.

.

Со попуст
NA Торба Хартија Торба Бела Картонска Торба За Пакување Торба За Подароци Торба За Шеќер Торба За Новогодишна Елка Торба За Подароци Торба 10 парчиња 小号18 * 16 * 10см 墨绿

NA Торба Хартија Торба Бела Картонска Торба За Пакување Торба За Подароци Торба За Шеќер Торба За Новогодишна Елка Торба За Подароци

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пренослива торба, лесна за подигање, избрано висококвалитетно печатење од бел картон, светло и убаво Двослојниот дизајн на преклопна хартија на подигнувањето на јажето на устата на торбата има посилна негативна гравитација. Долниот тродимензионален процес на сечење, вдлабнатината е рамна и убава и може да издржи 1-5 кг. Торбата за подароци има две бои : црвена и темно зелена, покажувајќи ја убавината на празничната природа. Забелешка : постојат 10 единечни модели за продажба, кои можат произволно да се совпаднат. Цената на списокот е единствената цена на еден модел. Облик на хартиена кеса : Чанта Намена : торба за подароци за подароци торбичка За подароци : Црвена Божиќна торба за подароци, темно зелена Божиќна Торба за подароци спецификација : мали 18 * 16 * 10см, средни 22 * 20 * 10см, големи 31 * 25 * 10см материјал : 230гр бел картон / ламиниран филм.

Главните својства

small 18 * 16 * 10cm, medium 22 * 20 * 10cm, large 31 * 25 * 10cm:
Material:
230g white cardboard / laminated film
Избор на купувачот
DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Изработени од порцелан Злато надвор и внатре бандажи Само декоративна употреба Дијамет

DEN 7364.64

Клучни сидра, бетонски сидра или прицврстувачи на asonидарски се дизајнирани да бидат инсталирани во цвр�

DEN 2079.84

●Компатибилни Модели На Печатачи Qerox Alta Link C8030 C8035 C8045 C8055 C8070 Печатачи [Замена Тапан Модел] 013 R00662 13 R662 ●Ви

DEN 2.00

Налепница со целосна винил за винил / браник Погодно за внатрешна или надворешна употреба Може да се при

DEN 2.67

Компатибилен со : Fitbit полнење 3 / полнење 3 SE Вклучува 2 иглички за брзо ослободување за лесна инсталациј�

DEN 1855.84

Издржлив и Цврсттешката решетка за облека е изработена од високо отпорен на абење метал со хромирана по

DEN 0.33

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни...

DEN 568.64

56% памук, 44% полиестер Повлечете го затворањето Машинско миење или миење на рацете Материјал : жени џемпе

DEN 1742.08

Фино мелење, гаснење на главата обработено за подобра јачина Изработени од висококвалитетен јаглероде�

DEN 2.00

Комплетот вклучува гаќи, писоар, катетер за урина, вреќа од 1000 мл и торба од 2000 мл Направени од силиконск�

DEN 3.33

Полиамид, спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете Облеката е изработена од полиамид и ма

DEN 1.33

Клип за складирање Големина : 16мм (0,625 инчи) Јаглерод пролетен челик ZP Вклучени се завртки за фиксирање...

DEN 1.67

Комплет за силиконски Монистра : ќе добиете 20 парчиња 12мм тркалезни силиконски монистра, 16 парчиња поли�

DEN 750.40

СКРИЕНА СКРИЕНА КОЛБА ова преслатко Плишано Мече има скриена колба за да го прошверцува вашиот омилен �

DEN 14.24

100% бакар Тиркизен прстен женски силиконски прстен CZ прстен солитер кристал женски ангажман прстени цир

DEN 339.20

Решетката за Списанија создава привлечен ѕид без неред на списанија, списанија и билтени во лоби и заед�

DEN 1.00

Рачно Изработена Врежана Нараквица За Заварувач Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, како Ш�

DEN 11232.48

Црна, 0,062 ин (1,6 мм) дебели носач на пена со средна густина на затворени клетки помага во запечатување на п

DEN 220.48

Исклучителна десктоп украсен венчаница занаетчиски роман Уметник за дома убав изглед, може да ги возбу�

DEN 153.44

Далечинскиот управувач тексвамп е програмиран да работи со моделот на уредот наведен погоре Не е потре�

DEN 2375.68

Најлон / Кожа Рачно изработени во САД Изведувач одделение Рачно изработени во САД Рачно изработени во С�

DEN 162.08

ЕПДМ за отпорност на атмосферски влијанија, масла, вода и некои растворувачи Материјал со висок модул, о

DEN 2539.20

Исторажниот dat Ashur BT е ултра безбеден, хардверски шифриран USB 32 (Генерал 1) флешуред кој е достапен во капа�

DEN 543.84

➤ Материјал : Многу издржлив материјал за полиестерска ткаенина, висококвалитетна линија за изработка;

DEN 156.80

Квалитетен производ : 50 / 60мл пластични шприцеви, производот е индивидуално спакуван, санитарен и удобен

DEN 191.20

Увезени Повлечете го затворањето ПОТЕНКИОТ И ПОЦВРСТИОТ Е ПОДОБАР ЗА ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБАПОТЕНОК, НО 10 �

DEN 3.33

Корпата за стомак е изработена од природен материјал од морска трева, 100% рачно ткаен, лесен, тенок, флекс

DEN 0.67

● Galaxy Tab A 80 2018 ® овој случај е дизајниран За Samsung Galaxy Tab A 8.0 таблета 2018 објавен (SMT387) Не е компатибилен со др

DEN 1.00

Ефикасно ја пресметува количината НА СО2 што се ослободува во водниот резервоар кога се користи со регу�

DEN 3.00

86%полиестер / 14% еластан Затворање на патент Машинско Перење 4начин удобност водат ОмниФитил ИСПАРИ напр

DEN 191.84

★ Висококвалитетно дијамантско сликарство ★Моделот со позадината што платното е водоотпорно и има ду�

DEN 473.60

Контролирајте ги ламбите на фаровите и трепкачите за да создадете ефект на повратен поврат Ви овозможу�

DEN 79.52

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Купете 3 Заштедете по 20% секоја од нив Andе ги ажурираме стилови се

DEN 164.80

Ноќта на вештерките носии за жени [Брза испорака] ✈Quick Испорака : 715 дена; Забрзана испорака : 37 ден ✈...

DEN 192.00

Произведен со материјал со највисок квалитет Отпорност на висок шок 100 пати поголема јачина на влијание

DEN 292.80

Stalube : Stalube нуди голем број на индустриски масти со високи перформанси, масла за опрема, масла за услуги, т

DEN 591.84

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

DEN 1.33

Техничка Спецификација Точка Проверете Вентили Проверете Вентил Проток Дизајн Еден Механизам и Тело Т

DEN 491.84

Оригинален дел за замена на Redcat Racing дел RER11650 Користете само оригинални делови за замена на Redcat Racing за да

DEN 1492.32

Четката за влакненца за вентилација за сушење може да спречи пожарна катастрофа од фен за облека, чисте�