.

.

Со попуст
Муло Лупи Лупа, 10х Рачно Дете Постаро Читање Лупа За Оптичко Стакло Леќа Нелизгачка Рачка

Муло Лупи Лупа, 10х Рачно Дете Постаро Читање Лупа За Оптичко Стакло Леќа Нелизгачка Рачка

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Зголемувачка Моќност-10х оптички одделение објектив-оптички објектив,висока прецизност структура, Јасно изобличување-слободен лупа. Пренослива мала тежина-безбеден е нетоксичен,така што е лесен за носење, погоден за долго време на читање без чувство на замор. Отпорен на абење не избледува-Инженерски пластичен материјал, Фит рака,Ergономски дизајн,тврд и цврст, отпорен на абење и удари. Апликација-Идеален лупа за гледање фини детали во книги, весници,списанија, мапи, електроника, минијатури, накит, шишиња со апчиња, хоби и занаети. Одличен Лупа За Постарите Луѓе Да го Подобрат Својот Секојдневен Живот : Одлично за читање весници, списанија, стари книги, Букви Одлично Лупа За Децата Да Развијат Хоби : Одлично за читање, игра со крстозбори, внимателно набудување за оние предмети како инсекти, обележја, марки, монети, карпи и собирање скапоцени камења, Исто така може да се користи за правење едноставен експеримент - фокусирајте се На спецификациите На светлината Дијаметар на главната Леќа : 130мм(5,11 инчи)Материјал За Леќи : Материјал За Оптичка стаклена Леќа : инженерска пластика+моќ на зголемување на гумата : 10xnote : 1.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33

18 парчиња Постери За Хорор Филмови : постерите за Страшни филмови се одличен начин да додадете стил и ли�

DEN 112.16

Продадени како 2 / Пакет Напредокот на страничното копче со брз клик води без да го прекинувате пишување�

DEN 1566.40

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 0.33

Роман Дизајн : има 16 парчиња фудбалски торби со врвки украсени со букви "цел" и светло зелена, бела, црна б

DEN 235.52

Произведен со врвен материјал, лесен и удобен за носење Одличен избор за подароци за вашите пријатели М�

DEN 1.33

Дијаметар на секое Копче3, 5х2, 8СМ / 1, 38х1, 10ИН; Завртка : 0, 8х2, 8СМ / 0, 31х1, 1ИНПечатени со уникатен модел...

DEN 0.67

Лесно клипови за речиси целата облека, за да можете да заборавите на клучот додека одите или трчате Наши

DEN 2.67

Комплет Од 48 парчиња Масовни Сламки од Нерѓосувачки Челик, свиткана слама од 48 парчињаметални сламки од

DEN 1296.00

2014 Сад Нане Доказ Во собата Доаѓа Во Пакувањето од нане Прави одличен подарок за Колекционер Ќе добиете

DEN 1.33

Компактен и Практичен со димензии 4,25 инчи широк и 7 инчи висок, Нашиот Единечен Држач за Поводник или Кл�

DEN 47.84

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени!Испорака : 1015 Дена; Најбрза Испорака : 710 дена Женски Исечени Хеланки Ден�

DEN 2.33

ЕФИКАСНО СЕРВИРАЊЕ : Совршено За собирање и сервирање на вистинската количина на порции ГОЛЕМИНА ДЕСНО

DEN 478.40

Име На Производот : Аквариумвизери;Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрен Тон; Големина : 38 х 1,5 см

DEN 1102.40

Широка Примена : овој синхронизатор на глувчето на тастатурата е широко користен во студио за игри, безб

DEN 1246.88

€ Точка : Бин ● Капацитет на тежина : 150 фунти ● Материјал : Пластика ● Земја На Потекло( предмет на проме

DEN 94.24

7 ДЕН ПИЛУЛА ОРГАНИЗАТОР : ам / ПРЕМИЕРОТ одделите ви помагаат лесно да ги планирате и дистрибуирате днев

DEN 0.67

Цена За : Секоја Нарачка Единица : Пакет од 3 SVHC : : Да Се Советува Цена За : Секоја Нарачка Единица : Пакет о�

DEN 1.67

Материјал Со врвен Квалитет : Изработен од врвна ткаенина од полиестерски микрофибер, овие завеси на пр�

DEN 3.33

Патување Изолирани Кригла За Виетнам Армијата Морнарица Ветеран Ова содржи течност во вредност од 14 мл

DEN 995.20

Најдобар спомен подарок За Универзитетски Наставници, Студенти, Пријатели, Семејства, Организации и На�

DEN 671.84

Информации за производот : 1>Бренд : ТОРОСУС; 2>Капацитет : 240gb 3>Димензии На Артикли : 50x30x3mm; 4>Употреба За : В�

DEN 3.33

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 пластична карафаможе да собере до 12 мл течност РАСКОШЕН ДИЗАЈН : оставете го вашиот �

DEN 1.00

Име На Производот Реле За Напојување +Приклучок Серпентина Напон : DC12 V AC12 V DC24 V AC24 V Име На Производ Моќ Ре

DEN 2.00

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртка]0,4 € 2,5 �

DEN 3.00

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран ливерпул фудбалски клуб производ Тактилни странични рач�

DEN 1.33

Одличен Подарок оваа врежана лажица е совршен подарок Може да се користи како дневен потсетник за да ја

DEN 2.00

ОВОЈ комплет ЗА КУРИРАН стил 11ВО1 ги задоволува сите ваши потреби : исечете ги, деталите, избледете, млад�

DEN 0.67

1 решетка За Клучеви или Закачалка за Клучеви Мала торба со 2 завртки за лесно монтирање Малите лавици за

DEN 0.33

Димензии 10,5 Х 5 Х 2 инчиКуќиштето за Носење на прекинувачот е компактно внатре, тенок надвор и лесно се н�

DEN 2.33

[ КОМПАТИБИЛНОСТ] : Компатибилен Со Моторола Г Игла 5Г 6,8 инчи (Ослободување 2022) Само Не Одговара Мото Г Иг

DEN 3.33

Стил : Западен Материјал : Керамика Керамички Тип : Порцелан Тип на шема : РАСТЕНИЕ Материјал : Керамика...

DEN 267.20

[Компатибилност] : таа е погодна за i Phone 14 / 14 Pro / 14 Плус / 14 Pro Max Ве молиме проверете го моделот на вашиот мо

DEN 728.00

СПЕЦИФИКАЦИИ : Нашата Барабанска Сопирачка Држи Пружински Клешти обезбедуваат потпора потребна за лес�

DEN 207.84

●Голем Капацитет ● со главен оддел, џеб со патент, мрежест џеб и отворен џеб, оваа кутија за моливи може

DEN 239.84

ГОЛТКА ЛЕТО! Ова забавно и практично лебдечко стакло е совршено за топлите денови поминати во вода! ПЛО�

DEN 1.33

● Едноставна работа и удобна инсталација Неонските светла се напојуваат со приклучок, не треба да се ин

DEN 8281.12

● Големина на производот : 39*38*23см, боја : сина, зелена, виолетова ● Материјал : цврстата челична рамка мо�

DEN 2.00

`+Име : 2,54 мм 80 Пина двоен ред директно женски приклучок игла лента ①Материјал : Изработен од висококвали

DEN 1451.20

● Материјали за одделение за храна, безбедни и издржливи овие три кутии за ручек што се редат се направ�

DEN 3088.00

Тивок, Реверзибилен МОТОР Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА : со супер тивок МОТОР со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, овој модер

DEN 3.00

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

DEN 8352.00

Проток Дизел Резервни Делови КОПРОДУКЦИИ,LtdIt содржи : v1405 комплет за обнова на моторот 4 клип 4 клипна игл�