.

.

Со попуст
Пололу 75: 1 Метал менувач 25DX54L MM HP 12V со 48 CPR енкодер

Пололу 75: 1 Метал менувач 25DX54L MM HP 12V со 48 CPR енкодер

DEN 239.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој менувач се состои од мотор со четка со висока моќност, 12 V, комбиниран со менувач на метал од 74,83 : 1, и има интегриран 48 CPR квадратен енкодер на моторната вратило, кој обезбедува 3591,84 брои по револуција на излезната вратило на менувачот Gearmotor е цилиндричен, со дијаметар нешто помалку од 25 mm, а излезната вратило во форма Д е со дијаметар од 4 мм и се протега од 12,5 мм од плочата за лице на менувачот. Овој менувач се состои од мотор со четка со висока моќност, 12 V, комбиниран со менувач на метал од 74,83 : 1, и има интегриран 48 CPR квадратен енкодер на моторната вратило, кој обезбедува 3591,84 брои по револуција на излезната вратило на менувачот. Gearmotor е цилиндричен, со дијаметар нешто помалку од 25 mm, а излезната вратило во форма Д е со дијаметар од 4 мм и се протега од 12,5 мм од плочата за лице на менувачот.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 111.68

Функција : Комплет без сервиси и контролор (ве молиме подгответе се за вашиот комплет Големина : Висина :

DEN 928.00

NSFS Запечатена е нова фабрика за вишок (OEM) NSMP нов пакет на производител на вишок (OEM) NSNP Нов вишок без пак�

DEN 0.67

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 2.00

Подобро дизајнирање : Мулти поделената кружна структура на металното омнидирекционално тркало од 102мм �

DEN 0.67

Конектор Инкорпориран Molex Нови, никогаш не користени делови Спакувано во безбедно пакување ESD Квалитете

DEN 1422.40

Интегрирано коло за мало прегледување (100 парчиња многу) Нови, никогаш не користени делови Спакувано во �

DEN 2.33

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 3.00

杂货店 , 很多 都 有 , намирници, многу производи家庭 必备品 保障 你 家人 健康 , Семејни најважни работи за да се з

DEN 0.33

Нето / хисториска наметка / наметка / облога / фустан / завеси / ширење на креветот итн Повеќе количина е ис

DEN 9280.00

LMV52 Контролер на програмата Вистински слики со снимки, ве молиме поставете нарачка со доверба користет�

DEN 3.00

Пластичен пакет со двојна линија (10 парчиња многу) Нови, никогаш не користени делови Спакувано во безбед

DEN 1.67

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 198.40

Роботика Серво ABS Pulse Coder 2000p *Оштетен * Роботика Серво ABS Pulse Coder 2000p *Оштетен * Fanuc Robotics Servo ABS Pulse Coder користен�

DEN 2.67

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 457.60

杂货店 , 很多 都 有 , намирници, многу производи家庭 必备品 保障 你 家人 健康 , Семејни најважни работи за да се з

DEN 2.67

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 1.67

杂货店 , 很多 都 有 , намирници, многу производи家庭 必备品 保障 你 家人 健康 , Семејни најважни работи за да се з

DEN 2.00

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 203.20

Напредна работа : Третирано со лак за печење со висока температура, тркалото Омни со центар за алуминиум

DEN 2.33

1604941901 Забелешка : Осигурете се дека бројот на моделот, бројот на дел и фотографијата се исти како вашите

DEN 309.60

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 1.33

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 218.56

杂货店 , 很多 都 有 , намирници, многу производи家庭 必备品 保障 你 家人 健康 , Семејни најважни работи за да се з

DEN 376.80

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 1.00

Индустриски Na Lbantov USB Floppy Emulator NDrive може да се инсталира на скоро секоја опрема, произведена со дискета Ем�

DEN 309.60

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 277.28

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 0.67

Алуминиумска легура : Омни насочно тркало е изработено од врвни материјали за алуминиум, со големо трие�

DEN 328.00

Научете го приврзокот *Копче за копче * Фанус роботиката учи приврзок користена состојба ; Капакот на ко�

DEN 296.00

L = 0,375 ”за брзини со 3 / 8” Компатибилен со нашиот ( Боре 3 / 8 "Заби 40 стр.375" За брзини со 3 / 8 "Bore Компатибиле�

DEN 1.67

杂货店 , 很多 都 有 , намирници, многу производи家庭 必备品 保障 你 家人 健康 , Семејни најважни работи за да се з

DEN 297.28

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод