстено бод, не ви тре

DEN 127.52

【Висококвалитетна ткаенина】 : Направено од супериорна квалитетна ткаенина, ултра мала тежина, мека па�

DEN 2.00

Имаме предмети како : ткаенина од вкрстена бод, ткаенина на вкрстена бод Аида, крстосница за крст, крпа з�

DEN 1.33

Имаме предмети како : ткаенина од вкрстена бод, ткаенина на вкрстена бод Аида, крстосница за крст, крпа з�

DEN 218.40

Високо детални дизајни и предиво со високо квалитетен килим во лесен, забавен и брз занает за сите возра

DEN 1.67

GD1436 BX598 Висококвалитетна крст бод ткаенина Аида ткаена од 100% памучно предиво, произведена специјално за

DEN 532.16

Пребројте ткаенина за вкрстена бод Идеално за вкрстено бод и сите игли 100% памук / Bumbac Бренд : Звеигарт...

DEN 2.00

14ct Крпа на Аида (14 дупки по инч), многу лесна за броење ткаенина што се користи за проект за вез на вкрстен

DEN 256.00

Имаме предмети како : ткаенина од вкрстена бод, ткаенина на вкрстена бод Аида, крстосница за крст, крпа з�

DEN 3.33

100% памук 11 Пребројте ја ткаенината на Аида, ткаенина од ткаење на блок со 11 дупки на инч Се одликува со ди

DEN 3.00

Вклучува игла со метална предива од една големина 1, која доаѓа со памфлет, цевка за чување на иглата за т

DEN 1.67

3 парчиња вкупно во 3 различни бои, секоја од нив е 12 "x 18" 18 CT памук Аида Зашиена, тврда Аида, совршена за вк�

DEN 447.68

Килим платно во 3,75 мрежи, 52% памук и 48% полиестер, со сина решетка за лесна работа и дизајн Совршено е за з�

DEN 735.84

Имаме предмети како : ткаенина од вкрстена бод, ткаенина на вкрстена бод Аида, крстосница за крст, крпа з�

DEN 0.33

27КТ КОЛА АИДА (27 дупки по инч), совршена за проект за вез за вкрстено бод; Мека Аида ткаена од 100% памучно п�

DEN 1.67

Мека ткаенина ткаена од 100% памук 22 CT (22 дупки по инч) Боја : Класичен ECRU, ова го прави изгледот и чувството

DEN 2.67

Големина Должина : 77мм / 303inch, ширина : 21мм / 0,83inch, висина : 11мм / 0,43inch, дијаметар : 2мм / 0,08инч Материјал �

DEN 0.67

Грофот : 18 Број на бод / конец : 7 см Шевови Состав на материјал : 100% памук Број на боја : 7011 Светло сива голе�

DEN 315.68

Број на производи : Б27 Спецификации : Рачка Големина : приближно Боја / шема : Кол.3 Темно кафеава синтетич�

DEN 358.40

Количина : Еден сет содржи 100 ленти од дрво (0,6*3,0*500мм Квалитет на материјалот : ленти со шипки...

DEN 1512.00

100% полиестер Затворање на влечење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еластичната вратовр�

DEN 220.80

Имаме предмети како : ткаенина од вкрстена бод, ткаенина на вкрстена бод Аида, крстосница за крст, крпа з�

DEN 3.00

Имаме предмети како : ткаенина од вкрстена бод, ткаенина на вкрстена бод Аида, крстосница за крст, крпа з�

DEN 3.00

100% памук 14 дупки по инч Боја : летен каки Големина : 75cmx 100cm (29 ″ W x 39 ″ L) Пластично пакување со палење за ле�

DEN 2.33

Леденото кафе е смирувачки нијанси на DMC Colors 407, 841 и 412 Рачно обоени 11 КТ Аида ~ Прекрасен дизајн со мермер

DEN 1577.60

Тост од цимет има кафеави нијанси на DMC боја 356 Рачно обоени 18 КТ Аида ~ Прекрасен дизајн со мермер во секо

DEN 3.33

Имаме предмети како : ткаенина од вкрстена бод, ткаенина на вкрстена бод Аида, крстосница за крст, крпа з�

DEN 2127.20

Карипските соништа имаат прекрасни полесни нијанси на сина тиркизна, најблизу до DMC Color 3846 Рачно обоени 1

DEN 3.33

Количина : Еден сет содржи 100 ленти од дрво (1 Квалитет на материјалот : ленти со шипки...