.

.

Со попуст
120мм Мини Вентилатор За Вентилатор, 12в Еднонасочна СТРУЈА Без Четкички Мотор Со Прилагодлива Брзина Мал Вентилатор За Вентилатор, Приклучок Игра Без Четкички Вент?

120мм Мини Вентилатор За Вентилатор, 12в Еднонасочна СТРУЈА Без Четкички Мотор Со Прилагодлива Брзина Мал Вентилатор За Вентилатор, Приклучок

DEN 255.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Септпента бренд нуди различни електронски 3с производи како што се компјутери, Телевизори, мобилни телефони, слушалки, електронски албуми, конзоли за игри, звучници, мрежни картички, полначи и така натаму Ние исто така нудиме разновидна опрема за камера, индустриска опрема, опрема на отворено, детски играчки, материјали за миленичиња, материјали за земјоделски машини итн. МОЌЕН : вентилаторот за Вентилатор е мал, но моќен, може да произведе моќен проток НА воздух ОД 110 CFM при 6000rpm ( максимум ) 45d BA ( максимум ) за апликации со ограничен проток на воздух, идеален за ладење електронска опрема и компоненти во тесни простори. МОТОР БЕЗ ЧЕТКИ : вентилаторот за мини вентилатор вклучува ЕДНОНАСОЧЕН мотор без четки Со куќиште П. и двојни топчести лежишта, оценети на 50.000 часа, што овозможува вентилаторот да биде поставен рамно или исправено. ПРИЛАГОДЛИВА БРЗИНА : мал вентилатор има контролер за брзина со прекинувач за напојување за да ја постави брзината на вентилаторот на оптималното ниво на бучава и проток на воздух за различни апликации и средини за бучава. ПРИКЛУЧОК и ИГРА : вентилаторот за Вентилатор е лесен за инсталирање, откако ќе го инсталирате комплетот за завртки, едноставно приклучете го во ѕиден штекер за да го стартувате вентилаторот.

Главните својства

Item Type:
Mini Blower Fan
Material:
ABS
Plug Specifications:
US Plug 100‑240V
Current:
2.85A
Power:
34.2W
Rotational Speed:
6000RPM
Wind Speed:
7.5m/s
Air Volume:
110cfm
Noise:
45db
Bearing Type:
Double Ball
Service Life:
100000 Hours (25 ℃, 45‑85% Relative Humidity Environment)
Size:
Approx. 120mm/4.7in
Input:
AC 100-240V, 50.60Hz
Output:
DC 3-12V 2A
Package List:
1 x Blower Fan:
1 x Power Adapter:
1 x Ventilation Port Tube:
Избор на купувачот
DEN 1260.80

Боја : ЈАС8112 Ограничен прекинувач,компактен дизајн, долг механички век на траење Лесно ожичување со цел�

DEN 239.68

100% полиестер Затворање на влечење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еластичната вратовр�

DEN 441.44

35%памук 65%полиестерски џемпери мажи се отвораат дно Мажи тактички панталони модни маскирни карго панто�

DEN 830.40

Материјал : Изработено од висококвалитетни стакло и ABS материјали, не згаснува лесно Површината е рамн�

DEN 3.00

Октанско Осветлување H13 (9008) 40 W 6000 K 4000 Lumen Led Празнење Со Висок Интензитет Hi / Светилки Со Фарови Со Ниско С

DEN 239.84

Изработено е од алуминиумска легура и има добар капацитет за носење Лежиште : Максималната стандардна т

DEN 1.33

Полиестер, спандекс Затворање на влечење Везена графика со покренати детали Структурирано вклопување �

DEN 2.33

Може да се Стави на Биро, Маса, Маса и Глава Голема Брзина, Низок Шум, Променлива Брзина Кога Дизајнот На �

DEN 753.60

Направени во САД или увезени Водич за големина : Ве молиме, упатете ја табелата со големина од сликата (н�

DEN 2399.68

Особено дизајниран за Конзоли За Игри А1 спецификации овозможува пренос на податоци со голема брзина за

DEN 2.67

Димензии : приближно 5x5 инчи Соодветната големина овозможува да биде совршено прикажана на различни про

DEN 35.04

Користејќи квалитетни материјали за легура, Поставете за жени кристали за тинејџери овошни прстени прс

DEN 3.33

8 канал во реално време 5 MP HD DVR / тврд диск : Поддршка Максимална еден внатрешен хард диск SATA (3,5инчи) до 6 TB

DEN 191.20

Метал Затворање на клипот Поставете го вашиот прстен за клучеви со овој приврзок за влијанието...

DEN 3.33

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 239.84

? Можете да ја надминете цигарата со тоа што ќе ја разбиете на рамната површина или само да ја испуштите �

DEN 0.67

Идеален за Домашно Снимање, Подкасти, Преноси, Интервјуа во Живо, Засилување На Звукот во Живо за Тапани,

DEN 2.67

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

DEN 1.00

Еколошка Направена од високо квалитетни материјали, удобно и дишејќи кадифе со високо одделение, може �

DEN 552.00

️ ● Мек Удобен Материјалвнатрешноста на оваа божиќна капа е целосно обложена со мека ткаенина, површин

DEN 1.67

Деликатниот дизајн има два збора здраво и добредојде Избра кој и да сакате Дизајн на 3Д букви, класична �

DEN 718.24

Пакет од 2 (вклучен 1 пластичен случај) 2 пенкало со топка со топка во боја (црна и црвена) + механичко компо

DEN 271.20

Зголемете ја стабилноста на нозете Подобрување на агилноста Побрза реакција Материјали за дишење...

DEN 411.84

Полиестер, памук Полиестер, памук Опис : Изработено од издржлива мешавина од полиестер од памук, машина

DEN 1.00

Што има внатре? 7х5фт (2,1 м ширина х 1,5 м висина) среќен роденден позадина!Само позадина,нема други алатки, �

DEN 347.20

Забележете, оваа слушалка е со цивилни жици, а не со пулг на НАТО Се користи за комерцијални радија, а не �

DEN 1.33

стакло Направени во САД или увезени Материјал : Направено од стакло, многу издржлив Дизајн : Пеперката е

DEN 1.00

КУПЕТЕ НА ГОЛЕМО И ЗАШТЕДЕТЕ! Секој случај на претходно валани цевки содржи 1000 парчиња Заштедете пари с

DEN 2.67

Upfelw е реномиран и сигурен производител на лустери лоциран во Шенжен Кина Ние сме посветени на обезбедув

DEN 1.33

Оригинална, нетретиран скапоцен камен орби Црните, сивите, белите и другите земјотресни камења се собир

DEN 1.00

Послужавникот за накит е изработен од микрофибер кожа и 300дпвц, цврст и издржлив Фиоката за коцки има дв�

DEN 0.67

Додадете 2 "од мерењата на вашето домашно милениче и изберете соодветно со најголема големина Додадете 2

DEN 441.60

Идеално за какво било работно опкружување што носи ризик од оштетување на пети или има услов за челична

DEN 3598.08

Со 4 до 22 станици, ESPME3 ги обезбедува опциите за броење на станицата што им се потребни на клиентите Инста�