.

.

Со попуст
Xuhal 60 компјутери Сублимација магнет празнини Сублимација празно фрижидер магнети производи за кујнски микробранови печки канцелариски декор, со 30 парчиња квадрат

Xuhal 60 компјутери Сублимација магнет празнини Сублимација празно фрижидер магнети производи за кујнски микробранови печки

DEN 335.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува : ќе добиете 30 парчиња сублимација празен магнет во 3 различни големини, имено, 2 x 2 инчи/ 5 x 5 cm, 2 x 2,8 инчи/ 5 x 7 cm и 2,8 x 3,3 инчи/ 7 x 8,4 cm, и Дебелината е околу 0,2 инчи/ 4 мм, 10 парчиња за секоја големина, доволно количина за да ги задоволи вашите потреби за користење и замена, исто така можете да ги споделите со вашето семејство Сигурен материјал : Овие празни магнети на фрижидер се изработени од квалитетна табла со магнети и дрвени, цврсти и мазни, нема мирис и пријателски расположен за вас да ги користите, цврсти и не се лесни за кршење, деформирање, избледување или 'рѓа, може да се примени долго време . Лесен за употреба : Овој микробранова магнет е лесен за употреба, треба да го користите печатачот за печатот за топлина за да печатите слики што ги сакате и да ја покриете сликата на празно сублимација, а потоа залепете го магнетот на празно на крајот. Практична употреба : Овие магнети за врата од рерна се направени за да ги украсуваат вашите фрижидер, wallид, врата, автомобил и други места, можете да ги отпечатите вашите семејни слики на нив, правејќи го вашиот дом да изгледа поубав и пријатно. Убави подароци : Овие украси за магнети за канцеларија се внимателни и прагматични присутни пред членовите на вашето семејство, соседите, пренесувајќи ја вашата loveубов, грижа и kindубезност кон нив, приближување на односите и емоциите едни со други.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1106.08 -170 %

Заштедете пари и време ова брзо дејство 2 во 1 емулзија и отстранувач на мастило го прави чистењето на ва

DEN 479.84 -170 %

100% акрилик Повлечете го затворањето Vesub 120 компјутери за сублимација на клучеви со акрилик, 40 парчиња пр�

DEN 318.88 -170 %

Кранфилд Калиго безбедно миење мастило од Велика Британија Уметнички мастило за нетоксично печатење...

DEN 1.33 -170 %

* Криг топлина, притиснете ја топлината машина за пренесување на чашата за пренесување на топлината за п

DEN 223.84 -170 %

Вклучен пакет : 1 дрвена рамка за печатење на екранот со свила со 110 бела мрежа Големина (приближно) : Внат�

DEN 2.33 -170 %

Три бои : Ова мастило е достапно во сина, црвена и црна, а бојата на секоја од нив е многу убава Користете �

DEN 1.33 -170 %

【Прилагодлива температура】 Малата машина за печатот на топлина има 3 различни поставки за топлина кои

DEN 2.33 -170 %

100% сосема нов и вилен квалитет + одличен квалитет, брза испорака, едноставна по продажбата + Ние ги вложу�

DEN 191.84 -170 %

♚ Се користи за фиксирање на верзијата на екранот при печатење Може да се поправи на која било табела за

DEN 1.00 -170 %

Прстени со приврзок изработени од премиум полиестер, легура, материјали за табла со густина, внимателно

DEN 832.00 -170 %

3 шишиња со мастила за сјај на бојата на Хајди Секое шише е една унца за течности Морнарица, тиркизна и ок

DEN 2.67 -170 %

【Одлична идеја за подароци】 Користејќи ги овие празни празни места за да направите значајни подароци �

DEN 166.24 -170 %

Отпорност на висока Температура : Топлинска преса тефлонскиот лим е изработен од висока температура и в

DEN 0.33 -170 %

Полу транспарентно мастило засновано на вода Нежните, кремаста конзистентност со финиш на најсвестено

DEN 3.33 -170 %

Цврст и издржлив Никогаш не се наведнувајте Никогаш не избледува Отпорна на висока температура Исечете

DEN 2.67 -170 %

Големини на платен : 24 "x20" (62x52cm); Должината на стегите на екранот е 14,5 "(37 см) Специјално дизајнирани уреди

DEN 1.00 -170 %

Супериорен квалитет Подобар ефект на трансфер Керамичка плоча за греење Лесен за контрола 【Супериорен

DEN 2.33 -170 %

Квалитетна обвивка за сублимација : Стаклото Детско шише со вода Флорано е подготвено за сублимација, с�

DEN 1.00 -170 %

Големина : 15х10х3см Гумен материјал : гумениот валјак е изработен од пластична рачка и цврст гумен валјак

DEN 399.84 -170 %

4 парчиња од 20 x 28cm / 7,87 x 11 "Правоаголни пласмани од иверица за печатење на сублимација Мека и мазна површи

DEN 2.00 -170 %

[38x38cm топлински печат] Поголемата големина 15x15inch машина за топлински печат помага да се направат кошули

DEN 2.67 -170 %

Поништување Идеално за почетници и училници Економија, Пластична стискање може да се користи и за печа�

DEN 1.67 -170 %

Вклучи пакет ќе добиете празни празни празни украси за сублимација, големината е со должина од 4,3 инчи 2,

DEN 1.33 -170 %

Притисниот Catcher е бел Blебето е поставено директно на врвот на влажната печатена хартија за да ја фати го�

DEN 1.00 -170 %

Сликарство и цртање Сликарство и цртање Loveубов создавање уникатни дизајни на ткаенина, но мрази постав�

DEN 1.33 -170 %

● Се одликува со едно сечило на дурометар со рамен дно ● Дизајниран да ја балансира отпорноста на Scleeegee

DEN 415.84 -170 %

?●За ВАШАТА МАШИНА за ПЕЧАТЕЊЕоваа торбичка за носење е одличен избор за преса за кригла и складирање н�

DEN 3.00 -170 %

За занаетчиство и надавање : Коморите за замена на не'рѓосувачки челик Maker Flo се направени за занаетчиств

DEN 1279.84 -170 %

●ЦЕЛОСНО ИСПРАВЕН q : Оваа сублимација слаба празна гимнастика е целосно исправена, не е заострена,што е

DEN 623.84 -170 %

Квалитетен Слој За Сублимација : подготвен е за сублимација со машина за притискање на тамблер или печк�

DEN 2.33 -170 %

Едноставно и лесно нашата емулзија WR е една од најдобрите материјали за печатење на екран што можете да

DEN 319.84 -170 %

Квалитетен Слој За Сублимација : подготвен е за печатење на сублимација со машина за топлинска преса на

DEN 1.33 -170 %

【Материјал на мика лист】 Нашиот мика лист е изработен од квалитетна мика хартија со силиконска смола с

DEN 1.00 -170 %

Повторно употребливо стакло гравирање матрица Гробишта : 1 x 2 Флексибилно, самостојно лепило Направено �

DEN 1.33 -170 %

Се користи за сублимација на пренесување на топлински печат, слики е многу лесна и удобна за носење пату

DEN 0.67 -170 %

1 Ве молиме, кликнете на горниот лев агол до „Посетете ја продавницата за пренесување на бои“...

DEN 944.00 -170 %

? 【Мини, но моќна】 Diyand Mini Turter Press MachineМал, компактен топлински печат за уникатно обликувани, екстрамали п