.

.

Со попуст
Бестскоп Бс-6020ТРФ Металуршки Микроскоп

Бестскоп Бс-6020ТРФ Металуршки Микроскоп

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Планирајте Ахроматски Цели Колер Осветлување. Тринокуларна Глава. Двојни Рефлектирани и Пренесени Светлосни Илуминатори. Бс-6020ТРФ рефлектираните и Пренесените светлосни металуршки микроскопи се професионални микроскопи на високо ниво кои се специјално дизајнирани за металуршка анализа. Одличен оптички систем, ergонометриски држач и практично работење.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.67

●3 Режими На Прилагодување€ : Со 3 Прилагодливи Режими На Снабдување Со Брзина На Вентилаторот (Нормалн�

DEN 1695.84

?80% Заштеда На Енергијасо најновата технологија ЗА чипови SMD3030, ова светло со Крошна ОД 150 W има ултра висо

DEN 227.04

FXAntireflex Филм за заштитник : без сјај, апсорбирање на шок, совршено вклопување и компатибилен со Canon Power Shot S

DEN 212.16

●ГОЛЕМИНА+ Големина На Конец : М6, Вкупна Висина : 50мм / 1,97", Должина на Конец : 26мм / 1,02", Внатрешна Ширина : 2

DEN 873.60

Црна сјајна кригла Овој шкаф е суштински е здрав, елегантен и совршен за вашиот утрински Јава или поплад

DEN 2.00

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Материјал : случа�

DEN 1.00

Забавен начин да заштедите пари и да ја задржите целата ваша лабава промена, совршен подарок заштеда на

DEN 250.88

Затворање на патент Пространа кутија за пенкало има многу простор за вашите материјали за пишување и до

DEN 720.00

Водоотпорен, нерѓосувачки челик 316Л, без избледување, без промена на бојата, без деформација, без алерги�

DEN 128.00

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

DEN 1.00

Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат Кога е изложен НА позадинско осветлување / Партиск

DEN 1.67

11 Одлично за украсување врати, камини и ѕидови, одржувајќи ја празничната атмосфера на забавата...

DEN 529.60

Кадифе ❥ Организатор На Накит Материјал : Кадифе Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Карактеристики На �

DEN 3711.84

23 Забелешка Движење (ве молиме видете точка опции за достапни песни) Надворешност : Тиркизна карирана за

DEN 207.84

1 мл 999 чист бакар медалјон Доаѓа во 2 "x 2" чист винил заштитен ракав за презентација Дијаметар = 39 mm (1,54 in.) ~

DEN 302.08

Оваа ставка е мултифункционална чаша за вода, изработена од дрвен материјал, издржлива и практична за д�

DEN 1.00

①Симпатични Украси За Автомобили ● Овој Комплет За Автомобили Зајаче вклучува 1 х Зајаче Нос;2 х Зајаче

DEN 351.68

Ергономски дизајн : Овој сет на глувци со глувци е исклучиво дизајниран со ергономска подигната поддршк

DEN 0.33

бебе девојка облека бебе облека туш фустан бебе боди бебе лајет постави бебе панталони бебе момче облек

DEN 0.67

95% Полиестер, 5% Спандекс Копче, Затворање Со Патент Машинско Перење женски блузи за лето 2021 година жени р

DEN 1.33

Премиум МатеријалИзработен од висококвалитетна ткаенина, многу издржлива и не е лесна за бледнее Класи

DEN 1.00

Влез : AC100240 V 50 / 60hz Овој Адаптер Е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш НЕ СЕ КОРИСТИ (неОЕМ, но 100% Компатиби�

DEN 1.67

100% памук Направено во НАС Машинско Перење Петто сонце, маица, маици, кошула, графичка маичка, суперхерој,

DEN 1.33

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

DEN 1.67

[ОПСЕГ на МЕРЕЊЕ] опсегот на мерење на температурата на овие сензори е 25°C до 125°C, што е многу практично [З

DEN 672.00

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

DEN 1.33

①Применливо, тркалезни керамички плочи за замена на грејачи / грејачи на керамичко масло, 3,8 инчи во диј�

DEN 870.88

Тајмингот појас h 15 x 100 In pl T200 Типот на материјалот е гума Произведено во кина Тежина на пакетот : 1,2 килог�

DEN 463.84

5Годишен ПланерПомагајќи ви да планирате однапред, овој 5годишен календарски дневник содржи цела стран�

DEN 3.33

СУШТИНСКА ОПРЕМА : торбичката за организатори направена специјално за филмаџии и фотографи кои патуваа