.

.

Со попуст
C&K компоненти 7108Syzqe 7000 серија 5 A Mini SPDT On-None-Momentary Solder Lug Mini Rocker Switch-2 ставка

C&K компоненти 7108Syzqe 7000 серија 5 A Mini SPDT On-None-Momentary Solder Lug Mini Rocker Switch-2 ставка

DEN 787.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Switch Operation : On-None-Mom; Работа на напојување : 28 V; Тековно : 5 А; Изолација Резистенција : 1 gΩ; Contact Material Switches : Сребрена; Контакт за контакт : сребро; Actuatortype : Toggle ;. Teparmination Style : Lormer Lug; Диелектрик со застрелав напон : 1000 V; Bushing Style : навој; Maximumoeration Temperature : -30 до +85 ° C ;. Димензија : 12,7 x 6,86 x 28,45 mm; Коло : СПДТ; Rated Voltagevac : 120 VAC ;. Switch Operation : On-None-Mom; Работа на напојување : 28 V; Тековно : 5 А; Изолација Резистенција : 1 gΩ;. Contact Material Switches : Сребрена; Контакт за контакт : сребро; Actuatortype : Toggle ;. Teparmination Style : Lormer Lug; Диелектрик со застрелав напон : 1000 V; Bushing Style : навој; Maximumoeration Temperature : -30 до +85 ° C ;. Димензија : 12,7 x 6,86 x 28,45 mm; Коло : СПДТ; Rated Voltagevac : 120 VAC ;. 7000 серија 5 Мини SPDT On-None-Momentary Solder Lug Mini Rocker Switch ***** За повеќе информации, погледнете го листот за спецификација лоциран во делот „Преземања“ под сликата *****.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

? Безбеден и Материјал За Одделение За Храна : Благодарение на тоа што нашите кеси за целофан од леб се пл

DEN 2.67

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

DEN 1.67

【Високо зголемување】 Детскиот телескоп е опремен со две заменливи очни капаци (10x, 25x) и еден леќа 3x barlow 3

DEN 1.33

Број На Модел На производителот : DTSR2 DABWH194X025 Број На Модел На производителот : DTSR2 DABWH194X025 Случајот Регзаф�

DEN 124.64

Замена 3 / 4 "Машко брзо исклучување на исклучување Одговара на Clean Star 1500 C користени системи за собирање н�

DEN 132.96

Големина на низата : M3 женски до М3 машки; Име на производот : Хекс стенд растојание; Материјал : месинг Те�

DEN 1.33

100% ЗАНАЕТЧИСКО ПРОИЗВОДСТВО, Направено ВО КАЛТАГИРОН Од Мајстори Занаетчии Сицилијанска Чинија Со Пиг�

DEN 1.67

Мултиклеточен безжичен Ограничување на патарина Vo IP портал со QSIG (Подобрено мрежно поврзување со систе�

DEN 511.20

Нараквица за градежна зграда на модели, врежана од нараквица од не'рѓосувачки челик Совршен подарок за �

DEN 1.33

?●Компатибилни Модели€Специјално дизајн За Samsung Galaxy A13 5 G 6,5 Инчи Пакетот вклучува бесплатен HD Заштитни�

DEN 0.33

Мини Дизни Очила Број на модел : 26597МИН Точка Пакет Димензија : 5.Точка Пакет Тежина : 1 Мини Дизни Очила...

DEN 0.67

Quotibility € Shockproof Case за Ipad Air 5 2022 [Ipad Air 5Та Генерација Случај] (Модел : A2588 A2589 A2591), Ipad Air 4 10,9 инчи 2020 [Ipad Air 4Та Ген

DEN 3599.84

58 ghz Микробранова Сензор За ДвижењеТитан V може да се затемни на исклучување! Титан 5 бара далечинскиот у�

DEN 2.33

Материјали со висок квалитет : Ноќната светлина е изработена од високо квалитетни материјали од бор од �

DEN 3.33

Лесно и брзо мешаат мали количини на кал од сув wallид, цемент, малтер и штуко Одлично е и ефикасно кога се �

DEN 0.67

Земја на потекло : Кина Број на модел : 95404207 Димензија на пакетот на артикалот : 12 Тежина на пакет на артик

DEN 1024.00

Вметнете го приклучокот за запалка ВО запалката DC 12 V и вклучете го возилото Користете ги соодветните фи

DEN 734.40

Божиќни елементи вреќа со топла вода плетена рака исполнета со вода потопла Топла торба со топла вода, т

DEN 1.67

Висок 4 инчи широк x 2,4 инчи широк Германско стакло, италијанска боја Рачно насликана Вклучена лента приц

DEN 175.84

Големина8, 2х3, 1х3, 5 во / 21х8х9 см, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за соб

DEN 2.00

Совршена големина : Мала 8,3 "(л) x 2,9" (w) x 4,7 "(ч), големината одговара за сите типови мобилни телефони, чувајт�

DEN 351.84

Материјал Тип100% Целосна Жито Кожа Материјално ПотеклоПетен, Гватемала Производител ЛокацијаАнтигва, Г

DEN 1.67

Што можете да добиете : getе добиете 10 парчиња црни стопери од врата од не'рѓосувачки челик; Вратата стоп м

DEN 1.33

Погоден за општо дупчење на челик, нерѓосувачки челик, бакар, алуминиум и други површини Чекор вежба, ис�

DEN 2.33

Пенкало со голем капацитет материјали и добра занаетчиство ја обезбедуваат неговата издржливост Завит

DEN 1.33

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА изработена од висококвалитетно памучно платно и мека пвц облога, оваа чанта

DEN 793.60

Соодветна Големина : големината на Решетката за палто монтирана На Ѕид е 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелината �

DEN 2.00

Стил на отворена кука Изградени во жлебови на рамото за да се спречи лизгање на облеката...

DEN 175.84

Подарок За Благодарност На Наставникот по танц : наставничка по танц им помага на своите ученици да ја н�

DEN 2.67

Поставете Дијаметар На Цевката : 50мм / 2"; Ширина На Стегачот : 35мм / 1 Име на производ : Клип За Цевки; Содр

DEN 831.84

【Куќиштето】 е изработено од огноотпорен материјал што го спречува да се прегрее Има високо квалитетна

DEN 1535.84

Вода Зумбул ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ што ви треба само застанете ја корпата нагоре, полека турнете ја долната

DEN 1128.00

Капацитет : 4200m Ah / 2520 Wh, Волтс : 6 Тип : NiMH, тежина : 313 Тестирано со строг стандард за контрола на квалитето�

DEN 721.60

Дел на производителот : FC10VMC041230212 1 година услуга за облак Fortisandbox Нова / лиценца за обновување за Forti WebVMC04..

DEN 2.33

Најдобар подарок за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни тастатури Десктоп, лаптоп и