.

.

Со попуст
Хлофизи 4-1/4 Инчен Карбид Дупка Видов 4.25 Мулти-Материјал Дупка Машина За Вдлабнати Светла, Дрво Со Нокти, Влакна Цемент, Гипс, Тврдо Дрво, Гипс Картон, Штуко, До 5X Подо?

Хлофизи 4-1/4 Инчен Карбид Дупка Видов 4.25 Мулти-Материјал Дупка Машина За Вдлабнати Светла, Дрво Со Нокти, Влакна Цемент, Гипс,

DEN 987.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

До 10 пати Побрзо Сечење - 4 1/4 пила за дупки со агресивни карбидни заби ги пресекува поцврстите материјали побрзо и подолг век на траење од двојазичната пила за дупки Широко Примена-Идеален За прецизни дупки вежбајте низ многу градежни материјали, вклучувајќи дрво со клинци, тврдо дрво, цемент од влакна, постар малтер, гипс картон, штуко, чаршав. Не се препорачува за сечење метален лим. Издржливост-Подебелата подлога нема да се свитка дури и при екстремно сечење. Арбор-7/16 "Стебло, одговара 1/2" чак. Подлабоко Слот - голем слот дизајн за лесно и брзо отстранување приклучок, длабочина на сечење : 2-1/4 инчи. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРАНО : Ако сте незадоволни ОД hlofizi 4.25 инчен дупка видов од која било причина, вратете ја вашата нарачка во рок од 90 Дена за целосна наплата, ние секогаш ќе одиме над и подалеку за да се осигураме дека сте задоволни со вашето искуство со клиентите. Ги цениме сите ваши забелешки и коментари. Тие се клучните алатки за развој и подобрување на нашите производи. Hlofizi 4-1/4 Инчен Карбид Дупка Видов За Сечење Дрво Со Нокти, Влакна Цемент, Гипс, Тврдо Дрво, Гипс Картон, Вдлабнати Светла, До 5 X Подолг Живот Оваа 4.25 инчен дупка видов е изграден со тешки и големи карбид заб, и наменета за долг живот и издржливост. Големиот карбиден заб и длабочината од 2-1/4 инчи ја олеснуваат работата за сечење, како што се дупчење низ таванот на гипс картон, стара летва и малтер, ѕид од штуко или правење дупки на покривот на куќата.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 913.60

Аутоприлагодување на главата за чистење автоматски ја прилагодува својата висина за ефикасно чистење �

DEN 0.67

Сребрените завршија со кастингкастинг решетката, запишани со стотици рачно поставени јасни европски к�

DEN 1441.60

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика Нето тежина : 20g; Содржина на пакетот : 2 x Копче за рачка

DEN 1.67

Уникатни Шик Ѕидни Скали : таблите Од Бело дрво се совпаѓаат со чиста тегла мејсон сканче облечена во пр�

DEN 367.84

Брза и Стабилна Bluetooth Врскаbluetooth 50 чип, 10 метри растојание за пренос, широко компатибилен со bluetooth уреди...

DEN 0.67

Име : Тип кафе маса Материјал : мдф+челична рамка Пакување : 5слој брановидни картон Боја : како што е прик�

DEN 927.84

65% полиестер, 35% памук Затворање на патент Само миење на рацете [Отстранливи влошки на коленото и лактот]

DEN 2.33

Цинк легура Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Конор е поранешен првенство во крајн�

DEN 184.16

100% мешавина од памук Секојдневни активности, ви обезбедува целодневна удобност Задолжителна ставка! Ма

DEN 591.84

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

DEN 0.33

Сосема нов златен ретривер, фигура на смола од мама и кутриња! Направено од рачно обоена смола Мерки 2,75 "H

DEN 0.67

Вклучени Додатоци : Водоотпорна Кутија За Складирање, Ремен За Глава, Ремен За Градите, Тока За ЈКука Леб

DEN 0.33

Компатибилен со Canon EF 100mm f / 28 макро USM и Canon EF 100mm f / 2 Белешка : Не може да се користи за Canon EF 100mm f / 2 Го замену

DEN 0.67

ОВАА ЛИСТА Е ЗА (1 ) Ико КРЕ18 МетричкиЕксцентричен, Следбеник На Камери, УПЦ : 4549557021886, ФАБРИКА НОВО! ОВАА Л

DEN 0.67

【Смешна играчка за декомпресија】 : Погодно е за олеснување на вознемиреност, враќање на расположениет�

DEN 3.00

Накит Емајл Стерлинг Сребрена Фиџет Спинер Прстени, Анти Анксиозност Се Врти Прстени За Жени Роденден Б

DEN 0.67

Вклучува (8) 1618вг терминали со пломби Вклучува (8) 1214гр терминали со заптивки Вклучува (8) 1012гр терминали с�

DEN 2.00

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба...

DEN 1457.60

100% полиестер Досади без ракави, жени улични облеки, бела екипаж, џемпер, сива џемпер, розова патент на ка�

DEN 3.33

LED стаклени приврзоци Вклучува никел рамна крошна со возач LED светло 5 W Cree Кабел за финиш од 6 ft метал LED ст

DEN 1024.00

Знак на плакард : Таквите знаци често се користат на транспортно возило за да ги алармираат другите воза

DEN 2.00

Големина : Вистинската Големина Ги Прави Божиќните Украси Посовршени Јасно Кристална Топка Приврзок Ви

DEN 2.00

Количина : 1 пакет Материјал : Издржлива пластична и алуминиумска легура Тежина : 0,11 lb / 50 g Дијаметар на п�

DEN 1.33

Висок Квалитет специјално рачно печатени со светло рефлектирачко мастило Рефлектирачкиот материјал о

DEN 0.67

Заштеда на време и пари : Оваа фенерче е мудра инвестиција, бидејќи ќе ви помогне да заштедите илјадници

DEN 159.84

❀ 【Материјал】 Оваа симпатична пилула е изработена од висококвалитетна метална конструкција со пласт�

DEN 304.00

Гордо направен во САД пакет и производ дизајниран во Калифорнија Набавка со доверба од овластените пр�

DEN 3.00

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти Имаме по

DEN 1.33

☞(Проверете Го Распоредот на Тастатурата Со Слика 2 Прво) капакот на тастатурата одговара само 2022 2021 Нов

DEN 0.67

Произведено од Mi Technologies, Inc Водечкиот производител на индустријата на проективни ламби во Северна Амер�

DEN 2.33

Полиестер / спандекс, истегнување Повлечете го затворањето Повод : Одлично за матурска свадба, матурска,

DEN 1.33

Забавно и интересно : А и едукативна симулација во форма на блескава играчка, им дава на децата позабавн�

DEN 578.40

Празни книги Безбедни, високо одделение хартиени материјали се безбедни и без вкус, обезбедувајќи макс�

DEN 151.84

4Пректични четки за шминка Поставете : Има 10 четки за компјутери во овој сет, како што се четка за фондаци