.

.

Со попуст
Yyoyy SDI Splitter 1 влез 4 излези, дигитален SDI диспензер SDI Splitter 1x4 го поддржува SDSDI HDSDI 3GSDI до 1320 стапки AC 100‑240V

Yyoyy SDI Splitter 1 влез 4 излези, дигитален SDI диспензер SDI Splitter 1x4 го поддржува SDSDI HDSDI 3GSDI до 1320 стапки AC 100‑240V

DEN 1284.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

SDI 1x4 Сплитер : 1 SDI влез сигнал се дистрибуира на 4 единици за приемник на SDI Еден сигнал е поделен на четири сигнали. Влезниот сигнал е 1080p, а излезниот сигнал е исто така 1080p. Поддршка за мулти дистрибуција : Поддршка SD - SDI (270 Mbps), HD -SDI (1.485 Gbps) и 3 G -SDI (2,97 Gbps) и дистрибуирајте на 4 истовремени SDI излези. Функција на реле SDI : Овозможува изедначување и враќање на преносот, влез на сигнал и растојание од излез : 300м за јасен сигнал, 200м за HD сигнал и 100м за 3 G сигнал. Приклучок и репродукција : Овој дистрибутер на сигнал SDI е опремен со трајна метална обвивка, интелигентен дизајн, приклучок и игра, и може автоматски да открие сигнали на SDI. Дизајн на широк напон : Овој дистрибутер на сигнал може да поддржува влез на напон DC 5 V ~ 30 V (минимум 5 V), што е посоодветно за инженерска употреба. SDI 1x4 Сплитер : 1 SDI влез сигнал се дистрибуира на 4 единици за приемник на SDI. Еден сигнал е поделен на четири сигнали. Влезниот сигнал е 1080p, а излезниот сигнал е исто така 1080p. Поддршка за мулти дистрибуција : Поддршка SD - SDI (270 Mbps), HD -SDI (1.485 Gbps) и 3 G -SDI (2,97 Gbps) и дистрибуирајте на 4 истовремени SDI излези. Функција на реле SDI : Овозможува изедначување и враќање на преносот, влез на сигнал и растојание од излез : 300м за јасен сигнал, 200м за HD сигнал и 100м за 3 G сигнал.

Главните својства

Item Type:
SDI One in Four out Distributor
Model:
S114
Colour:
Black
Material:
Metal
Function:
Digital Audio Distribution
Scope of Application:
Widely Compatible
Input Port:
1 Female BNC Input Port
Output Ports:
4 Female BNC Output Ports
Frequency Bandwidth:
3 Gbps
Input Voltage:
DC 5 V 1A
Working Temperature:
0°C~40°C / 32 °F ~ 104 °F
Power Consumption (Maximum):
1.5 W
Package List:
1 x SDI 1 in 4 out Distributor:
1 x Power Adapter:
1 x Manual:
Избор на купувачот
DEN 316.80

Декоративни Парчиња На Врвот на масата Со Популарни Предмети од 50Тите и 60тите години! Божиќни Украси Ел�

DEN 367.84

Quest fict Совршено Q Прецизно дизајниран само За Samsung Galaxy S23 ultra 5 G Целосно се вклопуваат Со samsung Galaxy S23 ултра л�

DEN 0.33

1 ПЦС 762мм Број на ред : 1 игла : 4 права игла за заштита на животната средина Терминал P = 7,62 mm Крај на таблат�

DEN 127.20

Алатките За Напојување хитачи се преименувани Во Метабо хпт Исто е и со големи алатки, само со ново име...

DEN 1.33

Продаден како 6 / пакет Се спротивставува на разделување, рафали, влага и ултравионална светлина; Нема да

DEN 1.00

Пена Лесен и компактен Совршена алатка во движење Ја подобрува флексибилноста Ја намалува болката и бо�

DEN 30.24

На За Жени, Девојки, Тинејџери, Ќерки, Девојки, Сопруги, Пријатели На Ноќта На Вештерките, Гејмер Прстени

DEN 175.84

Пакет : Целосен СетПакет од 20 Покани + 20 Пликови Димензија : Секоја картичка за покана е 4 х 6 инчи Материја

DEN 2.00

Создавање прекрасни нокти за сјајни нокти Лесен за ракување и употреба Погоден за дома или професионал�

DEN 271.20

G633 Артемида Спектар RGB 71 Опкружувачки Игри Слушалки Плетенка USB Кабел G933 Артемида Спектар Безжични 7.1 Оп�

DEN 285.92

КОМПАТИБИЛНОСТ НА ВОЗИЛОТО : Клуч фоб одговара 2017 за бмв 740и x Drive 20142017 ЗА Бмв X5 20142017 За Бмв X6 Во горниот ле�

DEN 0.67

Производител : Фригаст Состав : Стерлинг Сребро Возраст : Пост1940 Тип : Сирење Нож Кралицата Кристина ака �

DEN 64.00

Боја : Бакар, Продажба За : 1 Парче Метално Нишало, Материјал : Месинг Метал Ова нишало за душење е алатка

DEN 159.84

КОМПЛЕТ ЗА НАТОПУВАЊЕ НА НОКТИТЕ : ќе добиете 6 парчиња професионален комплет за натопување гел за отстр

DEN 1.67

●Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, висока јачина, отпорен на абењ�

DEN 3.33

Пакетот Вклучува : 6 парчиња филтер за замена на пена Стапици Честички И Остатоци Добро за слатководни и

DEN 3.00

Крајна дрвена редење сортирање и учење играчка оваа дрвена геометрија форма сортирање едукативна игра

DEN 0.33

Компатибилен со i Phone 13 Pro (2021 ослободување)6,1 инчиУбавите дезени го прават вашиот телефон привлечен Диза�

DEN 1.00

бамбус Вентилаторот за преклопување е во класичен ретро стил, погоден за свадбена забава, роденденска з

DEN 188.64

Бренд : httmt Овој Punch Plier е алатка за напнатост, самоотворање која е идеална за правење чисти и прецизни дуп

DEN 3.33

ГО КУПУВАТЕ ПРИКЛУЧОКОТ НА СЛИКАТА GAGEПРОДАДЕНИ ОД М & Ј АЛАТКИ ДООЕЛ, ОХАЈОИТ ИСЕЛЕНИЧКИ : 356 НФ3ГО П .0889А00

DEN 2.33

✅ 【Белешка 1】 : Силно препорачуваме да кажете „не“ на дијалогот за ажурирање на системот Ако кликнете

DEN 691.52

ДВЕ ДЕЛИКАТНИ КОШНИЦА ВО СОБАТА Две шик корпи се спакувани заедно Две големини можат да ги задоволат ва�

DEN 1224.00

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 32мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 35мм Должина На Спојување : 90 Спојување �

DEN 1.00

Полиестер Повлечете го затворањето Миење Раце Само Деца Девојки Едно Парче Долги Ракави Ѕвезди Печати �

DEN 797.44

Капакот На Тркалото Отпорен на перење под притисок Силен, Издржлив Висок квалитет и highетика Завршено со

DEN 1.00

Ја ПОДДРЖУВА ВАШАТА БЛАГОСОСТОЈБА Акупресурните Обетки на Зунис работат на акупресура, а магнетите р�

DEN 0.67

Нето тежина : 374 G; Име на производот : Стаклото за стакло Димензија : 25 x 100мм / 1 "x 4" (d*l); Боја : сребрен тон Со�

DEN 0.33

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

DEN 1.00

Дел# : 349579 Како Да Купите Опрема За Вежбање Делови За Замена : Лоцирајте Го Името И Моделот На Вашиот Моде�